نرم افزار CRM خود را در سال 1403 “خانه تکانی” کنید!

روزهای پایانی سال 1401 فرصتی است برای مرور فعالیت های انجام شده در سال جاری، جشن گرفتن دستیابی

روزهای پایانی سال 1401 فرصتی است برای مرور فعالیت های انجام شده در سال جاری، جشن گرفتن دستیابی ها و اندیشیدن درباره استراتژی هایی که موفقیت شما را با نرم افزار CRM تضمین می کنند. رشد، ارتباطات جدید و حتی ارتقاء ارتباطات، اهدافی می باشند که می توانید در سال جدید دنبال کنید، اما چه رویکردی شما را قادر می سازد تا به این اهداف دست یابید؟ مدیریت منابع مشتریان، به استراتژی، تکنیک و ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد یک قیف فروش کاری و افزایش سود اشاره می کند. برای سال 1401، سعی کنید مدیریت منابع مشتری را به عنوان تصمیم جدید خود، عملی کنید.

اساساً، مدیریت منابع مشتریان در مورد نحوه نزدیک شدن شرکت شما به بازاریابی و توسعه کسب وکار می باشد. فرقی ندارد که از این موضوع مطلع هستید یا نه، کسب و کار شما در حال حاضر برنامه ای برای اجرای این کار دارد. چالش این برنامه ها، که تصمیم با ارزشی برای سال جدید می باشد، شامل درگیر شدن در مکالمات بازاریابی ضروری و تضمین کننده آن است که برنامه نرم افزار CRM شما، هوشمندانه ترین استراتژی، کارآمد ترین تکنیک، و بهترین ابزار برای کسب و کار شما می باشد.

در ادامه روش هایی بیان می کنیم که به شما کمک می کنند تا نرم افزار CRM خود را بازبینی کرده و اهداف کسب و کار را در سال جدید مدیریت و اجرا کنید.

دستیابی به مخاطبانی با اهداف جدید

آیا تلاش می کنید که تعداد مشتریان فعلی که به محصولات یا خدمات شما علاقمند هستند را افزایش دهید؟ نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) مانند نرم افزار پارس ویتایگر به شما کمک می کند تا سرنخ های جدید را سازمان دهی کرده و فعالیت توسعه کسب و کار خود را با آنها پیگیری کنید. بطور سنتی، این اطلاعات درباره سرنخ ها بصورت یک جزوه با عنوان دستور کار جلسه یا بصورت ایمیل در نرم افزار باقی می مانند. در نرم افزار CRM پروفایل سرنخ ها در جایی که فعالیت می تواند ثبت شود، نگهداری می شود و در دسترس افراد داخل سازمان قرار می گیرد.

 ایجاد ارتباطات بهتر

یک نرم افزار CRM خوب نه تنها یک راه حل ساده برای حفظ داده های مشتریان موجود به شما ارائه می دهد، بلکه اجازه می دهد تا پروفایل هایی برای سرنخ های جدید ایجاد کنید. این داده ها می توانند شامل نوع پروژه ای که مشتری، شما را برای آن استخدام کرده است یا حتی داده های خصوصی مانند رستوران مورد علاقه مشتری یا مکانی برای ارسال کارت تبریک سال نو باشد. صرف نظر از پلت فرمی برای پروفایل های مشتری، باید بتوانید در مورد هر یک از مشتریان، دیدگاه هایی را از یک محل مرکزی که تنها افراد خاصی در شرکت شما به آن دسترسی دارند، استخراج کنید.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

 پیگیری عملکرد برنامه بازاریابی

به لحاظ استراتژیکی، نرم افزار CRM باید به تکمیل طرح های بازاریابی کمک کند. یک طرح بازاریابی، داده هایی را منعکس می کند که نرم افزار CRM باید پیگیری و همگام سازی کند تا موفقیت طرح مشخص شود. ماژول های نرم افزار CRM، موجود در فروشگاه ماژول پارس ویتایگر، به شما این امکان را می دهند تا جزئیات پیشرفت کمپین های بازاریابی، تبدیل سرنخ ها، فرصت ها (مانند پروپوزال ها و مصاحبه ها) و پروژه های جدید را گزارش دهید. انتخاب یکی از ماژول های نرم افزار CRM که با برنامه حسابداری شما یکپارچه سازی می شود، دیدگاه بیشتری در مورد سودآوری کمپین های بازاریابی و تلاش برای توسعه بازاریابی ارائه می دهد.

در نهایت، بزرگترین چالش نرم افزار CRM ایجاد تغییرات سازمانی گسترده برای تاثیر و کارایی بیشتر تصمیمات بازاریابی می باشد. نرم افزار crm پارس ویتایگر در خودکار سازی گردش های کار سازمانی، ایجاد تحولات اساسی در بخش های مختلف، بررسی عملکرد کارمندان و یافتن نقاط قوت و ضعف آنها به شما کمک می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء استراتژی های بازاریابی با ما تماس بگیرید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه