نرم افزار پیمانکاران

نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی

برای درک بهتر مقاله ”  نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی ” پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله ” نرم

برای درک بهتر مقاله ”  نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی ” پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله ” نرم افزار CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری ) چیست؟ ” را مطالعه نمایید تا درک بهتری نسبت به نرم افزار CRM داشته باشید . پس از مطالعه مقاله بالا می توانید مقاله ” ۹ مزیت CRM برای پیمانکاران ساختمانی ” را نیز مطالعه نمایید.

چرا پیمانکاران دولتی در حال از دست دادن کسب و کار خود هستند؟

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

در زمان همکاری با پیمانکاران دولتی مشکلاتی مانند ارائه قیمت‌های نامناسب، کیفیت پایین کار، متضرر شدن پیمانکار یا کارفرما و غیره در میان می باشد. برای مبارزه با این چالش ها، بسیاری از پیمانکاران دولتی فعال توقیف می شوند تا همه شرکت های مشغول به فعالیت بدانند که اوضاع تغییر کرده، استراتژی ها گسترش یافته و فرایند ها برای حداکثر بازده و در نهایت برنده شدن بیشتر کسب و کار پیاده سازی شده اند.

بسیاری از پیمانکاران دولتی هنوز نرم افزار ارتباط با مشتری ( CRM ) را برای کمک به پیگیری و مدیریت فرایندهای جدید آنها و رشد مستمر کسب و کارشان پیاده سازی نکرده اند. توجچه به این مسئله مهم می باشد زیرا حتی پیمانکاران با کارآمدترین فرایند ها هنوز به یک نرم افزار سی آر ام برای تشخیص این کارایی احتیاج دارند. بدون نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی ، آنها با چالش های زیر مواجه می شوند:

چالش های عدم استفاده از نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی

عدم وجود قابلیت مشاهده داده های کلیدی کسب و کار

رشد در دنیای جدید هزینه های دولتی به بازخورد مداوم داده های با کیفیت بستگی دارد. این امر به پیمانکاران دولتی کمک می کند تا معاملات و مشتریانی که پشتیبانی می کنند را بهتر بشناسند. بدون دستیابی مدوام و مصرف داده های با کیفیت، بسیاری از پیمانکاران دولتی هیچ دیدگاهی نسبت به پیگیری اطلاعات ضروری ندارند:

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
 • معاملاتی که بهترین شانس برنده شدن را دارند
 • همکاری با شرکای مناسب
 • افرادی که آنها باید برای پیش بردن بیشتر کسب و کار، ارتباط برقرار کنند
 • فرصت ها و هزینه واقعی برای سازمان آنها
 • دیدگاه مشتریان دولتی موجود درباره آنها چگونه می باشد
 • در چه صورتی آنها در معرض خطر از دست دادن کسب و کار می باشند

بدون نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی ، تصمیمات کسب و کار ضروری از اطلاعات غیر قابل اعتماد و منسوخی اتخاذ می شوند که در نهایت منجر به نرخ برنده شدن کمتر، از دست دادن معاملات، هزینه فروش بالاتر، کاهش درآمد و از دست دادن مشتری می شوند.

کاهش بهره وری

بدون یک نرم افزار سی آر ام موثر برای مدیریت کسب و کار، بیشتر کارمندان پیمانکاران دولتی ساعات زیادی از هفته را بر روی پیگیری فعالیت های زیر سپری می کنند:

 • جستجو برای داده های ضروری مشتریان بالقوه و بالفعل در مکان های مختلف ( نرم افزارهای مالی، Outlook، اکسل، بر روی کاغذ)
 • پر کردن فرم های دورن سازمانی
 • ارسال ایمیل های درون سازمانی
 • ایجاد گزارش های درون سازمانی در اکسل و پاور پوینت جهت مشاهده نتایج
 • مدیریت تیم

می توانید با استفاده از نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی زمان صرف شده برای این تلاش های بی حاصل را صرف تعامل موثرتری با مشتریان بالقوه، مشتریان بالفعل و شرکاء، شناسایی پروژه های جدید، برنده شدن معاملات جدید و گسترش اثرات آن در یک حساب خاص کنید.

کاهش استمرار حساب

پیمانکاران اغلب منابع توسعه کسب و کار خود را بر اساس ارتباطات موجود با یک آژانس خاص برقرار می کنند. با استفاده از نرم افزار CRM برای پیمانکاران دولتی ، این ارتباط اغلب یک ارتباط شرکت توسعه دهنده با پیمانکار نمی باشد که با جدا شدن منبع توسعه کسب و کار، سازمان به خطر بیافتد.

بدون یک نرم افزار سی آر ام، پیمانکاران باید ماهها وقت و تلاش مستمر خود را برای ایجاد مجدد ارتباط با آن شرکت توسعه دهنده صرف کنند، زیرا آنها هیچ اطلاعاتی در مورد مخاطبین و مکالمات انجام شده با آنها ندارند.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

نرم افزار سی آر ام پارس ویتایگر، به پیمانکاران دولتی کمک می کند تا مشکلات خود را برطرف کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا دموی نرم افزار سی آر ام پارس ویتایگر را امتحان نمایید.

نکته پایانی

در پایان برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM پیشنهاد می کنم مقاله ” نکات انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای پیمانکاران ” را مطالعه نمایید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه