بهترین نرم افزار CRM

راهنمای انتخاب بهترین نرم افزار CRM – (بخش ۲)

سوالاتی که باید در مورد انتخاب بهترین نرم افزار CRM  برای سیستم خود پاسخ دهید. بهترین نرم افزار

سوالاتی که باید در مورد انتخاب بهترین نرم افزار CRM  برای سیستم خود پاسخ دهید.

بهترین نرم افزار CRM این قدرت را دارد که یک تیم فروش را به یک ماشین سازمان یافته ای تبدیل کند که می تواند با کمترین زحمت کارهای بیشتری انجام دهد، و چندین قدم در هر معامله ای جلوتر باشد. اولین ومهمترین گام برای این سطح از موفقیت که غالبا ناشناخته می باشد، پیدا کردن نرم افزاری است که شما و تیمتان عملا از آن استفاده کنید.در قسمت قبلی این مقاله نکته هایی تاثیر گذار در انتخاب بهترین CRM را نوشتیم امروز در تکمیل مقاله قبلی لیست کامل سوالات را برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM منتشر نمودیم.

در اینجا 3 سوال دیگر که ارزشیابان بهترین نرم افزار CRM برای ارزیابی مناسب کسب و کار خود باید در نظر بگیرند، بیان شده است:

آیا این نرم افزار CRM با نرم افزارهایی که در حال استفاده هستند، به خوبی هماهنگ می شود؟

فروشندگان در فعالیت های روزانه خود از ابزار ها و اپلیکیشن های مختلفی برای انجام کارها استفاده می کنند. به عنوان مثال، برخی از نمایندگان فروش از Gmail برای ارتباط با مشتریان و برخی دیگر از Xero برای  اعلام قیمت و ایجاد فاکتور استفاده می کنند. تحت فشار قرار دادن آنها برای کنار گذاشتن این ابزارها و اصرار برای استفاده از CRM می تواند موجب مقاومت کردن و پذیرش کم CRM شود.

نرم افزار CRM پارس ویتایگر با برنامه های شخص سوم همخوانی دارد و بدین وسیله می تواند تبادل آسان اطلاعات بین سیستم ها را در جهت ساده کردن فرایند تجاری اعمال کند.

یکپارچه سازی پارس ویتایگر با زاپیر به شما این امکان را می دهد تا ارتباط یکپارچه ای با بیش از ۴۰۰ اپلیکیشن مرتبط با زاپیر داشته باشید. یکی از مشتریان ما برای ساده کردن فرایند تجاری خود، پلت فرم های حسابداری، تجارت الکترونیک، ایمیل مارکتینگ شرکت را از طریق زاپیر با موفقیت به پارس ویتایگر متصل کرده است. با این روش می توانید همواره بدون درخواست از تیم فروش خود مبنی بر کنار گذاشتن ابزارهای مورد علاقه شان، فعالیت های آنان را نظارت کنید.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟

چه میزان از وظایف دستی می توانند خودکار شوند؟

چرا فروشندگان با نرم افزار  CRM مخالف هستند؟ یکی از جوابهای اصلی این سوال وقت گیر بودن فرایند ورود اطلاعات بصورت دستی می باشد. در نرم افزار CRM مانند پارس ویتایگر، فروشندگان بیشتر وقت خود را صرف برقراری ارتباط با سرنخ های فروش خود و تعیین راهکارهایی در مورد فرایند فروش می کنند تا وارد کردن داده. خطاهای دستی در طول فرایند ورود اطلاعات، زباله دانی از اطلاعات ایجاد می کند که فروشندگان هرگز نمی توانند به آن اعتماد کنند و در نتیجه میزان پذیرش کاربر کم می شود. نرم افزار مدیریت مشتری که شما انتخاب می کنید باید به فروشندگان کمک کند تا  فرایند ثبت داده را با حداقل میزان ورود دستی اطلاعات انجام دهند.

نرم افزار پارس ویتایگر ثبت اطلاعات را به یک فرایند بدون زحمت تبدیل کرده است. برای مثال، ویژگی ایمیل نرم افزار پارس ویتایگر بصورت خودکار رکوردهای اشخاص، سازمان، و فرصت را از ایمیل ها دریافت و ایجاد می کند و مستقیماً آنها را برای پیگیری به فروشندگان ارجاع می دهد. گردش کارهایی برای یادآوری رویدادها و اطلاعیه ها در زمانی که فروشندگان باید توجه کنند، تنظیم کنید تا مطمئن شوید که هیچ فرصتی به دلیل ایجاد وقفه از دست نمی رود. یکی از مشتریان از نرم افزار پارس ویتایگر برای اداره یک شرکت ساختمانی استفاده می کند و می گوید که گردش های کاری، شرکت آنها را اداره می کنند.

گردش های کاری ما شرکتمان را اداره می کنند. از به دست آوردن سرنخ فروش گرفته تا دریافت پرداخت نهایی از مشتریانمان. تیم فروش ما از نرم افزار پارس ویتایگر برای ارزیابی و پیگیری پیشرفت کار استفاده می کنند. بخش تولید ما از نرم افزار پارس ویتایگر برای سفارش مواد و زمان بندی مراحل نصب و راه اندازی استفاده می کند. بخش مدیریت مالی ما از آن برای پیگیری صورت حساب ها و وصول ها استفاده می کند. همه چیز ساده  شده است.

پیدا کردن اطلاعات در نرم افزار CRM پارس ویتایگر تا چه حد آسان است؟

هنگامی که نرم افزار CRM به انبار مرکزی تمام داده های مرتبط با مشتریان تبدیل شود، باید به افراد متخصص در زمینه فروش اجازه داد تا به راحتی اطلاعات را از میان رکوردها بیرون بیاورند. درست است که بیشتر نرم افزار CRM به کاربران اجازه دسترسی به رکوردهای مرتبط را تنها با یک کلیک کوچک می دهند، اما جستجو برای یادداشت تماس ها یا جلسات در یک زمان کوتاه کار آسانی نیست. در نتیجه افراد متخصص در زمینه فروش از یادداشت برداری مایوس می شوند- برخی از اطلاعات مهم مشتری را دور می ریزند.

با ویژگی جستجوی عمومی پارس ویتایگر، کاربران CRM می توانند هر موردی را در پارس ویتایگر جستجو کنند. با وجود قابلیت جستجو بر اساس متن تنها لازم است که کاربر کلید واژه ای که می خواهد را تایپ کند تا نتایج جستجو برای تمام رکوردهایی که شامل کلید واژه می باشند – از تماس ها گرفته تا نظریات- اعمال شود.

یکی از مشتریانی که به مدت ۴ سال از نرم افزار پارس ویتایگر استفاده می کند، از این ویژگی بسیار راضی می باشد-” ویژگی جستجوی عمومی آن شگفت انگیز است. در حالیکه با مشتری در حال گفتگوی تلفنی هستید، می توانید هر چیز و هر فردی را در عرض یک ثانیه پیدا کنید. شما را شبیه به یک جادو گر می کند.”

برای استفاده از دموی نرم افزار CRM پارس ویتایگر ثبت نام کنید تا به ویژگی های قدرتمند آن که باعث تسریع فرایند فروش شما می شود، پی ببرید. هم چنین، می توانید در ویدیوی زیر با نرم افزار ما آشنا شوید:

 

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه