نرم افزار CRM چیست؟

واژه CRM SOFTWARE مخفف ( Customer Relationship Management Software) به معنای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مجموعه ای از ابزار ها ،فرایندها و اقداماتی است که سازمان برای: شناسایی، انتخاب، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات به مشتریان بکار می گیرید. این سیستم مجموعه ای از متدولوژی ها، فرایندها، نرم افزار و سیستم هایی است که به موسسات و شرکت ها در مدیریت موثر و سازمان یافته ارتباط با مشتریان کمک می کند.
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به عنوان یک ابزار جامع، سازمان را قادر به شناسائی، جذب، حفظ و پرورش مشتریان سودآور از طریق ایجاد و حفظ روابط بلندمدت می سازد. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.

در حقیقت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری است برای جمع آوری نیازها و رفتارهای تجاری مشتریان تا به ایجاد روابطی قویتر با آنها منجر شود. در نهایت، رابطه قوی با مشتریان مهمترین رمز موفقیت هر کسب و کار است. به عنوان روشی بهتر برای درک نرم افزار CRM ، می توان آنرا به مانند فرایندی دانست که به ما کمک می کند تا اطلاعات مختلفی از مشتریان، فروش، اثر بخشی فعالیتهای بازاریابی، سرعت عمل در پاسخگویی به مشتری و نیز تمایلات بازار را به شکل یکجا جمع آوری کنیم.

سازمان‌ها با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می توانند چرخه فروش را کوتاهتر و وفاداری مشتری به ایجاد روابط نزدیکتر و درآمد را افزایش دهند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می‌تواند کمک کند تا مشتریان موجود حفظ شوند و مشتریان جدیدی جذب شوند.

ارتباطات مشتریان با سازمان از طرق مختلف، از جمله وبسایت، ایمیل، اس ام اس، تلفن، مراکز فروش، توزیع کنندگان و شبکه های همکار صورت می پذیرد. وظیفه اصلی نرم افزار CRM ( نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ) تسهیل در برقراری ارتباط مشتری با سازمان ( به هر صورتی که مشتری تمایل دارد ) بدون محدودیت زمانی ، مکانی و ملیتی می باشد به نحوی که مشتری احساس نماید، با سازمان واحدی در تماس می باشد که وی را می شناسد، برای وی ارزش قائل است و نیازهای او را به سرعت و با آسانترین روش ارتباطی مرتفع می نماید.

نرم افزار CRM ویتایگر

مزایای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری جهت جمع آوری سریع اطلاعات مشتری، شناسایی با ارزش ترین مشتریان در طول زمان، و افزایش وفاداری مشتری با ارائه محصولات و خدمات سفارشی در شرکت ها مفید می باشد.

مزایای اصلی استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

 1. توانایی هدف قرار دادن مشتریان سود آور
 2. ارائه یکپارچه در سراسر کانال
 3. بهبود کارایی و اثر بخشی نیروی فروش
 4. پیام های بازاریابی فردی
 5. محصولات و خدمات سفارشی و بهبود ارائه خدمات
 6. بهبود کارایی و اثر بخشی خدمات به مشتری
 7. بهبود قیمت
 8. افزایش بازدهی و اثربخشی مراکز تلفنی تماس با مشتری
 9. ارائه محصولات جنبی موثرتر
 10. یاری رسانی به نیروهای فروش برای عقد سریعتر قراردادهای فروش
 11. تسهیل در فرایندهای فروش و بازاریابی
 12. افزویش مشتریان جدید
 13. افزایش گردش مالی مشتریان
 14. پاسخگویی سریع به درخواست مشتریان
 15. فراهم کردن شرایط مراجعه مجدد مشتری
 16. کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
 17. افزایش فرصت‌های بازاریابی و فروش
 18. شناخت عمیق تر مشتری
 19. دریافت باز خورد از مشتری و توسعه خدمات و محصولات جاری
 20. و…

همچنین می توانید از مطالب زیر نیز در این مورد بهره مند شوید:

فواید استفاده از نرم افزار CRM

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

مراحل طراحی و پیاده سازی نرم افزار CRM:

 • تدوین استراتژی و اهداف سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان
 • شناخت استراتژی بازاریابی، فروش و خدمات سازمان
 • نصب، راه‌اندازی، عملیاتی سازی و آموزش سیستم به کاربران
 • مهندسی مجدد فرآیندهای مرتبط مانند بازاریابی، فروش و خدمات به مشتری
 • ویژه‌سازی و بومی‌سازی نرم‌افزار جهت پاسخگویی به نیازهای ویژه سازمانتدوین نیازمندی‌های سازمان و کاربران در این حوزه

نرم افزار CRM پارس ویتایگر چیست؟

نرم افزار CRM پارس ویتایگر

نرم افزار CRM پارس ویتایگر

سازمان ها برای حفظ چابکی و کاهش هزینه های خود، گرایش به نرم افزار های یکپارچه پیدا کرده اند. در این میان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر حوزه هایی چون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی،اتوماسیون اداری و … را با اهداف حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نتیجه رشد درآمد کسب و کار پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت مطلق به مشتریان خود ارائه می دهد.

امکان سفارشی سازی و توسعه گسترده نرم افزار CRM پارس ویتایگر و همچنین برخورداری از ابزارهای قدرتمند برای اجرای استراتژی های سازمان، از مزایای برجسته نرم افزار CRM پارس ویتایگر نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در بازار می باشد که می توانید با استفاده از آن، در سازمان خود با برنامه ریزی در زمینه جذب، حفظ مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش متمایز، میزان فروش شرکت خود را افزایش دهید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر، از شروع فرایند فروش یعنی بازاریابی تا مرحله ارائه خدمات پس از فروش و سامانه های رضایتمندی مشتری را پوشش می دهد و به سادگی امکان راه اندازی اتوماسیون اداری، بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش و همچنین یکپارچه سازی با سایر سیستم های اطلاعاتی نظیر مالی و … را فراهم می سازد.

علاوه بر موارد گفته شده، نرم افزار  CRM پارس ویتایگر در مقایسه با نرم افزارهای سی آر ام خارجی و ایرانی با سیستماتیک نمودن کلیه فرایند های سازمان و امکان ارائه گزارش های لحظه ای، دوره ای و منظم مورد نیاز، به مدیران شرکت ها در عارضه یابی فرآیندهای سازمانی، پیش بینی شرایط آینده و برنامه ریزی جهت انطباق با چشم انداز های سازمان کمک شایانی می نماید.

مزایا و ویژگی های نرم افزار CRM پارس ویتایگر

نرم افزار سی آر ام پارس ویتایگر به عنوان جامع ترین نرم افزار CRM ایران توسط بسیاری از مشاوران کسب و کار به سازمان ها معرفی می گردد. علت این پیشنهاد امکان ایجاد راهکارهای کاربردی، مناسب و سفارشی برای هر کسب و کار با استفاده از این نرم افزار می باشد.

استراتژی گروه فناوری اطلاعات آوب ارائه نرم افزار CRM به همراه ابزارها و راهنما های توسعه و سفارشی سازی فرآیند های سازمانی به مشتریان می باشد. در این راستا افراد می توانند تغییرات مورد نیاز سازمان خود را در جهت توسعه و یا سفارشی سازی احتمالی نرم افزار سی آر ام بدون نیاز به شرکت ارائه کننده نرم افزار اعمال و در صورت نیاز بهینه سازی نمایند.

از مزایای دیگر نرم افزار CRM  پارس ویتایگر می توان به عدم محدودیت در تعداد کاربران، قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، لینوکس ، … و استفاده بصورت یک نرم افزار CRM تحت وب اشاره کرد.

نرم افزار سی آر ام پارس ویتایگر یک نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری با قابلیت یکپارچه سازی با سایر نرم افزارهای موجود در سازمان می باشد که همین امر باعث کاهش زمان و هزینه های یکپارچه سازی فرآیندهای موجود در سازمان می شود.

از دیگر وِیژگی های متمایز نرم افزار CRM پارس ویتایگر نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرم افزار جامع crm شامل: اتوماسیون فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش، اداری، فرآیندهای سازمانی و…
 • وجود ۳۵ ماژول (تنها در پکیج پایه نرم افزار)
 • عدم وابستگی به شرکت تولید کننده
 • قابلیت نصب بصورت لوکال و تحت وب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز،لینوکس،مک
 • عدم محدودیت در تعداد کاربران
 • عدم محدودیت در ورود اطلاعات
 • کارتابل مجزا برای هر داده
 • داشبورد مدیریتی جهت پایش عملکرد پرسنل و سازمان
 • سیستم مدیریت فرآیندهای سازمانی
 • امنیت بسیار بالا
 • قابلیت توسعه بالا حتی توسط کاربران
 • پشتیبانی و بروز رسانی قدرتمند
 • وجود مستندات آموزشی جامع
 • تعداد ماژول های بالا برای کاربردهای متنوع
 • و…

همچنین شما می توانید در صفحه ” وجه تمایز نرم افزار CRM پارس ویتایگر ” کلیه وجه تمایزات این نرم افزار را باسایر نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مشاهده نمایید.

نمودار فرآیند کار در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر

نمودار فرآیند کار در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر

نمودار فرآیند کار در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر

دانلود کاتالوگ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر

برای دانلود فایل کاتالوگ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بصورت PDF می توانید روی لینک زیر کلیک فرمایید:

دانلود کاتالوگ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

مشاهده دموی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( نرم افزار CRM )

شما می توانید از طریق لینک زیر دموی نرم افزار CRM پارس ویتایگر را بصورت آنلاین مشاهده نمایید:

درخواست دموی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

ویدئوی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر چیست؟

قابلیت ها ، ابزارها و لیست قیمت نرم افزار CRM پارس ویتایگر

شما می توانید لیست برخی از قابلیت ها ، امکانات ، ابزارها و پیکج ها و قیمت نرم افزار CRM را در برگه زیر مشاهده و کلیه پکیج های نرم افزار سی آر ام پارس ویتایگر را با هم مقایسه نمایید.

لیست قیمت نرم افزار CRM

همچنین شما می توانید مطالب زیر را هم در مورد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مطالعه نمایید:
ویژگی های نرم افزار CRM پاری ویتایگر