CRM در تبلیغات داده محور

نقش نرم افزار CRM در تبلیغات داده محور

چرا نرم افزار CRM اهمیت بسیاری در بازاریابی دیجیتال دارد؟ با مجله کسب و کار نرم افزار پارس

چرا نرم افزار CRM اهمیت بسیاری در بازاریابی دیجیتال دارد؟

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

در دنیای کنونی تبلیغات، بازاریابان بدون هیچ مشکلی پیام های مناسبی را به موقع و از طریق راه های ارتباطی درست به دست مشتریان خود می رسانند. کانال های ارتباط با مشتریان متعددی وجود دارند و درحقیقت، روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود. اما داده هایی که باید از طریق این کانال ها ارسال شوند تنها در صورتی اهمیت بیشتری دارند که در زمان مورد نیاز مشتری به دست وی برسد نه در زمانی که تبلیغ کننده می خواهد.

اگر هدف یک برند رشد وفاداری بهترین مشتریانش باشد، نرم افزار ارتباط با مشتری ابزاری برای دستیابی به این هدف می باشد، به خصوص زمانی که مشتریان به طور روز افزون از طریق دستگاه های متفاوت، کانال های متعدد و در زمان های مختلف خرید انجام می دهند. عباراتی مانند بازاریابی آنلاین و آفلاین به سرعت در حال از دست دادن مفهوم خود می باشند. تغییر و تحول یک گام از ما جلوتر می باشد، و این روزها، بازاریابی دیجیتال به مبحثی برای در دسترس بودن، تعامل داشتن و در ارتباط بودن با مشتری تبدیل شده است.

به این منظور، شما باید بدانید چگونه، چه زمانی و کجا می توانید به بهترین نحو مشتری خود را به دست آورید. در گذشته، به راحتی می توانستید از خواسته های جمعیتی که محصول خود را برایشان تبلیغ می کردید، مطلع شوید. در اصل CRM به عنوان بخشی از دنیای آفلاین تاسیس شد. اما با توجه به اینکه بازارها از حالت فیزیکی به حالت دیجیتال تبدیل شده اند، و با وجود اینکه تعداد کانال های دیجیتال به سرعت در حال افزایش می باشند، بازاریابان امروزی با چالش های جدیدی مواجه می باشند: جمع آوری داده های متراکم و دستیابی به داده های منسجمی که در دست دیگران می باشد، منجر به ابداع نرم افزار CRM شد.
برای بر طرف کردن این چالش، بخش های مدیریت ارتباط با مشتری، بازاریابی، هوش تجاری و تجارت الکترونیک هم اکنون با یکدیگر همکاری شفاف تر و نزدیک تری دارند و تلاش می کنند تا دیدگاه کاملی درباره مشتری به دست آورند.

سه سوال مهمی  درباره وضعیت نرم افزار CRM در بازاریابی دیجیتال نوین

  • چه نوع بخش بندی و سفارشی سازی نرم افزار CRM برای بازاریابی آنلاین استفاده می شود؟
  •  نرم افزار CRM چه نقشی در بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی دارد؟
  • کسب و کار ها باید بر روی کدام تکنولوژی و ابزار CRM سرمایه گذاری کنند؟

نقش CRM در تبلیغات داده محور به این پرسش ها پاسخ می دهد، و به کسب و کارها کمک می کند تا درک بهتری نسبت به استراتژی های CRM  داشته باشند و آنها را به بهترین نحو در بازاریابی دیجیتال خود پیاده سازی نمایند. مدیران ارشد مشغول به کار در زمینه تجارت الکترونیک و دپارتمان های دیجیتال و بازاریابی که از نرم افزار CRM استفاده می کنند معتقدند که به کمک آن فهمیده اند که چگونه از دانش مشتری برای رشد بازاریابی خود  استفاده کنند.
اگر مایل هستید که دید عمیق تری نسبت به CRM  به دست بیاورید و جواب سوالات فوق را در مورد کسب و کار خود بدانید، با واحد فروش پارس ویتایگر تماس بگیرید. بسیار خوشحال می شویم که برای ورود کسب و کار شما به دنیای تبلیغات داده محور همراه شما باشیم.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

برای مشاهده دموی نرم افزار crm پارس ویتایگر کلیک کنید

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه