گوی بلورین پیشگویی بازار

نرم افزار CRM برای مشاوران املاک و مستغلات

نرم افزار CRM املاک و مستغلات به شما در مدیریت سرنخ‌های املاک، نظارت بر کمپین‌های تولید سرنخ، مدیریت

نرم افزار CRM املاک و مستغلات به شما در مدیریت سرنخ‌های املاک، نظارت بر کمپین‌های تولید سرنخ، مدیریت مخاطبین، آپلود اسناد و قراردادها، مدیریت پیگیری ها و گزارشات کمک می کند. در حقیقت نرم افزار CRM املاک به شما امکان می دهد که روابط را تقویت کنید و تصمیمات مبتنی بر داده (اطلاعات) را بگیرید.

مزایای نرم افزار CRM برای مشاوران املاک

 • اطلاعات مشتریان احتمالی را ذخیره کنید تا یافتن آن آسان باشد.
 • با ثبت اطلاعات و شرایط املاک، در سریع ترین زمان ممکن پیشنهادات مناسب مشتری را ارئه کنید.
 • پیگیری های لازم برای بسته شدن قرارداد را از طریق یادآوری های نرم افزار انجام دهید.
 • برای مدیریت روابط و ارجاعات آتی با مشتریان قبلی ارتباط خود را حفظ کنید.
 • وظایف و کارهای تکراری را از طریق گردش کار نرم افزار، خودکار کنید.
 • گزارشات لازم را از طریق نرم افزار دریافت کنید.
 • کمپین های تبلیغاتی مانند ارسال پیامک و… را از طریق نرم افزار انجام دهید.

در ادامه بررسی می کنیم که چگونه یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) می تواند به کارگزاران املاک و مستغلات در مدیریت مشتریان و به بروکرها در پیش بینی کسب و کار آتی خود کمک کند.
صاحبان کسب و کار ها می توانند از نرم افزار CRM برای تحلیل داده استفاده کرده و تا حد زیادی کارایی شرکت خود را افزایش دهند. ارزش دیدگاه ارائه شده توسط یک نرم افزار CRM خوب اصلاٌ قابل قیمت گذاری نمی باشد. جای تعجبی نیست که نرم افزارهای CRM در حال تبدیل شدن به یکی از اجزای اصلی صنعت کارگزاران و بروکرهای املاک و مستغلات می باشند.
در سال ۲۰۱۱، بازار برای نرم افزار CRM رشد چندانی نداشت. اما در سال ۲۰۱۲ این روند شروع به رشد تدریجی کرده و وضعیت کاملا عوض شد. با وجود اینکه بازار املاک و مستغلات چندان کامل نیست، اما مشکلی در مورد تغییر تکنولوژی در آن وجود ندارد. پیش بینی شده است که راه حل های نرم افزار CRM برای املاک و مستغلات این روند رو به رشد را برای چندین دهه در پیش گیرد.
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به شرکت ها این امکان را می دهد تا به”گوی بلورین پیش بینی” نگاه کرده و فرصت ها را برای نمودار فروش خود مشاهده نمایند.

آنها می توانند خریدهای آتی مشتریان را گسترش داده و روندهای کسب و کار خود را به وسیله سازماندهی و ارسال تبلیغات توسط یک برنامه خودکار، تکرار کنند. از آنجاییکه مراحل این کار کاملا برای شما انجام می شود، تنها چیزی که برای شما باقی می ماند تحلیل داده های گزارش شده و پیشرفت می باشد.
می توانید تبلیغات ارسالی خود را سفارشی سازی کرده و به روش های خلاقانه ای برای خودکار کردن فرایند ها فکر کنید. پس از امتحان کردن این روش، نرخ تبدیل شما افزایش خواهد یافت و پول بیشتری از پیش بینی به دست خواهید آورد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری از منابع مختلفی برای یافتن مشتریان آتی و فعلی شما استفاده می کند. می توانید فرم ثبت نام و فرم خرید وب سایت خود را ادغام نمایید، حسابهای جدید را مدیریت کرده و همچنین بررسی کنید که کدام یک از حساب ها خرید کرده است. همچنین می توانید داده ها را در نرم افزار CRM وارد کنید و فروش به مشتریان بی علاقه (مشتریان سرد) را شروع کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )  پارس ویتایگر، صفحه اصلی ما را مشاهده نمایید و یا با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

برای مشاهده دموی نرم افزار crm پارس ویتایگر کلیک کنید

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه