CRM مخصوص ناشران و اصحاب رسانه

نرم افزار CRM برای ناشران و رسانه ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) که ناشران و اصحاب رسانه استفاده می کنند باید

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) که ناشران و اصحاب رسانه استفاده می کنند باید فرآیند هایی ایجاد کنند که بطور منظم با یکدیگر کار کرده و پایگاه داده یکپارچه سازی شده ای را به اشتراک بگذارند تا در نتیجه این کسب و کار ها بتوانند مشتریان خود را بصورت کارآمدی پیگیری کرده و روند نشر، چاپ، پیگیری رویداد ها، مصاحبه ها، نظر سنجی ها و… را  مدیریت کنند.

نرم افزار CRM به شما، به عنوان یک ناشر یا اصحاب رسانه کمک می کند تا مشتریان وفادار و سودده خود را شناسایی و حفظ کنید و در نتیجه سود خود را افزایش دهید. بطور خلاصه، راه حل های نرم افزار CRM علاوه بر خودکار ساختن پایگاه داده خدمات یا محصولات شما، به بخش های بازاریابی، فروش و حسابداری این امکان را می دهد تا ارتباطات پیچیده خود با مشتریان بسیار مهم را مدیریت کرده و داده ها را با آنها به اشتراک بگذارند. با راه حل های نرم افزار CRM شما می توانید:

 • ارتباطات بین مشتریان، نمایندگی ها و خریداران آثار یا محصولات خود را پیگیری کنید.
 • فعالیت ها، تعاملات و ارتباطات شرکت خود را پیگیری کنید.
 • چرخه های فروش را از طریق مدیریت صحیح و ارزیابی فرصت ها در نمودار های فروش کوتاه تر کنید.
CRM ناشران و اصحاب رسانه

CRM ناشران و اصحاب رسانه

فواید راه حل های نرم افزار CRM برای ناشران و اصحاب رسانه به شرح زیر می باشند:

مدیریت تبلیغات و راه حل های نرم افزار CRM

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

تبلیغات اثربخش، مستلزم پژوهش های تبلیغاتی علمی می باشد. شما باید بخش های مناسب بازار مشتری که به احتمال زیاد پاسخ مثبتی به کسب و کار شما می دهد را پیدا کنید. بدین منظور باید داده هایی جمع آوری کنید که قابلیت عرضه در بازار را برای شما افزایش می دهد. با راه حل نرم افزار CRM شما می توانید:

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
 • یک پایگاه داده یکپارچه سازی شده از مشتریان فعلی و بالقوه (سرنخ های فروش) داشته باشید
 • گزارش های دقیقی برای بخش های فروش، تولید و حسابداری فراهم کنید.
 • روندهای کسب و کار را خوب تحلیل کنید
 • و در نهایت پیش بینی های دقیقی ارائه دهید

مدیریت اطلاعات

شما باید بدانید کسانی که از وب سایت شما بازدید می کنند، همکار می باشند یا به واسطه شرایط فروش های ویژه ای که در سایت شما قرار دارد وارد سیستم شما شده اند؟ یا اینکه آنها در حال خرید چه محصولی می باشند و در نهایت چگونه فروش بیشتری به آنها داشته باشید. نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا رکوردهای مشتریان خود را در پایگاه داده ای جمع آوری کنید تا بتوانید هر چه سریعتر، محصول مناسب را برای مشتری مورد نظر پیدا کنید. راه حلی که نرم افزار های CRM قدرتمندی مانند پارس ویتایگر به شما ارائه می دهند، اطلاعات شما را به بهترین شکل مدیریت می کند تا بدین وسیله:

 • شما صفحه ثبت سفارش ساده و آسانی داشته و بتوانید توضیحات محصول، وضعیت سفارش مشتری، پیشینه معاملات، فاکتور ها و … را بررسی کنید.
 • تمام اطلاعات از جمله دستور کارها و قراردادها جمع آوری شده و بصورت متمرکز نشان به شما داده شوند، تا از این طریق بررسی فوری و گزارشات دقیقی از کسب و کار خود داشته باشید. این امر شامل گزارش هایی در مورد پیشرفت کار، برنامه ریزی، برنامه های زمانی، و سفارشات خرید می باشد.
 • شما می توانید به راحتی از طریق نرم افزار CRM حق امتیازات خود را بصورت کارآمد تری محاسبه، پیگیری و کنترل نمایید. همچنین شما می توانید بر طبق حقوق نشر و تالیف، شرایط پرداخت، نحوه دریافت اطلاعات و … را تعریف نمایید.
 • به راحتی شما می توانید اطلاعات محصولات و مشتریان را دریافت و کمپین هایی جهت افزایش بهره وری ایجاد کنید.
 • از طریق نرم افزار CRM شما می توانید صفحات ورود، ثبت در خواست ها و پرسش و پاسخ های دقیق و سریع به شما این امکان را می دهند تا بهره وری بیشتر و گزارش های تخصصی تری برای موارد مختلف از جمله تحلیل تفاوت ها یا نحوه سوددهی داشته باشید.

سیستم توزیع و راه حل های نرم افزار CRM

سیستم توزیع خوب کلید اصلی موفقیت انتشارات و رسانه ها می باشد. به خاطر داشته باشید که مدیریت پایگاه داده های سیستم توزیع، درآمدهای تبلیغاتی و سهم بازار کسب و کار شما را مدیریت کرده و هزینه ها را کاهش می دهد. راه حل های نرم افزار CRM تمام ابعاد مدل کسب‌ وکار حق اشتراک را برای ناشران و رسانه ها برآورده می سازند. این موارد شامل مراحل زیر می باشند:

 • ثبت سفارش و خدمات مشتریان
 • برچسب گذاری و ویرایش
 • مدیریت کمپین ها و مخاطبین
 • گزارش گیری و تحلیل
 • حسابداری و تجارت الکترونیک
CRM ناشران و اصحاب رسانه

CRM ناشران و اصحاب رسانه

مدیریت و نظارت بر فعالیت ها

شما می توانید از طریق نرم افزار CRM به سرعت پیشرفت تمام ابعاد یک رویداد را مشاهده نموده و جزئیات تمام فعالیت ها و معاملات خود را کنترل نمایید. شما می توانید با استفاده از CRM همه امور از قبیل:

 • مدیریت تماس های بخش فروش گرفته تا نمایش کلی کسب و کار
 • نمایش فرآیند های سازمان تا گزارش گیری
 • حسابداری تا صدور فاکتور

را مدیریت و نظارت کنید.

مدیریت منابع و اطلاعات

نرم افزار CRM این امکان را به شما می دهد تا به آسانی با دسترسی کارکنان به تمام سطوح سلسه مراتب سازمان خود را ایجاد و لیست های مخاطبین، دسترسی به قالب ها و موقعیت ها را مدیریت کنید. بطور کلی نرم افزار CRM، نرم افزار تعریف شده توسط کاربر است و شامل موارد زیر می باشد:

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار
 • دسته بندی های نامحدود مشتریان
 • گزینه های مرتب سازی نامحدود در تمامی فیلد ها
 • به روز رسانی آنلاین اطلاعات از طریق وب
 • قابلیت مرتب کردن انواع دسته بندی ها بر حسب عوامل جغرافیایی، جمعیتی، بر اساس نوع محصول یا کارخانه سازنده

مدیریت مشتریان و راه حل های نرم افزار CRM

نرم افزار CRM می تواند بصورت خودکار تشخیص دهد که آیا فرد A عضو گروهی می باشد یا نه. بدین ترتیب شما می توانید با حذف جستجوی دستی در وقت خود صرفه جویی کرده و از قابلیت های اعضای یک گروه برای تخفیف یا منافع بازاریابی جهت بیش فروشی استفاده کنید. نرم افزار CRM همچنین عملکرد های ضروری زیر را برای کسب و کار شما انجام می دهد:

 • تمدید عضویت
 • خرید با تخفیف از سوی اعضاء
 • قابلیت های پیشرفته ارائه گزارش
 • تحلیل کمپین های بازاریابی تعریف شده توسط کاربران
 • نگهداری داده های مشتریان قبلی، فعلی و آتی

متخصصان گروه فناوری اطلاعات آوب، تجربه زیادی در ارائه راه حل های نرم افزار CRM پارس ویتایگر به کسب وکارهای مختلف از جمله ناشران و اصحاب رسانه دارند. کارشناسان ما به کسب و کار شما کمک می کنند تا رشد سریعی در بازاریابی، فروش و وفاداری مشتریان داشته باشد، همچنین به شما آموزش می دهند که چگونه با استفاده از نرم افزار  CRM پارس ویتایگر رقابت بیشتری در تبلیغات آنلاین داشته باشید.

راهنمای خرید نرم افزار CRM ناشران و اصحاب رسانه

ناشران و اصحاب رسانه نیز مانند صاحبان سایر کسب و کارها با چالش های مشابهی از جمله، به دست آوردن سهم بازار، دستیابی به سودآوری، برندینگ، متمایز بودن از رقبا و یکپارچه سازی فرآیندهای ارتباطی مواجهه می باشند و در این میان باید از مشتریان خود نیز مراقبت کنند. آنها در حقیقت باید از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) [ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟ ] جهت مدیریت کسب و کار و حفظ روابط خود با مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان وفادار استفاده نمایند.

باید توجه داشته باشید هنگامی که ناشران و اصحاب رسانه برای خرید یک نرم افزار مانند نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) و یا حسابداری به بازار می روند، تنها بر روی ویژگی های خاصی متمرکز می شوند، ممکن است برخی از این ویژگی ها را سیستم قبلی داشته و یا برخی از این موارد را نداشته است.

درست است که این ویژگی ها مهم می باشند، اما به دلیل اینکه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) که ناشران و اصحاب رسانه خریداری می کنند پیچیده می باشد، موارد بسیاری در زمان خرید نرم افزار باید در نظر گرفته شود. در اینجا چک لیستی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم ناشران و اصحاب رسانه در زمان خرید نرم افزار CRM آنرا در نظر بگیرند.

قبل از خرید، طرح خروجی کسب و کار خود را مشخص کنید

این عامل، مسئله مهمی است که اغلب نادیده گرفته می شود و بیشتر توسعه دهندگان نرم افزار نیز تمایلی به پرداختن به این موضوع ندارند. شما باید بدانید داده های شما در چه فرمتی باید به دست شما برسند.

هر چه استاندارد های بیشتری رعایت شود، فرمت بهتری به دست می آید. بسته های نرم افزاری که با زبان برنامه نویسی php نوشته می شوند ( مانند نرم افزار CRM پارس ویتایگر ) بهترین گزینه می باشند زیرا زبان برنامه نویسی php گسترده می باشد و شما می توانید برنامه نویسان زیادی را پیدا کنید تا نرم افزار شما را توسعه دهند.

توجه داشته باشید که بیشتر توسعه دهندگان بزرگ، اما نه همه آنها و همچنین تمام توسعه دهندگان کوچک ممکن است پایگاه داده نرم افزار خود را بصورت رایگان ارائه دهند اما این داده ها به آسانی به سایر فرمت ها تبدیل نمی شوند.

همیشه از توسعه دهندگان خود بپرسید که داده های شما با چه فرمتی برگشت داده می شود و آیا بابت برگشت داده ها هزینه ای دریافت می کنند.

برخی از توسعه دهندگان تا آنجا که ممکن است مشتری را وابسته نگه می دارند تا نتوانند از شرکت آنها جدا شوند و یا هزینه های گزافی را برای برگشت داده های شما دریافت می کنند.

اما فرمت داده های شما را به نسخه ای بسیار قدیمی تبدیل می کنند تا نصب نرم افزار بعدی با مشکلات زیادی همراه شود. در این حالت شما تنها دوست دارید که از هدف و مسیر خود جدا شده و به این نتیجه برسید که این نرم افزار برای شما مناسب نمی باشد.

پیگیری و تعیین نوع بسته های پشتیبانی موجود

اگر شما بسته نرم افزاری خریداری نمایید که قابلیت های زیادی داشته باشد، تنها در صورتی که پشتیبانی مداومی داشته باشد می توانید از توانایی ها، پیچیدگی ها و سفارشی سازی این بسته استفاده کنید.

ناشران و اصحاب رسانه نیز ترجیح می دهند از نرم افزاری استفاده کنند که پشتیبانی داشته باشد. فروشندگان نرم افزار می خواهند که هزینه تمام شده برای محصول کم باشد و خریداران می خواهند هنگام خرید محصول از پشتیبانی کامل آن توسط فروشنده اطمینان حاصل کنند، اما همیشه اینگونه نمی شود.

سیستم هایی که کسب و کار شما را اداره می کنند می توانند به گونه ای بهینه سازی ، سفارشی سازی و تنظیم شوند که کسب و کار شما را ارتقاء دهند.

این روند همواره یک روند ثابت نمی باشد. شما باید بدانید کدام یک از بسته های نرم افزاری از مشاوره دائم برخوردار می باشند، و مرتب با توسعه دهنده نرم افزار خود (بهتر است بصورت ماهیانه) در ارتباط باشید تا سیستم هایی که وقت گیر هستند یا بازده کمی دارند را پید کنید.

بازخورد مشاوره شما با ارتقاء و رشد ماهیانه سیستم ها تا ده برابر افزایش می یابد. هزینه های کارمندان شما همواره جزء هزینه های اصلی شرکت می باشند نه هزینه های نرم افزارکسب و کار شما.

پس بر روی روش هایی جهت افزایش کارایی، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های نیروی کار خود متمرکز شوید تا در انتها پول زیادی پس انداز کنید.

خریدارانی که در هنگام خرید نرم افزار فقط به دنبال بسته های ارزان قیمت می باشند شکست بزرگی می خورند. از آنجاییکه آنها همواره به دنبال فرایندهای ناکارآمد برای شرکت هایشان می باشند، هرگز کاملاٌ از سیستم خود استفاده نمی کنند و در نتیجه، هرگز بازده اقتصادی مورد انتظار را به دست نمی آورند.

توجه به جزئیات

شرکت های موفق از ویژگی های که می خواهند در بسته نرم افزاری داشته باشند، پروپوزال برای فروشندگان آماده کرده تا آنها مشخص کنند که چه مقدار از این ویژگی ها را می توانند برآورده سازند. ماهرترین شرکت ها به دنبال این مقایسه هستند و فروشندگان ضعیف را انتخاب نمی کنند.

از توسعه دهندگان بالقوه خود بخواهید که به رقبایشان امتیاز بدهند.

توسعه دهندگان خوب معمولاٌ بازار را می شناسند، و از توانایی هایی یا ناتوانایی های خود مطلع می باشند. از آنها در مورد نقاط ضعف و قوت رقبایشان سوالاتی بپرسید.

خیلی سریع متوجه می شوید که آنها کدام یک از رقبای خود را قوی  و کدام یک را ضعیف می دانند.

چه مدت، تا چه اندازه، چه مقدار؟

ناشران و اصحاب رسانه در نظر داشته باشند که توسعه دهندگان چه مدت در اطراف شما می باشند. خیلی سخت است که کار خود را با یک شرکت نرم افزاری شروع کنید و با شرکت هایی که محصولات پیشرفته ای دارند رقابت کنید. محصولات پیشرفته حداقل ده ها سال وقت صرف کرده و میلیون ها تومان برای توسعه هزینه کرده اند تا در صدر قرار بگیرند.

جستجو کنید توسعه دهندگان شما برای چه تعداد مشتری کار انجام داده است. آنهایی که مشتریان ثابت زیادی دارند کارمندان بیشتری در بخش توسعه دارند و قابلیت پیشی گرفتن از رقبا را دارند زیرا سایر توسعه دهندگان به دلیل کوچک بودن نمی توانند با آنها رقابت کنند.

تست محصول

از توسعه دهندگان خود بخواهید که دموی نرم افزار فعلی خود را به شما نشان دهد. ارزیابی نرم افزار قبل از فروش نسبت به امتحان محصول پس ار فروش، روش امن تری می باشد.

هیچ گاه با وعده ” ما این ویژگی را نداریم، اما پس از امضای قرارداد ما توسعه این ویژگی را انجام می دهیم” خرید نکنید

این وعده ایی است که شرکت هایی که محصولات قوی ندارند همواره به مشتری می گویند. هر شرکت نرم افزاری که درگیر کار سفارشی سازی برای مشتریان می باشد، دیگر نمی توانند بر روی توسعه ویژگی های جدیدی که اساس کار تمام مشتریان نمی باشد، متمرکز شوند.

کار سفارشی سازی به هزینه های نگهداری بسته کلی نرم افزار اضافه می شود و شرکت ها بسیاری به جای اینکه گزارش ها و ویژگی های سفارشی سازی را برای شما ایجاد کنند، تلاش می کنند تا بسته های نرم افزاری خود را مطابق با خواسته های شما سفارشی سازی کنند.

زمانی که ناشران و اصحاب رسانه در حال امضاء قرارداد می باشند، آنها به دنبال پروژه سفارشی سازی بعدی خود هستند، پس همواره به خاطر داشته باشید که نیازهای آتی شما برآورده نمی شوند زیرا کارمندان بخش توسعه شرکت، سفارشی سازی را برای مشتری جدید انجام می دهند. این یک سرازیری لغزنده است که بهترین شرکت های نرم افزاری از آن پایین نمی روند.

در پایان، آیا ویژگی ها برای ناشران و اصحاب رسانه مهم می باشند؟ بله، اما هنگامی که بر روی نرم افزاری برای انتشارات خود سرمایه گذاری می کنید، در شناخت تمام ملاحظات مهم کوتاهی نکنید.

نرم افزار CRM پارس ویتایگر، نرم افزار جامع و یکپارچه می باشد که نیازهای کسب و کار های مختلف از جمله انتشارات را برآورده می سازد.

در مقاله بعدی توضیح خواهیم داد که چگونه نرم افزار CRM پارس ویتایگر همراه ناشران و اصحاب رسانه و مدیران رسانه ها می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم  افزار CRM پارس ویتایگر، بر روی مشاوره تلفنی در پایین صفحه parsvt.com کلیک نمایید تا همکارن ما در دپارتمان فروش در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه