CRM هایپرمارکت ها

نرم افزار CRM برای هایپر مارکت ها ( فروشگاه های بزرگ )

 نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) با جمع آوری اطلاعات تماس و تقویم، افزایش اثربخشی

 نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) با جمع آوری اطلاعات تماس و تقویم، افزایش اثربخشی ارتباط، و ارتقای کارایی فردی و گروهی به اشخاص و تیم ها کمک می کند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) یک راه حل مناسب برای انجام فرایندهایی است که سازمان های در حال رشد در مراحل ارتباط، فروش و پشتیبانی نیاز دارند. تناسب نرم افزار با نیازهای شما بسیار اهمیت دارد.

طی تحقیقی که بر هایپرمارکت بین المللی LuLu انجام شد و بر تحلیل SWOT یا همان نقاط ضعف، قوت، فرصت ها و تهدید ها تمرکز کرد، نتیجه نهایی نشان داد که ضعف سی آر امی آنها یکی از تهدیدهای موجود است.

اهمیت CRM در هایپرمارکت

نرم افزار CRM برای یک فروشگاه بزرگ به سه بخش ارتباطات، فروش و پشتیبانی تقسیم می شود:

 • بخش ارتباطات
 • ارتباطات درون سازمانی : ارتباط مدیر با کارمندان، کارمندان با مدیر و با سایر همکاران
 • ارتباطات برون سازمانی : انتخاب روش مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان از مرحله پیدا کردن یک سرنخ، مراحل تبدیل سرنخ به مخاطب و تبدیل به مشتری فعلی
 • مرحله فروش
 • ثبت سفارش
 • صدور پیش فاکتور
 • تحویل محصولات یا خدمات به مشتری
 • مرحله پشتیبانی
 • خدمات پس از فروش
 • اقدامات و تمهیدات لازم جهت افزایش رضایت مشتری
 • برگشت مشتریان فعلی به سیستم و اطمینان از وفاداری مشتریان

مدیریت ارتباطات

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

مدیریت ارتباطات در نرم افزار CRM برای برآورده کردن نیاز شرکت ها و متمرکز کردن اطلاعات تماس ها و مشتریان، طراحی شده است. منظور از اطلاعات تماس، داده هایی است که با برقراری ارتباط از راه های مختلف مانند تماس تلفنی، ایمیل، کمپین های تبلیغاتی، نمایشگاه و… با مشتریان، وارد سازمان ها می شوند. مدیریت ارتباطات نرم افزار CRM، در حقیقت یک انبار مهم مرکزی و متمرکز برای ثبت اطلاعات تماس  می باشد که اطلاعات آن از کل سازمان جمع آوری شده است. لازم به ذکر است که وجود این انبار، مشکلات و خطاها را کاهش داده، ارتقای امنیت و کنترل داده ها را فعال کرده و وظایف نگهداری داده ها را آسان می کند.

از طریق مدیریت ارتباطات نرم افزار CRM، اعضای تیم فروش به جزئیات تماس ها دسترسی داشته، از پیشینه ارتباطات، فرصت ها و اطلاعات مطلع می باشند و در نتیجه درباره ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل دانش کافی دارند. همچنین تیم فروش می تواند تماس ها، جلسه ها، و … را برنامه ریزی و وظایف خود را به سرعت و به آسانی انجام دهد. به خاطر داشته باشید که مدیریت ارتباطات نرم افزار CRM می تواند ارتباط با مخاطبین را ثبت و پیشینه مشتری درباره کلیه ارتباطات با وی را پیگیری کند.

مدیریت فروش

بسیار واضح است که درآمدهای حاصل از فروش، قلب کسب و کارهای تجاری می باشند. با استفاده از مدیریت فروش نرم افزار CRM، کارمندان یک شرکت می توانند سرنخ ها را وارد کنند، به آن ها دسترسی داشته، در نهایت هر یک از این سرنخ ها را به فرصت فروش تبدیل کنند. همچنین کارمندان فروش می توانند با استفاده از مدیریت فروش نرم افزار CRM تمام فرصت های فروش را به سرعت مشاهده یا آنها را بر اساس مراحل فروش ( وضعیت، میزان و احتمال بسته شدن) فیلتر نمایند. کارمندان همچنین می توانند با استفاده از مدیریت فروش نرم افزار CRM پیش فاکتورها و سفارشات مربوط به پیش فاکتورها را ایجاد کرده، از میزان موجودی انبار مطلع شوند و زمان ارسال کالا را هم به بخش تحویل کالا و هم به مشتری اطلاع دهند.

مدیریت پشتیبانی

مدیریت پیشتیبانی نرم افزار CRM می تواند رضایت مشتریان و کارایی سیستم را با استفاده از خودکار کردن فرایند پشتیبانی مشتریان ارتقاء دهد. بخش مدیریت پیشتیبانی نرم افزار CRM می تواند تیکت را به منابع مناسب ارجاع داده، وضعیت، ضرورت و ماهیت مشکلات را ثبت و زمان حل مشکل را پیگیری نماید. ارجاع تیکت، وزن دهی به الویت ها و درخواست اطلاع رسانی از قابلیت های مدیریت پشتیبانی نرم افزار CRM می باشند. به یاد داشته باشید که مدیریت پیشتیبانی نرم افزار CRM همچنین می تواند به سیستم پشتیبانی آنلاین لینک شود.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه