نرم افزار CRM شرکت های تبلیغاتی

نرم افزار CRM برای شرکت های تبلیغاتی

نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند به شرکت های تبلیغاتی کمک کند

نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند به شرکت های تبلیغاتی کمک کند تا با همکاری و انسجام بیشتری کار کنند. شرکت های تبلیغاتی می توانند با استفاده از ابزارهای متعدد نرم افزار CRM مانند: اشتراک گذاری اطلاعات و پورتال مشتریان، کارایی تیم فروش و ارتباط با مشتری را تقویت نمایند. (برای اطلاعات بیشتر مقاله نرم افزار crm چیست؟ توصیه می شود).

اهمیت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در شرکت های تبلیغاتی

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

هنگامی که شرکت های تبلیغاتی به دنبال یک نرم افزار CRM می گردند، باید سه عامل مهم و اساسی را در نظر بگیرند: زمان، مشتریان و سوددهی. واضح است که در محیط رقابتی کسب و کار امروزی، آنان باید از نرم افزاری استفاده کنند که نه تنها باعث ارتقاء عملکرد کسب و کار می شود، بلکه بتوانند سطح رضایت مشتری را نیز افزایش دهند.

چگونه یک نرم افزار CRM میزان همکاری را برای شرکت های تبلیغاتی افزایش می دهد؟

در حقیقت نرم افزار CRM، دسترسی به پایگاه داده مرکزی اطلاعات را برای تمام اعضای تیم فراهم و با اینکار موجب چرخش اطلاعات در سازمان می شوند. ابزارهای نرم افزار CRM می توانند به شما کمک کنند تا سطح دسترسی مناسبی به اطلاعات سازمان داشته باشید و در صورتی که یکی از اعضای اصلی تیم مرخصی بگیرد و یا بطور ناگهانی از سازمان خارج شود؛ خللی در فرآیند سازمان ایجاد نشود.

این روش بی خطر و ایمن مدیریت اطلاعات جایگزین سیستمی است که در آن تمام مراحل کار بصورت شانسی پیش می رفت و هر شخص روش خود را برای مدیریت پروژه ها، مشتریان و اطلاعات به کار می گرفت. با استفاده از نرم افزار CRM پارس ویتایگر شما به عنوان یک مدیر کسب و کار و حتی تمام اعضای تیم شما می توانند به تمام داده ها – نوع ورود سرنخ به سیستم، نام کارمندان مرتبط با این سرنخ، نوع ارتباط، محتوای ایمیل ها و فایل های ارسالی به همراه اطلاعات شخصی مشتری- در بخش مخاطبین یا سازمان دسترسی داشته باشند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

با توجه به آنکه ابزار های موجود در نرم افزار CRM به هر کدام از طرح ها و ایده های کارکنان، کد و عنوان خاصی اختصاص می دهد؛ بدین ترتیب تمام کارمندان سازمان با یک سیستم اطلاعاتی متحد و یکپارچه در ارتباط می باشند و هر کدام از تیم های فروش و بازاریابی، حسابداری، انبار، اجرا کنندگان طرح و سایر بخش های کسب و کار بدون هیچ گونه خطایی وظائف خود را انجام می دهند.

انتخاب نرم افزار CRM مناسب با نیازهای کسب و کار شرکت های تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی باید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری انتخاب کنند که با نیازهای کسب و کار آنها متناسب باشد

سوال اساسی پیش از خرید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این است که، انتظار شما از این ابزار چیست؟

در حقیقت هنگامی که شرکت های تبلیغاتی استفاده از یک نرم افزار CRM را شروع می کنند، نصف مسیر را طی کرده اند. علاوه بر در نظر گرفتن عواملی مانند هزینه و نیازهای پیاده سازی، در نظر داشته باشید که استفاده از نرم افزار CRM تا چه اندازه سرعت کسب و کار شما را افزایش می دهد. قطعاً شما نمی خواهید از ابزار بسیار پیچیده ای استفاده کنید که کارکردن با آن بسیار مشکل است، همچنین می دانید که پذیرش روش های جدید از سوی کارمندان بخش IT بسیار سخت می باشد. در حقیقت نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا چندین گزینه را قبل از اجرای یک راه حل امتحان کنید.

همچنین می توانید به کارمندان خود اطمینان دهید که با انجام فرآیندهای بسیار ساده می توانند وظائف وقت گیر خود را به سرعت و به راحتی انجام دهند. مثلاً، اعضای فروش شما می توانند با یکپارچه سازی ایمیل خود با نرم افزار CRM طرح های جدید خود را برای مشتریان ارسال نمایند و پس از آن با استفاده از ابزار یادآوری، مشتریان را فراموش نکرده و با استفاده از سیستم تلفنی ویپ بدون وارد کردن مجدد اطلاعات تماس با آنها تماس گرفته و توضیحات لازم را ارائه داده و در ادامه، آن ها می توانند به سرعت برای مشتریان خود پیش فاکتور، فاکتور و صورت حساب تهیه کرده و  فرم قرارداد، نمونه طرح انتخاب شده توسط مشتری  و … را در حساب مخاطبین خود نگه داری کنند. همچنین آن ها می توانند با مطالعه پایگاه داده ها و پیشینه اطلاعات، زمان شروع و پایان یک پروژه را مشخص کرده؛ هر مرحله از انجام پروژه را به مشتری گزارش داده و نتیجه عملکرد تیم خود را ارزیابی نمایید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

شما می توانید قبل از خرید نرم افزار CRM پارس ویتایگر از دموی رایگان آن در آدرس demo.parsvt.com استفاده نمایید و سپس آن را خریداری و از پشتیبانی ما استفاده نمایید. همچنین در صورت تغییر یا اضافه شدن نیاز های کسب و کار خود می توانید با نصب ماژول های متفاوت، بدون هیچ زحمتی آن را توسعه دهید.

رضایت دائم مشتریان

بدون شک عامل اصلی موفقیت شرکت های تبلیغاتی، خلاقیت، نوآوری، ایده پردازی و استفاده از دانش روز می باشد. اما این عوامل برای حفظ کسب و کار کافی نبوده و آنان نیز مانند سایر کسب و کار ها برای بقای خود به رضایت دائم مشتری نیاز دارند. از آنجاییکه یکی از حیطه های مهم نرم افزار CRM رضایت مشتری می باشد؛ این نرم افزار به شرکت های تبلیغاتی کمک می کند تا ارتباطات خود با مشتریان را بهتر مدیریت کنند.

کلیه کارمندان شما می توانند از طریق نرم افزار CRM با یادآوری وظائف ، مشاهده نمودارها و جدول های آماری، یادآوری ایمیل خلاصه وظائف هفتگی خود و … بهره وری بالاتری داشته باشند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر با ارائه تحلیل کاربردی از فعالیت های سازمان و مشتریان به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را ارتقاء ، پیشنهادات بهتری به مشتریان خود ارائه و به تدریج فروش و ارتباط با مشتریان خود را افزایش دهید.

کارکنان بخش های مختلف سازمان می توانند با استفاده از گردش کار نرم افزار CRM پارس ویتایگر، به محض ورود مشتری به سازمان برای او ایمیل خوشامد گویی ارسال و در مناسبت های مختلف با استفاده از ایمیل ها و یا سرویس ارسال پیام کوتاه، پیشنهادات و تخفیفات ویژه ای برای وی ارسال می شود.

شما حتی می توانید با استفاده از کمپین های تبلیغاتی متعدد از نیازها و سلیقه های متفاوت مشتریان مطلع شده و بر این اساس محصولات مختلف و پیشنهادات ویژه ای ارائه کنید و مشتریان راضی و خوشحال بیشتری داشته باشید.

در پایان به خاطر داشته باشید که رضایت مشتری با پیگیری و پشتیبانی مستمر و مداوم افزایش می یابد. اگر مشتریان همواره طرح ها و ایده های جدید شما را دریافت کنند و از طریق نحوه رفتار کارمندان شما دریابند که برای سیستم شما اهمیت دارند و شما همواره به یاد آنها هستید، به مشتری خوشحال و وفادار تبدیل می شوند. تفاوت بین شما و رقبایتان تنها زمانی آشکار می شود که شما چندین گام از آنان جلوتر باشید.

پس همین امروز برای پیشی گرفتن از رقبای خود اقدام کنید و پس از استفاده از دموی رایگان نرم افزار CRM پارس ویتایگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای پارس ویتایگر جهت کمک به شرکت های تبلیغاتی با همکاران ما در واحد فروش گروه فناوی اطلاعات آوب بگیرید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
    1. نویسنده:
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه