روش های افزایش برنامه های وفاداری در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

روش های افزایش وفاداری در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

چگونه یک کسب و کار درآمدها را در دنیای در حال رشد گزینه های پرداخت حفظ و وفاداری

چگونه یک کسب و کار درآمدها را در دنیای در حال رشد گزینه های پرداخت حفظ و وفاداری مشتری را تضمین می کند؟ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )، به همراه برنامه های وفاداری موجود، امری حیاتی برای انتشار و نگهداری ارتباطات کلیدی می باشد که کسب و کارها برای بقاء و افزایش تعاملات نیاز دارند. کسب و کارها با استفاده از قابلیت های CRM، می توانند مشتریان فعلی را پیگیری کرده، اطلاعاتی در مورد عادات، علایق و … آنها جمع آوری کنند و در نهایت عوامل کنترل استراتژی های بازاریابی را شناسایی کنند.

استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) برای افزایش وفاداری

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

در حال حاضر، برنامه های وفاداری و راه حل های پرداخت بسیاری (مانند راه حل های پس پرداخت، اعتباری، پیش پرداخت و غیره) در بازار وجود دارد. حال سوال این است که چگونه کسب و کار ها می توانند از این برنامه ها برای افزایش تعامل با مشتری استفاده کنند؟ یک روش این است که برای تشویق مشتریان به استفاده از یک روش پرداخت خاص، پاداش و پیشنهادات ویژه ای به آنان بدهید. بعنوان نمونه، یک شرکت تجاری می تواند در زمان پرداخت صورت حساب و در ازای استفاده از یک روش خاص پرداخت–آنلاین یا حضوری- پاداش های ویژه هر مشتری پیشنهاد دهد.
هیچ شکی نیست که مشتریان عاشق این هستند که در زمان خرید، از برنامه های وفاداری فروشگاه های مورد علاقه خود، امتیازاتی دریافت کنند. ارائه این امتیازات ویژه به مشتریان، به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات بیشتری درباره پیشینه خرید، برندهای مورد علاقه، مکان خرید و سایر اطلاعات آماری از مشتریان بدست آورید. با استفاده از یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، فروشگاه ها می توانند اطلاعات جمع آوری شده از مشتریان را پیگیری و استفاده کنند؛ در نتیجه استراتژی های کمپین مورد نظر با ارائه پیشنهادات و پاداش های مناسب برای جلب نظر مشتری، می تواند باعث بازگشت مجدد مشتریان به فروشگاه یا به وب سایت شود.
هنگامی که فروشگاه ها همزمان با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، یک برنامه وفاداری را نیز شروع می کنند، باید بدانند که چه داده هایی احتیاج دارند، نحوه جمع آوری آنها به چه صورت است و چگونه این اطلاعات می تواند برای تعیین نوع رفتار و هدایت خریدها مورد استفاده قرار بگیرد. شایان ذکر است برای اینکار زیر ساخت های مناسبی باید استفاده شود. در برخی موارد، این امر به سخت افزار پایانه فروش (POS) جدیدی احتیاج دارد تا بتواند با تکنولوژی های جدید یکپارچه سازی شده و داده های معتبری برای اهداف فروش و تولید کالا جمع آوری کند.
به دلیل اینکه چشم انداز پرداخت با تلفن همراه و بازاریابی با تلفن همراه به سمت برآورده کردن خواسته های همیشه در حال تغییر مصرف کنندگان پیش می رود، تکنولوژی های وایرلس مانند بلوتوث کم انرژی (BLE) Bluetooth Low Energy می تواند فورا این اطلاعات را به داده های مورد نظر تبدیل کند. در عین حال، می توانید از داده های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای تحلیل عادات خرج کردن و الویت های مشتری در مورد کالاها نهایت استفاده را برده و تجربه های مورد نظر مشتریان را به آنان عرضه کنید.

دیگران در مجله کسب و کار پارس ویتایگر خوانده‌اند: 8 گام ایجاد تجربه مشتری بی نظیر با استفاده از نرم افزار CRM

صحبت مداوم با مشتری یک روش افزایش وفاداری

تحقیقات نشان داده است که متوسط زمان توجه یک مشتری فقط هشت ثانیه می باشد. پس فروشندگان با استفاده از روش های جذاب باید فورا نظر مشتریان را جلب  و شاید هم بتوانند با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )،  بدون نیاز به هیچ اقدامی، یک سرنخ را به یک مشتری تبدیل کنند. بسته به اینکه مشتری چه کسی است، چگونه خرید می کند و شرکت چه مدل کسب و کاری را دنبال می کند، می توانید از مجموعه ابزارهای متعدد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بهره ببرید.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

بعنوان نمونه ، اگر مشتریان ثابت شما بسیار فعال بوده و همیشه از تلفن همراه استفاده کنند، احتمالا کار عاقلانه ای است که اطلاعیه ای بر روی تلفن همراه این مشتریان ارسال کرده، آنها را از تبلیغاتی که ممکن است علاقه مند باشند آگاه کنید، و سپس مشتریان را برای انجام فرایند خرید به اپلیکیشن یا وب سایت فروشگاه متصل نمایید. به یاد داشته باشید در این مورد، ارسال ایمیل خیلی موثر نمی باشد زیرا به احتمال زیاد مشتریان ایمیل ها را نمی خوانند، یا پیام ها در بین ایمیل های دیگر گم شده و زمان فروش هم به اتمام می رسد.
افراد زیادی معتقد هستند که در دنیای وفاداری مشتری هیچ حرفی قابل باور نمی باشد، پس هر چه بیشتر بدانید؛ موقعیت بهتری خواهید داشت. هیچ شخصی نمی خواهد که به عنوان “تقلید کننده” شناخته شود یا مانند سایرین رفتار کنند. بنابراین بسیار مهم است که از داده های مشتری برای سفارشی سازی برنامه ها و فعالیت های خود بهره ببرید، رفتارهای خرید مورد نظر را کنترل کرده و برای هر یک از مشتریان تجربه خاص و منحصربفردی ارائه دهید، مثلا پیشنهادی بدهید که منطبق با الویت های شخصی مشتریان باشد.
سرویس دهی عالی به مشتریان همزمان با استفاده از یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری کامل و قوی مانند نرم افزار ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می تواند به شما در کشف، پیگیری، نظارت و ثبت تمام خصوصیات مشتریان فعلی در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) کمک نماید.

برای مشاهده دموی نرم افزار crm پارس ویتایگر کلیک کنید

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه