شب یلدا - شب چله

نکات و ترفندهایی برای افزایش فروش در شب یلدا

در کشور ما مناسبت های زیادی وجود دارد، و موفقیت تجاری در این مناسبت ها ما را برای

در کشور ما مناسبت های زیادی وجود دارد، و موفقیت تجاری در این مناسبت ها ما را برای روبه رو شدن با موقعیت های دشوار در سایر ایام سال آماده می کند. طبق تحقیقات انجام شده، مشتریان در هنگام تعطیلات یا مناسبت ها خرید بیشتری انجام می دهند و این یک موقعیت فروش بسیار خوب برای صاحبان کسب و کارها بخصوص صاحبان تجارت الکترونیک می باشد.
شب یلدا  یا شب چله روز مهمی برای ما ایرانی هاست، این جشن یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است که در آن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها گرامی داشته می‌شود.جشب یلدا یک موقعیت فروش عالی برای صاحبان کسب و کار می باشد. در ادامه نکات و ترفندهایی برای افزایش فروش در شب یلدا راخواهیم خواند و این که چگونه یک کسب و کار در مناسبت های ویژه ای همچون شب یلدا به کمک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می تواند فروش بیشتری داشته باشد.

کدام مناسبت برای کسب و کار شما درآمد بیشتری به همراه دارد؟

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

اگر شما در صنعت گل آرایی ، میوه آرایی ، فروش شیرینی و شکلات ، آجیل فروشی و مشاغل مربوطه مشغول به فعالیت می باشید، احتمالا شب یلدا برای شما روز پر کار و پر درآمدی است.البته کسب وکارهای دیگر هم می توانند با قرار دادن تخفیفات و جشنواره های فروش ویژه، طولانی ترین شب سال را برای کاربرانشان شیرین کنند. با استفاده از ویژگی گردش کار و ثبت وظایف، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری  می توانید کارمندان خود را  برای چنین موقعیت بزرگی آماده کنید.

1-ارائه هدایای رایگان برای ایجاد لیست ایمیل

یک روش برای جلب مشتریان بالقوه، ارائه هدایای رایگان مانند کوپن های تخفیف در ازای ثبت نام در لیست ایمیل شما می باشد. می توانید مشتریان بالقوه خود را به عنوان سرنخ یا مخاطب در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر تعریف کرده و با تعیین گردش کارهای مورد نظر خود، اقدامات لازم برای تبدیل آنها به مشتریان وفادار را مرحله به مرحله پیش ببرید. در این زمینه ، ابزارهای اتوماسیون بازاریابی موجود در پارس ویتایگر کمک شایانی به شما خواهد کرد.

دریافت ایمیل با کوپن در شب یلدا

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

 

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: ابزارهای اتوماسیون بازاریابی و تبلیغات پارس ویتایگر

2- ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان در ازای دریافت نظرات آنها

اگر از مشتریان خود درخواست کنید که در مورد محصول شما نظر خود را عنوان کنند، برخی از آنان این کار را بدون هیچ درخواستی انجام می دهند و برخی منتظر دریافت پیشنهادی از سوی شما می باشند. پس از مطالعه پیشینه مشتریان خود در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می توانید کمپین های ایمیل خود را ایجاد کرده و مشتریان خود را طبق خواسته ها ونیازهایشان دسته بندی کنید و فرم نظر سنجی را برای آنان ارسال نمایید.

دریافت کامنت با کوپن در شب یلدا

3-توجه به مناسبت های مختلف دیگر سال

در طول سال، مناسبت هایی هم وجود دارند که شاید به آنها توجه چندانی نشده است، اما شما می توانید با در نظر گرفتن پیشنهادات ویژه ای برای این ایام، مشتریان خوبی پیدا کنید. با استفاده از بخش اطلاعیه ها نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می توانید این مناسبت ها را به کارمندان خود یاددآوری کرده و این فرصت های پول ساز را از دست ندهید.

4- ایجاد تقویمی برای کمپین های ایمیل تبلیغاتی

یادداشت تاریخ های مورد نظر در تقویم نرم افزار پارس ویتایگر برای افزایش فروش در شب یلدا و مناسبت های دیگر به شما کمک می کند تا همیشه مرتب و مسئولیت پذیر باشید و برای تصمیمات خود از قبل برنامه ریزی کنید. لازم به ذکر است که جهت رفاه حال کاربران نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر، این تقویم شمسی سازی شده است.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

ایجاد تقویمی برای کمپین های ایمیل تبلیغاتی شب یلدا

5-استفاده از شماره موبایل مشتریان برای ارسال پیام، کاتالوگ های الکترونیکی و …

کاتالوگ های الکترونیکی نه تنها روش معتبری برای نمایش محصولات شما می باشند، بلکه تکنیک بازاریابی موفقی برای نمایش مجدد پیشنهادات ویژه در مناسبت هایی مانند شب یلدا و… قبل با مدلی جذاب و نوستالژی می باشد. با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می توانید اطلاعات موجود در مورد سلیقه مشتریان بالقوه و ثابت و همچنین نظرات آنان در مورد کسب و کار خود را مطالعه نمایید و با ارائه پیشنهادات جذاب آنهارا به مشتری وفادار تبدیل کنید. همچنین می توانید سیستم ارسال پیام کوتاه خود را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر یکپارچه سازی نموده و به راحتی با تمام مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را از برنامه های ویژه فروش مطلع سازید.

6-حراج برای کاهش موجودی (تخفیفات ویژه، معامله و فروش یک روزه در شب یلدا)

با نزدیک شدن به یک مناسبت خاص مانند شب یلدا می توانید محصولات خود را به حراج بگذارید. مواردی مانند بحث حمل و نقل و ارسال را فراموش نکنید. مثلاٌ، با نزدیک شدن به مناسبت خاصی می توانید در پیش فاکتوری که در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر ایجاد کرده اید، تخفیفات ویژه خود را به مشتریان بالقوه اعلام نمایید.

در پایان ، تمام اعضاء توسعه دهنده نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر شب یلدای خوشی رو برای شما و خانواده ی محترمتون آرزو می کنند…

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه