۴ روش نرم افزار CRM برای افزایش شهرت کسب و کار و برند شما

در دنیای امروز، مشتریان مرتباً با اطلاعات و تبلیغات شرکت های مختلف بمباران می شوند، و کسب و

در دنیای امروز، مشتریان مرتباً با اطلاعات و تبلیغات شرکت های مختلف بمباران می شوند، و کسب و کار هایی که نتوانند مشتریان (هم مشتریان بالقوه و هم بالفعل) خود را درگیر کنند، به راحتی از صحنه رقابت خارج می شوند. احتمالاً شما هم اکنون می دانید که یک نرم افزار CRM مناسب می تواند تمام کسب و کارها – کوچک، متوسط و بزرگ- را شگفت زده کند.

اما شما که تنها یک کسب و کار کوچک یا متوسط نمی باشید؟ می دانید که مدیریت شهرت به اندازه مدیریت ارتباطات ضروری می باشد. با استفاده از نرم افزار CRM برند شما قدرتمند باقی می ماند و کسب و کار شما قطعاً تمام عوامل لازم برای پیشی گرفتن از رقبا را به دست می آورد. شما برای مشتریان خود ارزش قائل هستید و آنچه آنها نیاز دارند را دقیقاً برآورده می کنید. بخاطر داشته باشید که ارائه خدمات خوب به مشتری همواره بالاتر از سایر عوامل قرار دارد، حتی بالاتر از قیمت.

برندسازی در CRM

پیگیری تعاملات و ارتباطات

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

امروزه مشتریان دائماً در حال ارتباط با کسب و کار ها می باشند، و این یک جنایت است اگر از تمام اطلاعاتی که آنها داوطلبانه برای ایجاد یک تجربه سفارشی سازی در اختیار شما قرار می دهند، استفاده نکنید. مردم دوست دارند حس کنند که تصمیاتشان مورد توجه قرار می گیرد. کاری کنید که مشتریان احساس خاص بودن را تجربه کنند. زیرا اگر حس کنند مانند سایرین می باشند، برای مدت طولانی با شما نمی مانند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

مثالی از تعاملات با مشتری و برندسازی

بعنوان نمونه خانواده ای را فرض کنید که منتظر تولد فرزندشان می باشند، تیم فروش شما می تواند در دوران بارداری خانم، ایمیل های مبنی بر کوپن ها و راهنمایی هایی در مورد آمادگی کودک و مراحل بعدی آن، برای وی ارسال کنند. آنها می توانند تاریخ تقریبی تولد نوزاد و سایر اطلاعات مورد نیاز را بپرسند. اما شش ماه بعد از تولد نوزاد، بجای ارسال راهنمایی هایی در مورد شب بیدار ماندن با نوزاد، باید راهکارهای لازم برای در مورد غذاها و اسباب بازی های مناسب در زمان دندان در آوردن کودک را ارائه دهند. شما می توانید اکنون پیشنهاد خرید یک پیش بند از شرکت خود را مطرح کنید، نرم افزار CRM برای این کار، اطلاعیه ای برای شما ارسال می کند و به شما یادآوری می کند که اکنون وقت فروش است.

اگر شرکت بالا متوجه نباشد که این خانوداه باید خرید داشته باشند و علاوه بر پیش بند به محصولات دیگر هم احتیاج دارد، قطعاً این مشتری را از دست می دهد. احتمالاً این مشتری برای خرید آنچه لازم دارد، به دنبال شرکت های دیگری می گردد، زیرا این شرکت ثابت کرده است که به مشتری اهمیت نمی دهد. مشتری این شرکت نمی خواهد فکر کند که مانند سایر مشتریان است. این روند قابل پیشگیری می باشد.

نرم افزار CRM باید به شما اجازه دهد تا تعاملات مشتری را پیگیری کنید، در نتیجه شما می توانید تمام تعاملات، ارتباطات ارسال شده یا دریافت شده و تمام خریدها را بررسی کنید و تضمین کنید که تعاملات و داده ها مرتبط و به موقع می باشند. احتمالاً شما هم می خواهید از مدل پاسخگویی سریعی استفاده کنید تا مشتریان مطلع شوند که شما واقعاً به علایق آنها احترام می گذارید.

القای تعهدات کارمندان و متعهد نشان دادن برند خود

یک روش ارتقای کسب و کار، ایجاد برندی است که قابلیت تعامل داشته باشد. شما می توانید برای راه یافتن به قلب افرادی که کسب و کار شما را حفظ می کنند، مشتریان، این کار را انجام دهید. آنها چه کسانی هستند؟ چه ارزشی دارند؟

اجتماعی باشید

مردم تفاوت بین روند جذب مشتری و تعامل درست و واقعی را می دانند، در نتیجه شما باید تعهد برند خود را نشان دهید، بهترین پلت فرم رسانه اجتماعی برای مشتریان را شناسایی و تعامل با آنان را شروع کنید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

احتمالاً می خواهید این کار را با اشتراک گذاری کوپن ها یا معاملات انجام دهید، سوالاتی مطرح و سیستم نظر سنجی راه اندازی کنید، مشکلات و وقایع پیش آمده را به اشتراک بگذارید، یا حتی می توانید ترکیبی از تمام این موارد را به کار ببرید. با استفاده از نرم افزار CRM استراتژی و راهنماهایی ایجاد کنید تا به شما در مطرح گردن مسائل و موضوعات مرتبط در شبکه های اجتماعی کمک کنند. به عنوان مثال، سه شنبه ها می تواند روزی برای ارسال مطالب ویژه هفته باشد، و پنجشنبه ها یک مشتری یا کارمند را معرفی کنید و جمعه ها برای مسابقات و هدایای تبلیغاتی باشد.

وجود شبکه اجتماعی مناسب اعتماد، احترام و وفاداری برند را ایجاد می کند، در حالیکه یک شبکه اجتماعی نامناسب می تواند به راحتی منجر به طرد شدن برند از طرف مشتریان بشود. در نتیجه، تنها مکالمه را شروع نکنید- با مشتریان تعامل داشته باشید. بخاطر داشته باشید که مشتریان را در راه فعلی که منجر به برگشت مشتری می شود، ببرید تا مجبور نباشید تمام وقت خود را صرف ایمن کردن یک راه جدید کنید. در نهایت، نه تنها نگهداشتن مشتریان فعلی آسانتر می باشد بلکه سود بیشتری هم برایتان دارد.

مدیریت شهرت آنلاین خود

داشتن تعامل آنلاین با مشتریان ( و عموم مردم) می تواند درها را به سوی مسیرهای منفی باز کند؛ در نتیجه اگر حیات شرکت شما بسته به تعامل آنلاین می باشد، ترفند این است که از برند خود محافظت کنید زیرا برند شما را در بازار و فیلد کاریتان محبوب و قابل احترام نگه می دارد.

همان استراتژی رسانه اجتماعی که قبلا ایجاد کرده اید، اکنون شامل طرح عملی برای نظرات نامساعد یا ضربه های غیر منتظره می باشد. شما می توانید قانونی داشته باشید و بر طبق آن به فردی که تماس گرفته و مشکلی را بیان کرده است در عرض ۶ ساعت پاسخ دهید.

آیا مشتری شما تجربه منفی دارد؟ از این موضوع مطلع شوید، به آنها اجازه دهید که بدانند شما بهتر از آنها هستید، و سپس پیشنهاد دهید که این موضوع را اثبات می کنید ( بحث جبران خسارت را بیان کنید یا بگویید که این کار را شخصاً برای شما انجام می دهیم و…). کلید کار اینجا است که نباید خیلی زیاد کنترل کنید یا خیلی سخت و شدید برخورد کنید.

نظرات، انتظارات و تجارب عموم مردم مهم می باشد، اما همیشه مطمئن شوید که بر روی محتوای برند و هسته آن تاکید کنید. آنچه برای عموم مردم ارزش دارد و در مورد آن پرس و جو می کنند را در نظر بگیرید. پرسیدن این سوال که ” آیا این همان روشی است که می خواهم کسب و کارم را یادآوری کنم؟” تنها چند دقیقه وقت می گیرد، اما می تواند به شما در انتخاب یک رسانه اجتماعی مناسب کمک کند. شما می توانید یک نظر، توییت یا پست را حذف کنید، اما مشکلات شما همواره باقی می مانند، در نتیجه همواره به روشی عمل کنید که مشتریان خود و عموم مردم را مورد احترام قرار دهد.

از نرم افزار CRM برای ارتقاء خدمات مشتریان خود و ایجاد یک برند قوی استفاده کنید که واقعاً ارزش درگیر شدن را داشته باشد. به مشتریان خود نشان دهید که کسب و کار شما یک کسب و کار مستحکم و قوی می باشد و آنها با رشد کسب و کار شما، رشد خواهند کرد و با خواسته های متغیر آنها در دنیای دائماً در حال تغییر دیجیتال همگام می شوید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه