بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزارهای حسابداری ایران

نرم افزار حسابداری، نرم افزار کامپیوتری است که به حسابداران و دفترداران برای گزارش گیری و ثبت تعاملات

فهرست محتوا

نرم افزار حسابداری، نرم افزار کامپیوتری است که به حسابداران و دفترداران برای گزارش گیری و ثبت تعاملات مالی شرکت کمک می‌کند. نرم افزار های حسابداری انواع مختلفی دارند. این نرم افزار در امور ساده مانند ثبت هزینه‌های ورودی و خروجی تا وظایفی پیچیده‌ تر مانند خودکارسازی صورت‌ حساب‌ های مکرر و غیره را انجام می‌دهد.

نرم افزار حسابداری چیست؟

⭕️ چرا نیاز به نرم افزار حسابداری داریم؟(کاربرد نرم افزار حسابداری)

چرا نیاز به نرم افزار حسابداری داریم؟

استفاده از نرم افزار حسابداری، باعث صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از ریسک‌های احتمالی می‌شود.

نرم افزار حسابداری، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد و کار شما را راحت می‌کند و درنتیجه شما وقت خود را صرف امور مهم‌تر برای کسب و کار خود خواهید کرد. این نرم افزار، ورود اطلاعات را ساده می‌کند، اطلاعات حیاتی شما را سازمان می‌دهد، گزارش‌های مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد و به حسابداران دسترسی بیشتر به اطلاعات مهم مالی در مورد بسیاری از جنبه‌های تجارت را می‌دهد.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

دلایل مختلف و زیادی دیگری وجود دارند که چرایی استفاده از نرم افزار حسابداری را برای شما روشن می‌کند:

1️⃣ روش‌های قدیمی و دستی دیگر منسوخ شده اند

درگذشته، همه امور با استفاده از فایل های اکسل انجام می‌شدند. اما فایل های اکسل به‌راحتی از بین می‌روند و همه اطلاعات ضروری شما در یک‌چشم به هم زدن نابود می‌شوند. یکی دیگر از ایرادهای استفاده از فایل اکسل برای ذخیره اطلاعات، این است که تنها یک نفر می‌تواند در آن‌ها تغییرات را اعمال کند باوجود درایو اشتراکی، همه افراد می‌توانند اطلاعات را به آن وارد کنند و یا تغییراتی در آن اعمال کنند اما یک حرکت اشتباه می‌تواند آثار زیان باری را به بار آورد.

2️⃣ از سلامت مالی شرکت خود مطمئن می‌شوید

نرم افزار حسابداری برای همه کسب وکار ها، چه کوچک و چه بزرگ، قابل‌استفاده است. شما بدون انجام کارهای سخت و شگفت انگیز، می‌توانید عملکرد واقعی کسب وکارتان را مشاهده کنید. شما می‌توانید نه تنها اطلاعات کلی بودجه بلکه به خلاصه سود ، زیان ، هزینه و مالیات را مشاهده کنید. هم چنین در صورت بروز مشکل ، تقریباً بلافاصله می‌توانید ریشه اصلی مشکلات را پیدا کنید .

3️⃣ رقیبان شما هم از این نرم افزار استفاده می‌کنند

اگر در دنیای کسب وکار، رقیبان شما کاری را انجام می‌دهند بهتر است درباره آن تحقیقاتی انجام دهید. در این صورت می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و حتی بر رقیب های خود غالب شوید.

4️⃣ انواع گزارش ها را در اختیار شما قرار می‌دهد

این نرم افزار می‌تواند گزارش ها و صورت‌های مالی مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. مانند میزان سود و ضرر شما، که برای درخواست بودجه از یک سرمایه‌گذار لازم هستند. حتی می‌توانید معامله‌های خود را با معامله‌های ماه و یا سال‌های قبلی شرکت خود مقایسه کنید و میزان رشد، روند فروش و دیگر معیارهای کلیدی شرکت خود را بسنجید تا بتوانید بهترین تصمیم‌ها را برای کسب و کار خود بگیرید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

💻 انواع نرم افزار حسابداری کدام‌اند؟ (دسته‌بندی انواع نرم افزار حسابداری)

 • نرم افزارهای حسابداری عمومی و پرکاربرد
 • نرم افزار سازمانی بیمه و مالیات (تکلیفی)
 • نرم افزارهای اختصاصی مورد استفاده در شرکت‌ها و مؤسسات
 • نرم افزارهای تخصصی شرکتها و موسسات

✅ مهمترین ویژگی ها در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری کدام‌اند؟

برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری، باید به ویژگی‌های مختلف و البته مهمی را در نظر بگیرید. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها را برای شما بازگو کرده‌ایم:

⬅️ سازگاری با کسب و کار شما

همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم، هر کسب و کار و هر کالا، نوع خاصی از نرم افزار حسابداری را نیاز دارد. به‌طور مثال یک شرکت در حوزه پیمانکاری، باید نرم افزاری را انتخاب کند که بتواند مواردی مانند پروژه‌ها و قراردادها را به لحاظ مالی مدیریت کند.

⬅️ سرعت بالا

سرعت بالا ی نرم افزار، ثبت اسناد و بارگذاری آن‌ها را با سرعت بالایی انجام می‌دهد و زمان کمی از حسابدار می‌گیرد.

⬅️ ارائه گزارش‌های متنوع و کاربردی

اطلاعات ارزشمندترین دارایی در همه کسب و کارها هستند. اما مهم تر از آن، استفاده دقیق از اطلاعات برای رشد کسب و کار است.یک نرم افزار حسابداری خوب باید بتواند گزارش‌های متنوع مانند گزارش‌های خرید و فروش فصلی، ارزش‌افزوده و اظهارنامه مالیاتی و … را برای شما ایجاد کند.

⬅️ ویژگی های بصری مناسب

از آنجایی که در حسابداری با آمار و ارقام سروکار دارید، انتخاب نرم افزار هایی که اطلاعات و گزارش ها را به صورت بصری مانند جدول و نمدار ارائه می کنند، در تسهیل کار حسابداران و مدیران بسیار تاثیرگذار است.

⬅️ امنیت بالا

اطلاعات مالی، مهم ترین اطلاعات هر شرکی هستند. در نتجیه حفظ و امنیت آن‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

⬅️ دارای وب سرویس یا API

نرم افزار های حسابداری، نرم افزار هایی هستند که اطلاعات مفید و ارزشمندی را در آن‌ها ذخیره می‌کنیم. برای تبادل اطلاعات نرم افزار حسابداری خود با دیگر نرم افزارها مانند CRM نیازمند نرم افزار هایی هستید که دارای وب سرویس یا API باشند. بدین ترتیب می‌توانید از اطلاعات موجود در نرم افزار حسابداری خود در دیگر نرم افزار ها نیز استفاده کنید.

نرم افزار یکپارچه مالی و حسابداری چیست؟

نرم افزارهای یکپارچه یا Integrated software مجموعه ای از نرم افزار ها هستند که برای انجام امور مشابه و نزدیک به هم طراحی شده اند. بنابراین یک نرم افزار یکپارچه مالی، نرم افزاری است که همه عملکرد های اصلی حسابداری را در یک برنامه جامع در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از چندین نرم افزار مجزا منجر به هزینه های اضافی، اتلاف وقت برای وارد کردن اطلاعات مشابه و … می شود. ادغام این عملکرد ها در بوجود آمدن یک فرایند استاندارد برای ثبت تراکنش ها، انتشار اطلاعات مالی و حسابداری بمنظورگزارش گیری کمک می کند.

نرم افزار یکپارچه مالی، اطلاعات جامعی درباره سود و زیان هر کمپانی ارائه می کند و به مدیران برای نظارت بر موجودی کالا، نظارت بر هزینه های جاری شرکت کمک میکند.

نرم افزار یکپارچه مالی چه مزایایی دارد؟

نرم افزار یکپارچه مالی، به صرفه جویی در زمان کارمندان شما کمک میکند. این نرم افزار ها بدلیل ایجاد فرآیندی منظم، باعث ارتقا سرعت رشد مجموعه می شوند. اطلاعات جامع و دقیق را گردآوری میکند که منجر به همکاری بهتر بین تیم های مختلف می شود و مدیران با استفاده از این جزئیات، تصمیمات آگاهانه تری می گیرند.

استفاده از سیستم های یکپارچه مالی، پیش بینی امور مختلف مانند سودآوری، رشد و منابع را راحت تر میکند و در نتیجه باعث کاهش ریسک می شود.

مزایای یکپارچه سازی نرم افزار حسابداری با CRM

با پیشرفت و رشد کسب و کار، تعداد نرم افزار های مورد استفاده در سازمان نیز افزایش پیدا می کند. هر تیم روند منحصر به فرد خود را داراست و معمولا دیگر تیم ها از این روند مطلع نیستند. عدم هماهنگی بین اعضای تیم های مختلف باعث بروز مشکلات متفاوتی می شود. اما راهکار هایی برای از بین بردن این عدم هماهنگی وجود دارد، با یکپارچه سازی نرم افزار crm و نرم افزار حسابداری می توانید این ناهماهنگی را از بین ببرید. در ادامه مزایا اتصال نرم افزار حسابداری به نرم افزار crm و چگونگی کاهش این مشکلات را برای شما توضیح داده ایم:

یکپارچه سازی نرم افزار حسابداری با نرم افزار سی ار ام

✔️ به اشتراک گذاری اطلاعات مالی

با به اشتراک گذاری اطلاعات مالی مانند اطلاعات لیست قیمت ها و … روند پاسخگویی به مشتری افزایش پیدا میکند. کارمندان فروش ارتباط بهتری با مشتریان دارند، به همین دلیل بهترین راهکار برای درخواست پرداخت بدهی ها، اقساط به تعویق افتاده و… هستند. همچنین با ادغام این دو نرم افزار، تیم حسابداری میتواند در شناسایی سرنخ های با کیفیت و بی کیفیت به شما کمک کند.

✔️ افزایش تولید سرنخ

همه ما میدانیم که مشتریان قدیمی بر مشتریان جدید ارجعیت دارند. براساس آخرین آمارها، هزینه جذب مشتری جدید 5 برابر بیشتر از نگهداری مشتری قدیمی است. احتمال خرید مشتری قدیمی 60 الی 70 درصد است درحالیکه احتمال خرید مشتری جدید 5 الی 20 درصد است. با ادغام سیستم حسابداری با نرم افزار crm خود می توانید براساس سابقه مشتریان، کمپین های بازاریابی هدفمند ایجاد کنید.

 • می توانید از تاکتیک های موثر مانند تاکتیک های بیش فروشی یا فروش مکمل استفاده کنید.
 • می توانید کمپین های خرید مجدد برای مشتریانی که قبلا کالاهای شما را با تخفیف خریداری کرده اند ایجاد کنید.
 • حتی می توانید کمپین هایی را براساس کالاهایی که مشتری خریداری نکرده است، ایجاد کنید.

ادغام نرم افزارها با یکدیگر نه تنها زمان و منابع شما را ذخیره میکند؛ بلکه سودآوری بیشتری برای شما دارد.

✔️ بهبود فرآیند

بسیاری از شرکت ها که سیستم های جداگانه حسابداری و crm دارند، از ورود مجدد اطلاعات توسط کارمندان خود ناراضی هستند، این به معنی دو برابر کردن و یا حتی سه برابر کردن زحمات آنهاست. زیرا باید از وجود اطلاعات روی همه سیستم ها اطمینان حاصل کنند.

این امر حتی به معنی افزایش خطای اطلاعات ورودی در سازمان هاست. فرآیند مشاهده، یافتن، و تصحیح این اطلاعات خود زمان بر است.

در عوض، سیستم های ادغام شده، از ورود چندباره اطلاعات جلوگیری میکنند و احتمال خطا را کاهش میدهند. هرچند ممکن است باز هم خطا بوجود بیاید، اما در این شرایط، کارمندان شما تنها یک بار آن ها را اصلاح میکنند نه دو یا سه بار!

با رشد کسب و کار، فرآیند ها نیز پیچیده تر خواهند شد، با یکپارچه سازی سیستم های ضروری کسب و کارتان با یکدیگر، می توانید این پیچیدگی را از بین ببرید.

♦️ لیست نرم افزار های حسابداری با قابلیت اتصال به CRM

اتصال به نرم افزارهای دیگر از جمله crm یک مزیت بزرگ برای نرم افزارهای حسابداری ایرانی محسوب می شود. چرا که با گسترش کسب و کارها استفاده از crm برای مدیریت ارتباط با مشتری به یک الزام تبدیل شده است. لیست زیر نرم افزارهای حسابداری فارسی هستند که قابلیت اتصال به نرم افزار crm پارس ویتایگر را دارند.

 • نرم افزار حسابداری سپیدار
 • نرم افزار حسابداری آرپا
 • نرم افزار حسابداری تراز سامانه
 • نرم افزار حسابداری پیوست
 • نرم افزار حسابداری هلو
 • و کلیه نرم افزارهای حسابداری دارای API

💯 لیست بهترین نرم افزارهای حسابداری ایرانی

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری ایرانی با توجه به معیارهایی که در بخش پیشین به آن‌ها اشاره کردیم شاید ساده نباشد. بهتر است ویژگی های که برای شما اولویت دارد را لیست کنید و توضیحات زیر را هم مطالعه کنید تا به جمع بندی بهتری در انتخاب نرم افزار مناسب کسب وکارتان برسید.

نکته: این لیست بدون هیچ ترتیبی و به صورت تصادفی تنظیم شده است.

✔️ نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری محک با وجود تازه کار بودن جایگاه خوبی در میان بهترین نرم افزارهای حسابداری برای کسب وکارهای کوچک کسب کرده است. این نرم افزار با ارائه نسخه های فروشگاهی، شرکتی، تولیدی و به ویژه شخصی اعتماد افراد را جلب کرده است. نسخه شخصی با عنوان کیف پول برای مدیریت حساب های شخصی طراحی شده و با نسخه های مختلف سیستم عامل موبایل سازگار است. کاربری راحت و ساده, نوآورانه بودن و سهولت کار با این نرم افزار حسابداری از ویژگی های دیگر این نرم افزار مالی و مدیریتی است.

آدرس سایت :https://www.mahaksoft.com

لوگوی نرم افزار حسابداری محک✔️ نرم افزار حسابداری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری آرین سیستم از سال 83 در حوزه تولید سیستم‌های مدیریت یکپارچه مالی، اداری و منابع انسانی شروع به کار کرد. این نرم افزار جامع تمام نیاز سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با حجم کاری بالا را پوشش می‌دهد.

ثبت اطلاعات در سیستم نرم افزار حسابداری آرین سیستم، بسیار ساده، آسان و در عین حال کاملا یکپارچه است. یک مدیر می‌تواند در محیط های مختلف سازمان و در جلسات کاری خود از گزارشات این نرم افزار بهره مند شود. رابط کاربری این نرم افزار سنتی و شبیه به نسخه‌های قدیمی آفیس است. نرم افزار حسابداری شرکتی آرین سیستم نصب، آموزش و 6 ماه پشتیبانی رایگان داشته و تا 10 سال تضمین پشتیبانی دارد.

آدرس سایت: https://www.ariansystem.net

لوگوی نرم افزار حسابداری آرین سیستم

✔️ نرم افزار حسابداری فرداد

نرم افزار حسابداری فرداد در سال 96 توسط شرکت آرین سیستم برای کسب وکارهای کوچک و متوسط طراحی شده است و در حوزه های مختلف خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی و تولیدی توانسته است خدمات مطلوبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

کاربری آسان،امکان تعریف همزمان چندین کاربر، مدیریت کامل اطلاعات در یک دیتابیس و نصب و آموزش کاملا رایگان همراه با امکانات بالا از مزیت های رقابتی این نرم افزار حسابداری فوق العاده می باشد.

نکته : نرم افزار حسابداری بیمه شرکت فرداد کاملا رایگان می باشد.

آدرس سایت: https://www.fardadgroup.com

لوگوی نرم افزار حسابداری فرداد✔️ نرم افزار حسابداری پیوست

نرم افزار حسابداری پیوست یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای حسابداری در سطح سازمان است. این گروه با سابقه 15 ساله در میان سازمآن‌های کوچک، بزرگ ،دولتی و کسب‌وکارهای با حجم کاری بالا محبوبیت خاصی پیدا کرد است.

ویژگی های این نرم افزار که آن را در دسته بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی قرار داده رابط کاربرپسند، نصب ساده ، ارتباط کامل با نرم افزارهای سازمانی دیگر و گزارشهای متنوع کاربری و مدیریتی است. این نرم افزار قابلیت اتصال به نرم افزار crm و شخصی سازی برای نیازهای کاربران را دارد.

از مزیت های این نرم افزار هزینه مناسب آن، امکانات پیشرفته و حرفه ای، مشتری مداری شرکت و ارائه خدمات پس از فروش این شرکت اشاره نمود. علاوه بر این نرم افزار حسابداری پیوست ازجمله نرم افزارهای مورد تأیید سازمان امور مالیاتی است.

آدرس سایت: https://payvast.com

لوگوی نرم افزار حسابداری پیوست

نکته :نسخه فروشگاهی ندارد.

✔️ نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم/نرم افزار حسابداری دشت

نرم افزار حسابداری سپیداریکی از معرفترین نرم افزارهای حسابداری است که توسط مجموعه همکاران سیستم در سال 87 شروع به فعالیت کرده است. همکاران سیستم نرم افزارهای حسابداری خود را در دو نسخه سپیدار و دشت عرضه کرده است.نرم افزار حسابداری سپیدار برای شرکت های خدماتی،تولیدی،پیمانکاری و پخش با اندازه کوچک و متوسط به کار می رود. نسخه دشت صرفا برای فروشگاه ها و خرده فروشان کاربرد دارد.

از قابیلت های مهم این نرم افزار حسابداری سازگاری با نرم افزارهای crm و erp است.خروجی های این نرم افزار تقریبا در همه جا قابل ارائه هستند. نصب و راه اندازی اسان و یکسال پشتیبانی و خدمات پس از فروش رایگان مزیتی دیگر است.

آدرس سایت: https://www.sepidarsystem.comلوگوی نرم افزار حسابداری سپیدار

✔️ نرم افزارهای حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو با بیش از 20 سال سابقه توانسته جایگاه خود را در میان کسب وکارهای کوچک و به ویژه فروشگاه ها پیدا کند. کاربری آسان،امکانات گستره ،قیمت مناسب و قابلیت نصب روی انواع سیستم موجب شده تا در میان بهترین نرم افزارهای حسابداری محبوبیت خاصی را کسب کند به ویژه برای افرادی که دانش فنی حسابداری ندارند.

نرم افزار یکپارچه حسـابداری و مالی هلو شامل بسته های متنوع نظیر انبارداری، حسابداری، خرید و فروش و تولید است و پشتیبانی از بیش از ۲۰۰ گروه شغلی مختلف را در خود گنجانده است. نرم‌افزار حسابداری هلو در نسخه‌های تک کاربره و یا به صورت شبکه ارائه می‌شود و امکان اتصال به تجهیزات سخت افزاری مانند دستگاه پوز را دارد.

آدرس سایت: https://holoo.co.ir

لوگوی نرم افزار حسابداری هلو

✔️ نرم افزار حسابداری آرپا

آرپا از شرکت های فعال در حوزه نرم افزاری کشور است که فعالیت خود را از سال 84 اغاز کرده است. نرم افزار حسابداری این شرکت با نام “ارپا” یک نرم افزار یکپارچه مدیریت اطلاعات است و در حال حاضر توسط شرکت های بزرگ و کوچک فعال در زمینه های مختلف به کار گرفته شده است.

مزیت این نرم افزار حسابداری یکپارچگی،نگهداری اطلاعات، ارتباطات آنلاین بین شرکت های چند شعبه ای، اتصال به crm و از همه مهمتر سرعت، دقت بالا و کاربرپسند بودن آن است.

نرم افزار حسابداری ارپا برای مشاغلی مثل “واردکنندگان لوازم پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم صنعتی و کشاورزی”، “شرکتهای پخش”، “شرکتهای بتنی”، “تولید کنندگان لوازم صنعتی”، “تولیدکنندگان لوازم خانگی” و … قابل‌استفاده است.

آدرس سایت: https://www.arpaco.ir

لوگوی نرم افزار حسابداری آرپا

✔️ نرم افزار حسابداری ترازسامانه

شرکت دانش‌بنیان تراز سامانه با گذشت نزدیک به یک دهه مشتریان بسیاری در کسب‌وکارهای بزرگ، متوسط، کوچک و خاص دارد. این نرم افزار با هدف ثبت و نگهداری رویدادهای مالی، با گرایش پیمانکاری، طراحی و تولید شده است.
فعالیت های اصلی این شرکت به صورت زیر است:

 • ارائه‌‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی؛
 • ارائه‌‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارهای کوچک
 • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای اصناف
 • ارائه‌ راهکار نرم افزار های اداری تحت ‌وب با عنوان وب گستر

آدرس سایت:گروه تراز

لوگونرم افزار حسابداری ترازسامانه

✔️ نرم افزارهای حسابداری شایگان

نرم افزار حسابداری شایگان یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای حسابداری است که با نام حسابدار(cyber account) شناخته می‌شود. این نرم افزار مطابق با اخرین استانداردها طراحی شده و نشان “استاندارد اعتماد مشتریان” را در سال 92 از آن خود کرده است. امکانات برنامه مطابق با آخرین تغییرات قوانین و دستورالعمل‌های مالیاتی به‌روزرسانی و در نسخه وب در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

این نرم افزار در نسخه های حسابگر اموال، حسابگر بازرگانی، حسابگر صنعتی، حسابداری اموال و حقوق پرسنل و فروشگاهی برا کسب وکارهای کوچک و متوسط طراحی شده است.

ظاهر زیبا، انعطاف پذیری و دو زبانه بودن این نرم افزار در کنار ارائه گزارشات کاربردی برای تصیمات سریع مدیران این نرم افزار را محبوب کسب وکارهای کوچک و به ویژه فروشگاهی ساخته است. علاوه بر اینکه به علت مبتنی بر وب بودن از هرجایی می‌توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

آدرس سایت: https://www.shygunsys.net

لوگو نرم افزار حسابداری شایگان

💠 جدول مقایسه نرم افزارهای حسابداری ایران

دمو پشتیبانی رایگان اتصال به crm قیمت (ریال) کاربرد اصلی نوع استقرار اموزش
آرین سیستم دارد 6 ماه ندارد شروع از ۴,۵۰۰,۰۰۰ بزرگ ویندوز/ اندروید/ios 2 ساعت
فرداد دارد 6 ماه ندارد شروع از ۱۳,۵۰۰,۰۰۰ کوچک
متوسط
ویندوز
پارمیس پرو دارد یک سال ندارد شروع از ۴,۴۹۰,۰۰۰ کوچک
متوسط
ویندوز 3 ساعت
پیوست دارد دارد بزرگ ویندوز
سپیدار دارد یک سال دارد شروع از ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ کوچک ویندوز نا مشخص
دشت دارد یک سال شروع از ۲,۳۰۰,۰۰۰ کوچک ویندوز نا مشخص
محک دارد یک سال خیر شروع از ۱,۹۷۰,۰۰۰ کوچک ویندوز 3 جلسه رایگان
شایگان دارد حق استفاده سالیانه برای نرم افزار سایبروب خیر شروع از ۳۹,۰۰۰,۰۰۰ کوچک
متوسط
بزرگ
ویندوز

تحت وب

2 جلسه
هلو دارد یکسال خیر شروع از ۳,۴۷۰,۰۰۰ کوچک ویندوز

تحت وب

2 جلسه
ترازسامانه بله نا مشخص متوسط و بزرگ ویندوز

تحت وب

آرپا دارد بله نامشخص کوچک متوسط بزرگ ویندوز

🔸 نرم افزارهای حسابداری رایگان کدامند؟

برخی شرکت های کوچک یا افراد برای استفاده شخصی خود از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند. در این لیست نام برخی نرم افزارهای شخصی و شرکتی فروشگاهی دیده می شود. می توان از امتیاز رایگان بودن این نرم افزارها بهره برد.

 • نرم افزار حسابداری رایگان فرداد
 • اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه
 • نرم افزار حسابداری پارسیان
 • نرم افزار حسابداری رایگان برگ سبز پارمیس
 • نرم افزار حسابداری رایگان ابرستان

♦️ معرفی نرم افزارهای حسابداری اندروید یا موبایل

برخی نرم افزارهای حسابداری ایرانی فقط قابلیت اجرا روی ویندوز را دارند و برخی دیگر در بستر وب هم اجرا می شوند. اما اگر شما برای امور شخصی به دنبال نر م افزار حسابداری هستید یا می خواهید امور شرکتتان را همواره زیر نظر داشته باشید، نرم افزارهای حسابداری ایرانی همراه یا موبایل برای شما مناسب هستند.

 • نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد
 • حسابداری ابری و تحت وب نیکراد
 • نرم افزار حسابداری تیز پرداز سطح تکمیلی
 • نرم افزار حسابداری تحت وب تراز نگار
 • نرم افزار حسابداری قیاس

نتیجه گیری:

با اتصال ابزار های کلیدی کسب و کارتان به crm، وظیفه کارمندان فروش و تحلیل گران مالی خود را ساده تر خواهید کرد و در نهایت فضا برای اکتساب سود بیشتر را آماده می کنید.

همچنین بخوانید:

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه