بهترین نرم افزار CRM برای مدیران

راهنمای انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای مدیران

در اولین بخش مقاله ۶سوال تا انتخاب بهترین نرم افزار CRM سئوالاتی مطرح کردیم تا با پاسخ به

فهرست محتوا

در اولین بخش مقاله ۶سوال تا انتخاب بهترین نرم افزار CRM سئوالاتی مطرح کردیم تا با پاسخ به این پرسش ها بتوانید مناسب ترین و بهترین نرم افزار CRM مخصوص کسب و کار خود را بیابید. اما در مقاله امروز شما را برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای مدیران سازمان راهنمایی خواهیم نمود.

نصب و مدیریت بهترین CRM

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

بودجه بندی

مطمئن شوید که بهترین CRM جزء برنامه های بودجه بندی شما می باشد. چه تعداد صندلی برای کاربر نیاز است؟ آیا هزینه ها تعیین شده اند؟ هزینه های پشتیبانی خارجی؟ راه حل درون سیستم معمولاً گران قیمت می باشد. مخارج شامل هزینه سخت افزار، نصب و مدیریت می باشد. بسته به میزان پیچیدگی، این CRM ها از هزاران تا ده ها هزار دلار هزینه نیاز دارند، که ممکن است برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک امکان پذیر نباشد، اما ممکن است برای شرکت های بزرگ با یک تیم درون سازمانی مشکل نباشد.

سامانه های CRM فروش آنلاین، ماهیانه تنها به چند دلار احتیاج دارند، اما به خاطر داشته باشید پرداخت معمولاً درون سازمانی نمی باشد و تا زمانی که از سیستم استفاده می کنید این پرداخت را انجام می دهید. همواره می توانید با استفاده از CRM آنلاین پرداخت هزینه را متوقف کنید و به آسانی از یک راه حل به راه حل دیگر سوییچ داشته باشید بدون اینکه با قرار داد طولانی مدتی درگیر باشید.

تحت وب بودن

یک راه حل آنلاین، تیم فروش و مدیریت را از دسترسی به داده های مشتری از هر مکانی نجات می دهد. یک راه حل محلی، این داده ها را به مکان جغرافیایی تعیین شده متصل می کند اما بهترین راه حل بسته به این دارد که آیا شما به این آزادی نیاز دارید یا خیر؟

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

آموزش کاربری

بزرگترین دلیل بعدی در پیاده‌سازی پروژه CRM، عدم آموزش مناسب کاربران و دانش آنها در مورد سیستم می باشد. به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باشید که با CRM و یکپارچه سازی آن در کسب و کار شما، عملکرد تیم پشتیبانی را افزایش می دهد. کسب دانش و مهارت (Onboarding) لزوماً یک رویداد یکباره نیست که منجر به عامل مهم بعدی شود.

پشتیبانی عالی

فروشندگان شما در حال پرسیدن سوالات مداوم درباره CRM و نحوه استفاده موثر از آن می باشند. با رشد شما، اعضای جدیدی به تیم شما اضافه و تعداد دیگری در حال خارج شدن می باشند. بهترین CRM تیم پشتیبانی مشتری عالی دارد که به تیم فروش شما کمک می کند تا از نرم افزار برای فروش بیشتر استفاده کنید. ببینید آیا CRM از منطقه زمانی شما پشتیبانی می کند. آیا تنها از طریق ایمیل با شما در ارتباط هستند با میز کمک آنلاین دارند؟ یا آیا آنها چت آنلاین مشتری، وبینار یا پشتیبانی تلفنی دارند؟

 

دسترسی به موبایل در بهترین سامانه CRM

نسخه موبایل

در سال ۲۰۱۶، دسترسی به وب از طریق دستگاه های تلفن همراه در نهایت از استفاده از دسکتاپ پیشی گرفت. تیم فروش شما می خواهد و نیاز دارد که بصورت شبانه روزی به اطلاعات فروش در داخل و بیرون از محل کار دسترسی داشته باشد. دسترسی موبایل یک جزء ضروری برای موفقیت آنها می باشد. در حقیقت، بر طبق تحقیق Nucleus، کارمندان فروش با افزودن دسترسی موبایل به نرم افزار CRM افزایش ۲۶٫۴٪ داشتند. این نیز عامل مهمی است که به کارمندان فروش کمک می کند تا پیش فاکتور های فروش خود را مشاهده کنند. در حالت ایده آل، انتخاب بهترین نرم افزار CRM دارای اپلیکیشن های موبایل و تبلت در سیستم اندروید و IOS به شما و تیم فروش شما کمک می کند تا از هر مکانی به CRM دسترسی داشته باشید.

از آنجایی که برخی از برنامه های فروش موبایل CRM دارای مجموعه ای از قابلیت های خلاصه شده ای از  یک نرم افزار کامل هستند، اطمینان حاصل کنید می توانید تمام قابلیت های کلیدی مورد نیاز خود را بر روی تلفن همراه و همچنین دسکتاپ به دست آورید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

مدیریت ارتباطات سامانه های CRM

سامانه CRM

مخاطبین/ سازمان ها

برخی از شرکت ها به مخاطب خاصی از یک شرکت، فروش دارند. سایرین به یک شرکت می فروشند و با مخاطبین متفاوت و زیادی در دپارتمان های مختلف در ارتباط می باشند. فروش مبتنی بر حساب هدف فروش را در یک شرکت خاص شرح می دهد، لیستی از مخاطبین احتمالی در آن شرکت را ایجاد می کند و به طور سیستماتیک این مخاطبین را برای ایجاد یک پایگاه در آن سازمان مورد هدف قرار می دهد.

اگر شما به مخاطبین حقیقی فروش دارید بهترین انتخاب یک CRM ساده تر برای فروش می باشد. اگر به شرکت یا حساب فروش داشته باشید، CRM به درک ارتباط بین مخاطبین نیاز دارد؛ شرکتی که مخاطبین در آن مشغول به فعالیت هستند و پیمانکاران و مشاورانی که با آنها در ارتباط می باشند.

موارد تکراری و ادغام آنها

دستیابی به مخاطبین و سرنخ های تکراری غیر قابل اجتناب می باشد. مخاطبین با اعضای مختلفی از تیم های خود و گاهی اوقات به صورت خودکار در صورت متصل بودن سیستم شما،  وارد می شوند. و مخاطبین یکسان در کمپین ها و پیشنهادات متعددی از سوی شما در سیستم ثبت نام می کنند.

مطمئن شوید که CRM شما می تواند موارد تکراری را جستجو و پیدا کند و به شما این امکان را میدهد تا آنها را در یک مخاطب واحد ادغام کنید. هر چه کیفیت پایگاه داده شما بالاتر باشد تیم های شما بهتر می توانند به آن اعتماد کرده و کمتر منابع را هدر دهند.

هنگامی که اولین  CRM فروش را داشتم، حدود ۲۰۰ مخاطب در آن بود. بر طبق تحقیق D&B، حتی یک CRM کوچک مانند من نیز ماهیانه ۲ درصد موارد اضافی و زائد دارد. مردم شغل خود را تغییر می دهند، اسامی خود را تغییر می دهند، و داده های مرتبط با کسب و کار آنها سریعاً عوض می شوند.

منظورم این است که CRM کوچک و واضح و مشخص شما، سال خود را با ۲۰۰۰ مخاطب مناسب شروع کرده و تنها با حدود ۱۵۶۹ مخاطب مشخص و دقیق به کار خود در پایان سال خاتمه می دهد. اگر ۲۲ درصد مشتریان بالقوه من سالیانه دور شوند، من زمان کمی برای پاک کردن داده های آنها صرف می کنیم.  آدام متز

سرنخ های فروش

فراتر از مدیریت مخاطبین ساده، CRM شما به درک از آنچه سرنخ فروش نام دارد، نیاز دارد. در حالت ایداه آل، برترین نرم افزار CRM باید بتواند پیگیری کند سرنخ از کجا می آید و آن سرنخ در چه مرحله ای از روند فروش می باشد. یک CRM به شما این امکان را می دهد تا سرنخ ها را به کارمندان فروش خاص ارجاع دهید و آنها نیز آن سرنخ را از طریق سطوح فروش تا بسته شدن یک معامله پیگیری کرده و پیش ببرند.

فرصت ها/ معاملات

در آخرین سطح یک قیف سرنخ و روند فروش، شما به این توانایی احتیاج دارید که معاملات یا فرصت هایی ایجاد کرده و آنها را به مخاطبین الصاق کنید. یک کارمند فروش می تواند ببیند که آیا آنها مورد هدف قرار گرفته اند و مدیریت می تواند شروع به مشاهده درآمد پیش بینی شده خود برای آینده کند و بر این اساس برنامه ریزی نماید.

فعالیت ها

کارمندان فروش و تیم باید فعالیت های خود را در بهترین CRM انتخابی ثبت نمایند تا بتوانند مشاهده کنند آخرین باری که با یک سرنخ تماس گرفته اند چه زمانی بوده ، پاسخ آنها چه بوده است. شما یک تصویر با ارزش از یک مخاطب ایجاد می کنید، این تلاش و زمان لازم برای بستن فروش است که به نوبه خود شما را قادر می سازد تا برای آینده برنامه ریزی کنید. در سطح مدیریتی، مدیر فروش باید ببیند که کارمندان فروش وی چگونه کار می کنند.

تگ کردن/ گروه بندی/ بخش بندی

هر چند وقت یک بار، شما نیاز دارید که تنها با مشتریانی تماس بگیرید که محصول x را خریده اند، افرادی در یک شهر خاص، سرنخ هایی که تیم شما در یک کنفرانس به دست آورده اید یا منبعی از وب سایت دانلود کرده اند. تگ کردن، گروه بندی و بخش بندی چندین روش برای بخش بندی و قطعه بندی داده های مشتری برای تحلیل، بازاریابی و هدفمند کردن آنها ارائه می دهد.

فیلدهای سفارشی (مخاطبین، حساب ها و معاملات)

هر کسب و کار و سفارشی سازی تفاوت هایی با یکدیگر دارند، در نتیجه هیچ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای فروش نمی باشد که بتواند همه را راضی نگه دارد. بهترین و عالی ترین CRM باید امکان سفارشی سازی را فراهم کند. در حالت ایده ال، شما باید بتوانید اطلاعات سفارشی خود را به مخاطبین، حساب ها و معاملات مرتبط با نوع کسب و کار خود اضافه نمایید.

الصاق اسناد

هیچ چیزی بدتر از آن نیست که به دنبال فایل ها، مشخصات، پیش فاکتور ها و سایر اسناد در پوشه ها، صندوق ورودی ایمیل ها و سیستم های مختلف باشید. آخرین موردی که شما می خواهید انجام دهید این است که زمان کارمند فروش خود را هدر ندهید ویژگی ساده ای که CRM فروش شما باید بتواند برطرف کند الصاق اسناد و فایل ها به یک مخاطب می باشد تا تضمین کند که تمام داده ها در یک مکان هستند و هرگز از دست نمی روند.

مدیریت وظایف با امکان افزودن پیگیری های بعدی

بزرگترین تفاوت بین تیم های فروش با کارآیی بالا و تیم های فروش با کارآیی پایین، روند کار و میزان پایداری می باشد. گروه Bridge بر روی بیش از ۳۰۰ تیم فروش با کارآیی بالا تحقیق کرده و متوجه شدند کارمندان توسعه فروش با کارآیی بالا بطور متوسط ۱۲ بار از سوی مخاطبین پیگیری شدند. در تیم هایی با عملکرد متوسط این عمل ۸ بار اتفاق می افتد. محرک های فروش هرگز بدون تنظیم کردن پیگیری های آتی به یک تماس پایان نمی دهد. این تنها یک مورد کوچک است اما یک محرک بزرگ برای عملکرد می باشد.

اطلاعیه ها

پس از داشتن تعداد زیادی سرنخ و مخاطب، بهترین کارمند فروش به آسانی به یاد نمی آورد چه زمانی باید هر فردی را پیگیری کند، چه قرار ملاقات های داشته و گام های بعدی چیست. به دنبال بهترین CRM باشید که نه تنها به کارمندان فروش شما اطلاع می دهد که چه کاری را در چه زمانی باید انجام دهند، بلکه به آنها اجاره می دهد به محض اینکه آخرین تعامل خود را با یک مخاطب تمام کردند، اطلاعیه هایی آماده کنند.

ورود اطلاعات در بهترین نرم افزار CRM

درست است که وروده داده های بسیار زیاد برای گزارش مدیریت عالی می باشد، اما به سادگی وقت کارمندان فروش را هدر می دهد.

الان وقت آن فرا رسیده که کارمندان فروش بتوانند بصورت تلفنی به یک مشتری بالقوه، فروش داشته باشند. و آن را بدانند.

وارد کردن مقدار معینی از داده ها موثر می باشد اما به روش آسان و سریعتری احتیاج دارد. شما می خواهید  به کارمندان فروش خود حقوق دهید تا فروش داشته باشند نه اینکه داده وارد کنند.

دستیابی خودکار به داده ها

به دنبال برترین CRM باشید که ابزارهایی برای خودکار کردن ورود داده ها ارائه کند. بسیاری از CRM ها پلاگین های مرورگری دارند که جزئیات تماس سرنخ ها را در یک وب سایت مشخص کرده و به صورت خودکار آنها را بدون نیاز به تایپ مجدد یا کپی و انتقال وارد CRM می کند.

ورود انبوه اطلاعات

هنگامی که تیم بازاریابی شما لیستی از سرنخ های جمع آوری شده در یک نمایشگاه تجاری را ارجاع می دهد، باید بتوانید آنها را بصورت انبوه وارد CRM کنید. رایجترین روش توانایی وارد کردن یک فایل اکسل یا فایلی با پسوند .csv می باشد که شامل تمام مخاطبین می باشد.

دستیابی به سرنخ یکپارچه سازی شده

هنگامی که وب سایت یا کمپین های بازاریابی شما سرنخی به دست می آورند، در حالت ایده آل این سرنخ باید بصورت خودکار وارد CRM شود. برخی از CRM ها فرم های دستیابی به سرنخ را مستقیماً برای وب سایت خود ارائه کرده اند. اما با یکپارچه سازی بیشتر با تعدادی از سیستم های شخص ثالث، جزئیات مخاطب بیشتری وارد CRM شما می شود.

 

یکپارچه سازی کسب و کار با CRM

سیستم های فروش CRM که توانایی اتصال به سایر بخش های کسب و کار شما (مانند ایجاد سرنخ، رشد سرنخ، حسابداری و ارتباطات) را نداشته باشد، در آمد شرکت شما را به حداکثر نمی رساند. همچنین هنگامی که یک سازمان کاملاً از پیاده سازی سامانه CRM پشتیبانی نمی کند، CRM منجر به ایجاد مشکلاتی در پذیرش کاربر می شود. چرا سازمانی که تنها از دپارتمان فروش پشتیبانی می کند باید از این نرم افزار پشتیبانی کند. به دنبال یکپارچه سازی های اصلی زیر باشید:

Gmail و Outlook

دو پلت فرم ایمیل رایج Gmail و Outlook می باشند. بهترین CRM باید بتواند مخاطبین و ایمیل ها را برای ایجاد پیشینه ای از یک مشتری یا شرکت وارد کند.

ارسال ایمیل

بهتر است  Gmail و Outlook را به CRM متصل کنید و سپس ایمیل ها را مستقیماً از نرم افزار CRM  بدون سوییچ بین سیستم های مختلف ارسال کنید. امتیازات پاداش دهی به شما اجازه می دهد تا در صورت باز شدن ایمیل ها توسط یک مشتری بالقوه، آن را پیگیری کنید.

ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیل)

یکپارچه سازی با یک پلت فرم بازاریابی ایمیل مانند MailChimp به شما این امکان را می دهد تا سریعاً گلچینی از مخاطبین خود را انتخاب کرده و ایمیل خبرنامه را برای آنها ارسال کنید. یک مثال، انتخاب تمام مخاطبینی است که در مناسبتی ملاقات کرده اید و ایمیل انبوهی برای تشکر از آنها ارسال می کنید. شما می توانید جزئیات بیشتری در مورد نحوه پیگیری به دست بیاورید. یا حتی می توانید تمام مشتریان یا بخشی از آنها را در مورد به روز رسانی محصول جدید خود مطلع کنید.

حساب ها

در حالت ایده آل، حساب ها باید در دو مسیر کار کنند. قبل از اینکه شما با مخاطبی تماس بگیرید، باید بتوانید در نرم افزار CRM ببینید آیا آنها آخرین فاکتور خود را پرداخت کرده اند یا آخرین خرید آنها چگونه می باشد. هنگامی که معامله جدیدی با مشتری دارید، باید بتوانید جزئیات معامله را برای حساب ها ارسال کنید تا پیش فاکتور یا فاکتور جدیدی ایجاد شود.

بازاریابی

بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری امکان اتصال CRM به بازاریابی برای شما فراهم می آورد و همین موضوع فرصت عظیمی برای فروش می باشد. بدین ترتیب کارمندان می توانند مشاهده کنند چه زمانی مخاطب جدید یا  مخاطب فعلی منبعی از وب سایت دانلود کرده است. آنها می توانند زمانی که مخاطب اخیراً خبرنامه یا سایر مواد تبلیغاتی را دریافت کرده اند را ببینند. در نتیجه، کارمند فروش در حالیکه می داند مشتری بالقوه چه زمانی آماده و علاقه مند می باشد، می تواند بهترین زمان برای پیگیری از طریق تماس را مشخص کند.

پشتیبانی از مشتری

تصور کنید با مشتری تماس گرفته اید تا حساب خود را برای مدت دیگری تمدید کند و آنها با عصبانیت به شما می گویند که تمام روز در حال صحبت درمورد مشکلی با تیم پشتیبانی بوده اند. الان بهترین زمان نبوده است.

بهترین انتخاب CRM باید این نوع اطلاعات را از دپارتمان های مختلف برای فروش واکشی کند تا کارمندان کار خود را به بهترین نحو انجام دهند.

با یک رکورد و پیشینه مشتری مرکزی، کارایی تیم پشتیبانی می تواند موثرتر باشد و زمان پشتیبانی را کاهش دهد.

زاپیر (Zapier)

زاپیر ابزاری است که به شما این امکان را می دهد تا اپلیکیشن هایی که هر روز استفاده می کنید را به یکدیگر متصل کنید، وظایف را خودکار  کرده و در زمان خود صرفه جویی کنید. زاپیر صدها اپلیکیشن و خدمات مختلف را به یکدیگر متصل می کند. در نتیجه اگر CRM فروش شما با زاپیر هماهنگ شود، می تواند با تمام این خدمات در ارتباط باشد.

وب هوک ها/ API

گاهی اوقات سیستم کسب و کاری که می خواهید هماهنگ باشد، یکپارچه سازی یا ارتباط آسانی با زاپیر برقرار نمی کند. در این مورد، ممکن است نیاز به یک برنامه نویس برای کد کردن موارد سفارشی داشته باشید تا دو سیستم به یکدیگر متصل شوند. برای این امر برنامه نویس باید به API یا وب هوک های CRM شما دسترسی داشته باشد. در نتیجه در انتخاب بهترین نرم افزار CRM مطمئن شوید که CRM شما از این قابلیت برخوردار می باشد.

شبکه های اجتماعی

تحقیق کردن در مورد مشتریان بالقوه بصورت آنلاین قبل از دستیابی به آنها می تواند منجر شود که یک سرنخ سرد به یک مشتری بالقوه گرم تبدیل شود. می توانید مشاهده کنید آنها درباره چه موضوعاتی در توییتر صحبت می کنند، در دانشگاه چه رشته ای خوانده اند یا آیا لینکدین می گوید که تغییراتی در شغل خود داشته اند، تا تیم فروش شما با یک مکالمه اولیه عالی شروع کند. این امر کمک می کند تا مشتری بالقوه خود را در شرایط آسانی قرار دهید و ارتباطی با وی برقرار کنید.

قابلیت انتقال اطلاعات در سامانه CRM

ورود و خروج

به سادگی می توانید مخاطبین خود را وارد سیستم کرده یا از سیستم خارج کنید و بین سیستم ها منتقل کنید. بیشتر سیستم ها به شما این امکان را می دهد تا این کار را با یک فایل اکسل یا .CSV انجام دهید. مطمئن شوید که شما می توانید یادداشت ها و تگ های مرتبط با مخاطبین خود را به درستی منتقل کنید.

 

گزارش گیری و مدیریت ویژگی ها

قیف فروش

یک قیف فروش، نمایش بصری از مراحلی است که مشتری بالقوه در زمان خرید محصول یا خدمات شما طی می کند. شما باید بتوانید در یک نگاه ببینید که چه تعداد سرنخ در هر مرحله حضور دارند. آیا آنها فقط یک تحقیق اولیه انجام داده اند، آیا کارمند فروشی به آنها دمو را نمایش داده است،  آیا این مشتری بالقوه پیش فاکتور درخواست کرده است یا آیا به یک مشتری تبدیل شده است.

قیف فروش معمولاً شامل چهار معیار زیر می باشد:

  • تعداد سرنخ ها و فرصت ها در قیف فروش شما
  • میانگین حجم معاملاتی که تیم شما کار می کنند.
  • درصد معاملات در قیف فروش که برنده شده اند
  • میانگین زمانی که برای بسته شدن یک معامله از شروع تا پایان لازم است

پیش بینی فروش

پیش بینی فروش با ارتباط نزدیک با قیف فروش، فرایند تخمین فروش های آتی را تشکیل می دهد. سرنخ های موجود در بالای قیف یا پایپ لاین فروش، میانگین زمانی که برای پیشرفت در هر مرحله لازم است و میانگین نرخ بسته شدن قابل مشاهده می باشد. در نتیجه بهترین CRM به مدیران فروش این امکان را می دهد تا اهداف فروش قابل دستیابی و واقعی را پیش بینی کنند، منابع را به طور موثر تخصیص دهند و برنامه های رشد آتی را برنامه ریزی کنند.

فعالیت های تیمی

هنگامی که کارمندان فروش خود را بطور موثری مدیریت می کنید، مسائل را شناسایی می کنید و عملکرد کلی تیم فروش خود را ارتقاء می دهید، باید بتوانید فعالیت های تک تک کارمندان فروش خود را مشاهده کنید. اگر یک کارمند فروش به اهداف خود برسد، شما باید مشاهده کنید چه کارهایی را متفاوت انجام داده است، آنها را یاد بگیرید و به بقیه اعضای تیم نیز یاد بدهید.

امنیت و قابلیت اطمینان در انتخاب CRM

امنیت

شما باید مطمئن شوید که داده های مشتری شما بر روی سرور امنی ذخیره شده و از تیم امداد امنی (SSL) استفاده می کند. یکی از پیکربندهای رایج برای برنامه های وب از سرور های آمازون استفاده می کند که از مرکز داده ها توسط موانع فیزیکی و نگهبانی شبانه روزی محافظت می کند. داده ها با استفاده از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی، بسیار شبیه به بانکداری اینترنتی، رمزگذاری می شوند.

یک وب سایت امن، آیکن قفل سبزی را در کنار آدرس وب در یک مرورگر نشان می دهد و مانند پی پال با HTTPS شروع می شود.

امنیت کاربر

یک CRM خوب نقش های کاربری ایمنی با تنظیمات مجوز شدیدی دارد. CRM تضمین می کند که کارمندان فروش با دسترسی به CRM می توانند تنها سرنخ ها و اطلاعاتی که نیاز دارند را مشاهده کنند.

نسخه پشتیبان دائم از داده ها

اگر شما از سامانه CRM استفاده می کنید، باید بدانید حتما نسخه پشتیبان دائماً بصورت روزانه یا هفتگی انجام می شود.

آپ تایم سرور

مطمئن شوید که بصورت شبانه روزی به CRM دسترسی دارید، در نتیجه بررسی “آپ تایم” می تواند عاملی برای تصمیم گیری باشد. آپ تایم کامل و ۱۰۰ درصد تقریباً غیرممکن است یا اگر کاملاً لازم باشد هزینه ای بیش از تولید ناخالص ملی کل کشور در بر دارد. در حقیقت شرکت های نرم افزاری ممکن است برای تسهیل در به روز رسانی های اپلیکیشن های اصلی از تجربه موقعیت downtime استفاده کنند. داشتن آپ تایمی بالای ۹۹ درصد سطح واقعی از قابلیت اطمینان است که در آن شما و تیمتان نباید به downtime توجهی داشته باشید.

 

بررسی های کاربر

نرم افزار CRM

بررسی های کاربر

آزمایش یک محصول، نمایش دمو و تحقیق در مورد این ویژگی ها، تنها شما را دور می کند. شما به ایده های افرادی احتیاج دارید که هر روز از محصول شما استفاده می کنند. “بررسی های نام محصول” را جستجو و بررسی کنید. به صفحات توییتر و لینکدین شرکت برای دریافت انتقادات و توصیه ها مراجعه کنید.

 

پذیرش کاربر

استفاده آسان

ویژگی های مهم CRM خوب

یک CRM کارآمد به کارمند فروش کمک می کند تا سریعاً و بصورت موثری کار خود را انجام دهند. این امر به یک رابط کاربری ساده و بصری نیاز دارد که در آن یک کارمند فروش بدون تردید مرحله بعدی و نحوه کار را مشخص کند. تحقیق انجام شده از سوی Inside CRM مشخص کرد که ۵۵ درصد کارمندان فروش سهولت در استفاده را یکی از مهمترین ویژگی معرفی کردند.

حداقل ورود اطلاعات

همانطور که در بالا بیان شد، شما نمی خواهید بابت ورود داده پولی به تیم فروش خود پرداخت کنید و آنها هم تمایلی به انجام این کار ندارند. شما می خواهید یکی از بهترین CRM های فروش برای ورود داده ها بصورت خودکار داشته باشید. و کارمندان فروش باید داده هایی که شما می خواهید را به راحتی و به سرعت وارد کنند.

 

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه