روز مهندس

نرم افزار CRM برای مهندسان

چرا استفاده از نرم افزار CRM برای مهندسان مفید است؟ خدمات و ویژگی های استفاده از نرم افزار

چرا استفاده از نرم افزار CRM برای مهندسان مفید است؟

خدمات و ویژگی های استفاده از نرم افزار CRM برای مهندسان چیست؟

مشاغل مهندسی تاثیر ذاتی و غیر قابل اجتنابی در جامعه داشته و بر اساس ارتباط با جامعه و رفع نیازهای آنان می باشند. در نتیجه حیطه فعالیت های مشاغل مهندسی هیچ گاه خارج از حیطه منافع اجتماعی نمی باشد. رفتار یک مهندس نسبت به سایر مهندسین، کارفرمایان، پیمانکاران و عموم مردم در کنار مسئولیت پذیری حرفه ای بخش های ضروری و جدایی ناپذیر مشاغل مهندسی می باشند.

بسیار واضح است که مهندسین در تمام مراحل پروژه های خود از پیاده سازی ایده محصول جدید تا گسترش پروژه، نقش مهم و پررنگی دارند و دقت و قابلیت اطمینان از عوامل کلیدی کار آنها می باشد. در این مشاغل پرکاربرد و مهم، توجه به نیازهای پیمانکاران و کارفرمایان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

بسیار واضح است که مهندسان باید پروژه های خود را بصورت کارآمد پردازش کنند زیرا آنها از ایده ابتدایی پروژه، کار خود را شروع کرده و تا اتمام پروژه پیش می روند. در نتیجه، تکنیک ها و روش های مورد استفاده آنان باید دقیق و قابل اعتماد باشند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) به صاحبان مشاغل مهندسی کمک می کند تا از روش های کارآمدتری برای انجام پروژه های خود استفاده نمایند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
روز مهندس مبارک

روز مهندس مبارک

نرم افزار CRM اثربخش برای مهندسان مستلزم موارد زیر می باشد:

 • برنامه ریزی و مدیریت جامع پروژه ها
 • مدیریت مرکزی داده های تماس با مشتری و اطلاعات پروژه
 • ارتباط مؤثر و آرام با شرکای پروژه و کارمندان بدون از دست دادن اطلاعات

توجه داشته باشید که نرم افزار CRM برای مهندسان تمام فرایندهای تجاری مهمی که انتظار دارید در دفاتر مهندسی مشاهده نمایید را به صورت منسجم جمع آوری کرده و علاوه بر اداره این بخش از وظائف دفاتر مهندسی، نرم افزار CRM فرایندهای لازم برای مدیریت پیمانکاران، کارفرمایان و فروش را نیز بر عهده دارد. همچنین ویژگی های مدیریت پروژه قدرتمند نرم افزار CRM به شما کمک می کنند تا کنترل بهینه پروژه های خود را، از مراحل اولیه همچون صدور پیش فاکتور تا کنترل نهایی پروژه، در دست داشته باشید.

با توجه به آنکه تمام اطلاعات مرتبط با پیمانکاران، کارفرمایان و پروژه در یک پایگاه داده مرکزی ذخیره می شوند؛ شما می توانید در هر زمان، حتی از طریق تلفن همراه خود به تمام داده ها دسترسی داشته باشید.

قابلیت های نرم افزار CRM برای مشاغل مهندسی

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

اقتصادی: نرم افزار CRM با پشتیبانی مدیریت پروژه، بازده پروژه های مهندسی را افزایش می دهد.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

شفاف سازی: شفافیت داده های پروژه، پیمانکاران و کارفرمایان  به وسیله پایگاه داده حفظ می شود. قلب نرم افزار CRM برای مهندسان ، پرونده های پیمانکاران و کارفرمایان  است که شامل تمام اطلاعات لازم در مورد آنها می باشند.

مدیریت و برنامه ریزی یکپارچه پروژه ها : در نرم افزار CRM، مهارت و تخصص های فردی بخش بسیاری کوچکی از یک مجموعه بزرگ را تشکیل می دهند. نرم افزار CRM از همکاری میان گروهای مختلف در یک سازمان پشتیبانی می کند.

ارتباط مستقیم با شرکای پروژه، پیمانکاران و کارفرمایان : شما به راحتی می توانید تنها با یک کلیک ساده، یک فرصت ایجاد و با کلیک بعدی یک تماس تلفنی را شروع کنید.

راضی کردن و تحت تاثیر قرار دادن پیمانکاران و کارفرمایان : به پیمانکاران و کارفرمایان خود اطمینان دهید که سفارشات آنها توسط متخصصان شما به درستی پیگری شده و پیش می روند.

مزایای نرم افزار CRM برای مهندسان

مهندسان، پروژه های خود را در یک بسته نرم افزاری یکپارچه برنامه ریزی، مدیریت و بهینه سازی می کنند. در حقیقت نرم افزار CRM برای مهندسان ، نقشه کل فرایندها را از ابتدا تا انتها ترسیم می کند. این راه حل در نرم افزار CRM برای مهندسان زمان پردازش را کاهش داده و تمام داده ها را حتی بر روی تلفن همراه در دسترس آنان قرار می دهد.

شما با ذخیره مرکزی داده ها می توانید به سرعت اطلاعات صحیحی از پیمانکاران، کارفرمایان  و سهام داران خود به دست بیاورید: این امر به وسیله بروز رسانی وضعیت یا اطلاعات ارائه شده در فاکتور میسر می باشد. در نتیجه، کارمندان شما تشویق خواهند شد تا همواره به دنبال اطلاعات موثق و صحیح باشند.

مهندسان همچنین می توانند از نرم افزار CRM برای تحلیل و ایجاد گزارش از حجم معاملات و هر آنچه به سرعت در مجموعه انجام می شود، استفاده کنند؛ بدین ترتیب تیم فروش آنها نیز سود می برد.

داشبورد نرم افزار CRM برای مهندسان ، به شما مهندسان عزیز این امکان را می دهد تا دید کلی در مورد تمام پیش بینی ها و بروز رسانی های سفارشات داشته باشید. تمام این موارد موفقیت طولانی مدت شرکت شما را تضمین می کنند.

ویژگی های نرم افزار CRM برای مهندسان در یک نگاه

 • مدیریت و کنترل پروژه
 • نمایش تمام داده های پیمانکاران و کارفرمایان
 • مدیریت فرصت ها
 • ارائه خدمات کامل به مشتریان، پیمانکاران و کارفرمایان
 • مدیریت مرکزی اسناد
 • استفاده و مدیریت داده ها از راه دور
 • و ….

 

در پایان بخاطر داشته باشید، مهندسان محترم با استفاده از نرم افزار CRM می توانند

 • پروژه های موفق
 • پیمانکاران و کارفرمایان راضی
 • فرایندهای شفاف
 • زمان پاسخگویی سریع
 • بازده فروش بیشتر

را برای کسب و کار خود تضمین کنند.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه