موبایل CRM

موبایل CRM

بازاریابان همواره عاشق وعده های استراتژیک مدیریت ارتباط با مشتری  ( CRM ) می باشند – ایده ای

بازاریابان همواره عاشق وعده های استراتژیک مدیریت ارتباط با مشتری  ( CRM ) می باشند – ایده ای که می توانیم فعالانه ارتباطمان با مشتری را بر اساس خواسته ها، نیازها و ترجیحات مدیریت کنیم. اما از گذشته تاکنون اغلب شکافی بین وعده و واقعیت بازاریابی برای بیشتر برندها وجود دارد. از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰، CRM اغلب به عنوان ابزاری برای ارسال ایمیل های انبوه هفتگی یا حتی روزانه به کل مخاطبین استفاده می شد. برخی از شرکت ها دیدگاه های خردمندانه و استراتژیک بهتری برای مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) دارند، این در حالیست که بسیاری از شرکت ها تنها به استفاده های بسیار ساده ای از CRM برای سیستم خود مانند ارسال ایمیل استفاده بسنده کرده اند.

امروزه، هنوز برخی از برندها ارسال ایمیل های انبوه را به عنوان استراتژی اصلی CRM در نظر می گیرند، بسیاری از برندها از مردم پرس و جو می کنند که چه نوع پیامی را چه زمانی و با چه فرمتی می خواهند دریافت کنند. این خبر خوبی برای مشتری و همچنین برای برندهایی می باشد که به دنبال حداکثر میزان فروش و تعامل با مشتری می باشند.

در کنفرانس ها و مجله های بازرگانی، درباره موبایل CRM بسیار می شنویم. در سال ۲۰۱۵، یکی از بهترین راه حل های توسعه یافته نرم افزار crm، استفاده از تلفن های هوشمند به عنوان یک وسیله اصلی برای ارائه CRM بود. بیایید درباره مفهوم این واژه بیشتر صحبت کنیم، زیرا امروزه، مشتریان به جای اینکه بیشتر وقت خود را پای کامپیوترهای شخصی خود بگذرانند، از تلفن های خود استفاده می کنند.

اولین مورد مهم

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

CRM مخفف عبارت مدیریت ارتباط با مشتری، روش برنامه ریزی، اجرا، ارائه و اندازه گیری ارتباط برند با مشتریان آن برند می باشد. پلت فرم ها یا ابزارها از تکنولوژی برای مدیریت موثر و کارآمد داده ها و دیدگاه هایی استفاده می کنند که شما درباره هر مشتری دارید، در نتیجه شما می توانید مجموعه هماهنگ و جذابی از تعاملات با هر شخص داشته باشید. ( برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چیست مراجعه نمایید. )

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

موبایل CRM

با کمی جستجو و تحقیق متوجه می شویم که موبایل CRM واژه ای است که در حال حاضر به دو روش مختلف استفاده می شود. راه حل بنگاه به بنگاه (B2B)  CRM ، اغلب از موبایل CRM برای توضیح راه هایی استفاده می کند که فروشندگان می توانند با داده های مشتری و مشتریان بالقوه تعامل داشته باشند. تمرکز بر روی این است که چگونه فروشنده به اطلاعات دسترسی دارد، نه در مورد اینکه پیام ها چگونه به دست مشتریان می رسد.

موبایل CRM

موبایل CRM

روشی که اکثر برندها استفاده می کنند، تشریح برنامه های ارتباطات هماهنگ شده با مشتریان، با استفاده از وسایل ارتباطی مبتنی بر موبایل می باشد، مانند:

  • پوش نوتیفیکیشن (متن یا محتوایی است که با نصب اپلیکیشنی بر روی گوشی تلفن همراه ارسال می شود و در تلفن همراه کاربر به صورت یک اتفاق جدید نشان داده می‌شود.)
  • شخصی سازی سایت موبایل
  • شخصی سازی اپلیکیشن موبایل
  • مراکز پیام
  • پیام های متنی یا SMS
  • پیشنهاد ها در یا به کیف پول الکترونیکی
  • و ایمیل ها

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: ماژول ارسال پیام کوتاه ویتایگر

چرا علاقه به موبایل CRM در حال افزایش می باشد.

آخرین داده های عملکرد مشتری نشان می دهند که مشتریان بیش از ۶۰ درصد زمان اتصال خود به اینترنت را بر روی دستگاه های موبایل سپری می کنند. با توجه به این، منطقی است هنگامی که مشتریان زمان زیادی صرف می کنند، بر روی ارائه پیام های CRM به آنان از طریق موبایل تمرکز کنیم. این امر ارزش بالقوه ایمیل های باز شده در کامپیوتر های شخصی را خنثی نمی کند. اما معتقد هستیم که این ایمیل ها کافی نمی باشند.

به علاوه، مشتریان عموماً موبایل خود را همه جا همراه دارند. این ارتباط با ارتباطات آنها با کامپیوترهای شخصی متفاوت می باشد. با اتصال نرم افزار CRM به موبایل مصرف کننده، برندها می توانند اغلب لحظات بهتری را صرف فرصت های ارسال پیام کنند.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

با استفاده از موبایل CRM، برندها همچنین می توانند بر روی توانایی مشتریان در عکس العمل به موقع در هر مکانی سرمایه گذاری کنند. بدین ترتیب آنها می توانند خریدهای ناگهانی را مدیریت کنند، و حتی بر اساس موقعیت یک مشتری در زمان های مختلف از روز، ارتباطات خاصی با آنها داشته باشند.

موبایل CRM و نرم افزارها

طبق تحقیقات انجام شده مشتریان بیشترین زمان اتصال خود را صرف نرم افزارهای موبایل می کنند. فرض کنید که تجارب نرم افزاری نسبت به محتواهای وب بیشتر به سمت غنی تر شدن، تعامل و سرگرمی تمایل دارند، بدین ترتیب، برندها می توانند پیام های موثرتری در این محیط ها ارسال نمایند. برای توسعه دهندگان نرم افزار، موبایل CRM مهم می باشد زیرا مصرف کنندگان در حال حاضر از موبایل و نرم افزارهای موجود بر روی آن استفاده می کنند.

با استفاده از موبایل CRM می توانید برای پلت فرم تعامل با مشتری قدرتمند خود، داده جمع آوری کنید. تمرکز ما بر روی جمع آوری، مدیریت و فعال کردن برندها برای استفاده از داده های مشتری از طریق پلت فرم های منتخب آنها می باشد. موبایل CRM، مانند هر نرم افزار CRM صحیحی_ از داده ها به عنوان مبنا و پایه ای استفاده می کند. هر چه داده های مشتری درستی در پلت فرم CRM وجود داشته باشد، نتایج بهتری از CRM  خود دریافت خواهید کرد.

با استفاده از موبایل CRM در کنار نرم افزار CRM خود می توانید داده هایی در مورد عملکرد مشتری و اطلاعات آماری داشته باشید پروفایل های مشتری را ارتقاء و افزایش دهید، و از شناسه های تبلیغاتی موبایل برای یکپارچه سازی با هر CRM یا پلت فرم موبایل CRM در بازار استفاده کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) داشته باشید، مطمئن شوید که دریافت داده های درست برای به حداکثر رساندن تاثیر برنامه CRM برای شما از الویت بالایی برخوردار می باشد.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه