کتاب‌ مدیریت ارتباط با مشتری یا کتاب CRM این قابلیت را دارد که به شما در آموزش نرم افزار CRM کمک کند و در عین حال راهگشای ذهنی برای مفهوم سی آر ام باشد.

کتاب مدیریت ارتباط با مشتری منتشر شده در پارس ویتایگر به صورتی است که ارزش خوانده شدن و قابلیت افزودن ارزش به یک کسب‌وکار را دارد. منابع CRM و ابزارهای یادگیری آنلاین از جمله راهنمای خرید CRM و مقالات بسیار خوبی که در این حوزه نوشته‌ شده، کم نیستند. اگر شما به دنبال منابعی قابل‌ توجه‌تر می‌گردید، یک کتاب خوب و قدیمی بهترین گزینه است.

برای دانلود کتاب آموزش CRM ممکن است با جستجویی کوتاه کتاب یا جزوه‌هایی را بیابید که به آموزش مباحث ارتباط با مشتری پرداخته اند. اما کتابی که به صورت تخصصی و کاملا عملی به آموزش نرم افزار CRM ویتایگر بپردازد، وجود ندارد.

در پی نیاز به وجود یک آموزش عملی و جامع در زمینه نرم افزار CRM ویتایگر، گروه آموزشی پارس ویتایگر اقدام به انتشار کتاب آموزشی نرم افزار CRM ویتایگر به زبان فارسی نموده است. این کتاب به شما کمک میکند تا علاوه بر آشنایی با مفاهیم اولیه مدیریت ارتباط با مشتری، با نحوه بکارگیری این نرم افزار به صورت عملی آشنا شوید.

کتاب آموزش ویتایگر اولین و کامل ترین کتاب CRM ویتایگر به زبان فارسی است، و در حال حاضر به صورت الکترونیکی (PDF) در دسترس کاربران ویتایگر قرار می گیرد.

کتاب پیش رو برای افراد مبتدی، متوسط و پیشرفته قابل استفاده است.

سرفصل های کتاب آموزش نرم افزار ویتایگر CRM

دانلود کتاب رایگان ویتایگر

مباحثی که در کتاب مدیریت ارتباط با مشتری می توانید بخوانید شامل :

  • سیستم مدیریت ارتباط با مشترینرم افزار CRM چیست؟، چه وظایفی دارد آیا شما در کسب وکارتان به CRM نیاز دارید؟ مراحل انتخاب یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟ نهایتا چرا ویتایگر را انتخاب کنیم؟
  • رویکرد کلی نرم افزار مدیریتارتباط با مشتری ویتایگر –پیش نیازهایی که لازم است بدانید تا به یک کاربر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تبدیل شوید.
  • شروع کار با نرم افزار سی آر ام– تنظیمات مورد نیاز و پیش نیازهای ورود به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری بررسی شده اند.
  • اتوماسیون نیروی فروش– پس از ورود اطلاعات اینکه چطور تیم فروش، فرایند فروش را سازماندهی و در نرم افزار CRM پیاده سازی کند در کتاب مدیریت ارتباط با مشتری مورد بررسی قرار گرفته است.
  • روابط در نرم افزار- تقریبا تمام اطلاعات واردشده در نرم افزار CRM با هم در ارتباط هستند. درک روابط و اهداف مستندسازی شده است. می توانید در صورت تمایل به مثال های داخل کتاب مراجعه کنید.
  • سفارشی سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری– براساس ساختار هر شرکت و نیازهایی که دارند، نحوه استفاده و بکارگیری نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری متفاوت خواهد بود. راهنمای نحوه تنظیم نرم افزار براساس ساختار و شرکت های مختلف را می توانید در کتاب مطالعه کنید.
  • تنظیمات امنیتی– امنیت نقش مهمی برای نرم افزارهای در بستر وب دارد. تنظیمات امنیتی و نحوه ایمن سازی نرم افزار در این کتاب شرح داده شده است.
  • ابزارها– ابزارهای متنوع نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند به کمک بخش فروش، بازاریابی و خدمات مشتری بیاید و حتی گزارش هایی را برای مدیریت فراهم کند که در نهایت فرایندها ساده تر شوند.

 نکته: کتاب مدیریت ارتباط با مشتری براساس نسخه 6.5 ویتایگر تهیه شده است. اما مفاهیم آن پایه ای و در تمام نسخه های جدید هم قابل بکارگیری است.

برای دانلود رایگان کتاب مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) ویتایگر کافیست فرم زیر را تکمیل و دریافت لینک دانلود را کلیک کنید تا لینک دانلود کتاب در اختیارتان قرار داده شود.

  • Hidden