ایمیل مارکتینگ

انتخاب بهترین عنوان ایمیل برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ

امروزه، ارسال ایمیل های تبلیغاتی و … به مشتریان توسط نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مانند پارس

امروزه، ارسال ایمیل های تبلیغاتی و … به مشتریان توسط نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مانند پارس ویتایگر و دیگر برنامه های مرتبط با ایمیل مارکتینگ به یک منبع قوی در دیجیتال مارکتینگ ( Digital Marketing ) تبدیل شده است و از این طریق دسترسی به مشتریان و بازار هدف بسیار آسان می باشد. توجه داشته باشید که در ایمیل ها، عنوان ایمیل می تواند نقطه شروع خوبی برای خوانندگان ایمیل های ارسالی کمپین بازاریابی باشد. در نتیجه عنوان ایمیل را باید جذاب و فریبنده انتخاب کنید.

چرا در کمپین بازاریابی ایمیلی عنوان ایمیل مهم است؟

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

هنگامی که افراد در Inbox ایمیل خود عنوان جذابی را می خوانند، بلافاصله برای خواندن ایمیل آن را باز می کنند. پس عنوان ایمیل برای کمپین بازاریابی بسیار مهم می باشد. این قدرت اینترنت و ایمیل می باشد. شبکه های اجتماعی زیادی وارد بازار شده و منسوخ شده اند اما بازاریابی ایمیل ( ایمیل مارکتینگ – Email Marketing ) همچنان روش خوبی برای ارتباط با هزاران هزار نفر می باشد و درگیر کردن مشتریان در فرایند بازاریابی و تبادل اطلاعات با آنها آسان می شود.

نکات مهم انتخاب عنوان ایمیل برای ایمیل مارکتینگ

در نتیجه نوشتن یک عنوان فریبنده که خوانندگان را جذب و به باز کردن ایمیل ترغیب کند، بسیار مهم می باشد. در ادامه مقاله، چند نکته مفید برای ایجاد بهترین عنوان ایمیل و به دست آوردن مخاطبین بیشتر برای کمپین بازاریابی بیان شده است.

 

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

عنوان ایمیل را سئوالی کنید

سوال ها افکار مختلفی به خواننده القاء می کنند  تا آنها ایمیل را باز کنند و درباره ایمیل اطلاعات بیشتری کسب کنند.

عنوان ایمیل نامناسب انتخاب نکنید

عنوان باید کوتاه و قدرتمند باشند تا توجه مخاطب را جلب کند. به عنوان مثال عنوان ” برای ۵۰% تخفیف تنها ۲ روز وقت باقی است.” مناسب نمی باشد.

 در انتخاب عنوان ایمیل تازه باشید!

شما می توانید از کلمات ” تازه ترین ها” یا “معرفی” در عنوان استفاده کنید، تا خواننده درباره ارائه جدیدترین محصولات فکر کند و حتماً ایمیل را باز کند.

در عنوان ایمیل از “چگونه ” استفاده کنید

نباید از کلمات بد و زننده در عنوان ایمیل استفاده شود اما واژه ” چگونه” می تواند در برخی از متون استفاده شود، مانند : “چگونه می توانید رسیدهای خرید رایگان دریافت کنید.”

در عنوان ایمیل از آمار و ارقام استفاده کنید

شماره گذاری یک ایده خوب برای خاص تر و تاثیر گذار تر کردن ایمیل می باشد. هنگامی که افراد آمار و ارقام را در خط عنوان مشاهده کنند، بصورت جدی ایمیل ها را دنبال می کنند.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

مخاطبان خود را سوپرایز کنید

سوپرایز کردن یک راه خاص برای جلب توجه نمی باشد. اما فرمول مفیدی است و تنها برای سوپرایز کردن خوانندگان مورد هدف شما با موضوعی که از شما انتظار ندارد، می باشد.

در عنوان ایمیل از نام مخاطب استفاده کنید

عنوان خصوصی تاثیر بیشتری دارد. شما مستقیماً خواننده را مورد خطاب قرار می دهید. در نتیجه، برای مشتریان چشم نواز تر می باشد.

 

آیا ایده های بیشتری در مورد عنوان ایمیل هایی دارید که نظر خواننده را جلب می کنند؟ آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه