CRM پیمانکاران

نکات انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای پیمانکاران

هنگامی که یک کسب و کار در حال رشد است، مهمترین چالش مدیران چگونگی انجام رشد کسب و

هنگامی که یک کسب و کار در حال رشد است، مهمترین چالش مدیران چگونگی انجام رشد کسب و کار خواهد بود. قطعاً، یک روش برای رشد یک شرکت، همکاری با افراد زیادی است؛ که تخصص ها و مهارت های آنها مشابه مواردی است که هم اکنون در مقیاس کوچکتر در حال استفاده‌اند.

یکی از بزرگترین مسئولیت ها در یک کسب و کار در حال رشد مدیریت فرایندهاست. یکی از رایج ترین شیوه ها برای مدیریت فرایندها استفاده از تکنولوژی های جدید جهت ساده کردن مدیریت مشتریان می باشد. همانگونه که تکنولوژی از طریق کامپیوترها، تبلت ها و تلفن های هوشمند پیش می رود؛ حضور پوشه های سنتی و فرم های کاغذی کم رنگ تر می شود. نرم افزار crm تکنولوژی قدرتمندی برای مدیریت کارمندان و مشتریان است. با آگاهی از نکات CRM به خوبی متوجه اهمیت آن خواهید شد.

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM برای پیمانکاران به عنوان دستگاهی برای ذخیره اطلاعات، فایل ها و پوشه ها عمل می کند. گزینه های زیادی در این نرم افزار وجود دارد، در نتیجه سوالی که باید جواب دهید این است که “چه راه حلی برای شرکت شما مناسب می باشد؟”

در ادامه ۱۰ نکته بیان شده است که پیمانکاران باید در زمان انتخاب نرم افزار CRM برای پیمانکاران رعایت کنند:

تا چه اندازه با تکنولوژی راحت هستید؟

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

 

برای برخی از شرکت ها، به ویژه پیمانکاران، بسیاری از روندها در مدیریت مشتریان و مشاغل تا حد زیادی بصری و دستی می باشند. به همین دلیل، جهش به سمت مدیریت فرایندها با نرم افزار می تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد.

افرادی را در نظر بگیرید که درگیر پیاده سازی یک تکنولوژی جدید می باشند، تا چه اندازه آنها می توانند با این تغییرات سازگار شوند. در جستجو برای یک راه حل، مطمئن باشید که زمانی برای یادگیری و پیاده سازی نرم افزار و هزینه های مالی محصول در نظر گرفته شده است.

اگر حس می کنید که سخت می توانید نرم افزار را مدیریت کنید، نرم افزار دیگری پیدا کنید. هزینه و زمان صرف شده برای امتحان کردن یک نرم افزار CRM نامناسب بیشتر از پیدا کردن یک راه حل CRM برای پیمانکاران ساده ای است که خیلی سریع می توانید با آن کار کنید. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید CRM از دموی نرم افزار استفاده کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

کدامیک از نرم افزارهای CRM بهترین راه حل را ارائه می دهند؟

بهترین راه حل نرم افزار CRM

بهترین راه حل نرم افزار CRM

ساده زندگی کردن یک تمایل جهانی برای صاحبان کسب و کار ها می باشد. با این وجود، بسیاری از راه حل های نرم افزار CRM برای پیمانکاران از راه حل اختصاصی طراحی شده برای یک شرکت خاص شروع شده و سپس برای عموم مردم به بازار عرضه شده و رشد کرده اند.

اگر تمام شرکت ها در یک مسیر قدم بر می داشتند، این یک روش عالی برای شروع می باشد، اما همانگونه که می دانیم، آنها این گونه نیستند و این امر، کار را برای شرکت ها جهت پذیرش راه حل های آنها سخت تر می کند.

برای پیدا کردن سیستمی که برای شرکت شما کار کند، فرایندهای کلی را در نظر بگیرید و پیگیری کنید که این فرایندها چگونه در نرم افزارهایی که شما پیدا کرده اید پیاده سازی شده اند. شما نباید کاری که انجام می دهید را طبق نرم افزار CRM تغییر دهید، بلکه بر عکس، نرم افزار CRM باید به شما کمک کند تا آنچه در حال حاضر انجام می دهید را به شیوه موثرتری ادامه دهید و این دلیلی اصلی برای انتخاب بهترین نرم افزار CRM برای پیمانکاران است.

انتظارات شما چیست؟

یافتن یک راه حل آماده و مناسب کار سختی می باشد. مگر اینکه شما آماده باشید که به لحاظ زمانی و مالی بر روی اعمال تغییرات در فرایند ها سرمایه گذاری کرده و حداقل چندین سطح سفارشی سازی داشته باشید.

توضیحات، فرایندها و انتظارات هر شرکت با سایر شرکت ها متفاوت می باشند. اولین گام در شکار یک نرم افزار  CRM برای پیمانکاران کشف کردن این است که مشتری کیست؟ برخی از پیمانکاران ممکن است مشتری را یک ” صاحب خانه” در نظر بگیرند، در حالیکه سایر پیمانکاران آنها را “صاحبان املاک” می نامند. تعریف کردن در مورد اینکه چه افرادی نرم افزار CRM را پیگیری و مدیریت می کنند، به تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت آن مشتری کمک می کند.

چه فرایندهایی بهترین هستند؟

هر مشتری نیاز منحصر بفردی دارد، اما چندین فرایند کلی وجود دارد که هر مشتری باید آنها بگذراند تا از حالت بالقوه به یک سطح کامل برسد.

مدیریت چرخه عمر مشتری فعلی، یافتن و پیگیری مشتریان بالقوه جدید مواردی می باشند که باید در نظر بگیریم. ساخت یک نقشه دقیق و توصیفی از فرایندها و عملکردهای کسب و کار، در پیدا کردن و راه اندازی و نصب یک نرم افزار CRM برای پیمانکاران ، تاثیر گذار می باشد.

به دلیل سادگی در برنامه ریزی برای تعاملات کارآمد با مشتریان در آینده با استفاده از نرم افزار CRM برای پیمانکاران، ایجاد مشتریان موجود به مشتریان آتی یا تکراری آسان تر و ارزانتر می باشد.

چه سفارشی سازی برای پشتیبانی مشتریان و فرایندها لازم می باشد؟

با در نظر داشتن نیازهای کسب و کار خود، نرم افزار های CRM مختلف را بررسی کنید. چه مقدار از این نیازها در یک راه حل آماده پیدا می شوند؟ چه مقدار از این نیازها به سفارشی سازی احتیاج دارند و آن سفارشی سازی چگونه تکمیل می شود؟ این نیازها چه مقدار هزینه لازم دارند تا افرادی مجدداً با سیستم موجود به درستی کار کنند؟ هزینه آموزش چگونه خواهد بود؟

برای برخی از کسب و کارها، نرم افزار CRM سفارشی کاملا با ارزش می باشد، در حالیکه برخی از کسب و کار ها فکر می کنند که یک راه حل سفارشی سازی تنها گرفتاری بیشتری ایجاد می کند. در حالت کلی، یک سفارشی سازی کوچک همواره لازم می باشد.

آیا می توانید گزارش هایی که می خواهید یا لازم دارید را ایجاد نمایید؟

گزارش CRM

گزارش CRM

هر یک از نرم افزارهای CRM برای پیمانکاران ابزارهای گزارش مختلفی دارند، و هر کدام از آنها محدودیتهای خاص خود را دارند. نوع گزارش های مورد نیاز به اندازه فرایند ایجاد آنها مهم می باشند.

چگونه از “تلفن همراه” استفاده کنید؟

در دنیای نرم افزار CRM برای پیمانکاران، هم راه حل های هاست (ثابت) و هم راه حل های مبتنی بر ابر (بر روی اینترنت) وجود دارند. راه حل های مبتنی بر ابر عمولاً موبایل هستند، که به شرکت ها این امکان را می دهند تا فرایندهای کسب و کار خود را از هر جا انجام دهند.

با توجه به بازار همیشه در حال تغییر امروز و نیاز بسیاری از افراد، بدون توجه به جایگاهی که افراد در مدیریت مشتریان دارند، رسیدن به مقصد و توانایی دسترسی به یک نرم افزار CRM، قطعاً، یکی از ضروری ترین موارد می باشد.

تعریف الزامات موبایل، به فرایند تصمیم گیری کمک خواهد کرد. حمل یک لپ تاپ به یک کافی شاپ ممکن است به اندازه دسترسی اطلاعات شرکت از یک تبلت یا تلفن هوشمند مناسب نباشد.

برخی از سیستم ها برای پشتیبانی صفحات کوچک تلفن های همراه مجهز به رابط های کاربری خاص موبایل می باشند، عده ای از سیستم ها برای رایانش موبایل بهینه سازی می شوند، در حالیکه سایر کسب و کار ها نرم افزاهای بومی برای دستگاه های خاص دارند.

مطمئن شوید که سیستم پشتیبانی موبایلی که استفاده می کنید همان پشتیبانی موبایلی است که شما برای اجرای کسب و کار خود در هر مکان و هر زمان نیاز دارید.

ارتباطات کلیدی می باشند.

ایمیل، فاکتور و سایر فرم های تعامل با مشتری باید بالاترین درجه اهمیت را داشته باشند. هدف اصلی نرم افزار CRM ارتقای ارتباطات (ارتباط انسانی) بین مشتری و کسب و کار می باشد.

پیدا کردن روشی برای برقراری یک ارتباط موثر و اشتراک گذاری با مشتریان، به کاهش ریزش مشتریان کمک خواهد کرد و برقراری ارتباط موثر عموماً باعث برگشت مشتریان در زمانی می شود که به خدمات آتی احتیاج دارند.

همکاری با شرکاء

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

اگر کارمندان نحوه استفاده از سیستم و نرم افزار شما را ندانند، قدرتمند بودن سیستم شما اهمیتی ندارد. سهولت استفاده و به ویژه جستجو برای فرایندهایی که توسط افراد زیادی مرتباً انجام می شوند، عوامل اصلی می باشند.

همواره وارد کردن افرادی که واقعاً از نرم افزار استفاده کرده اند به فرایند انتخاب مفید می باشد. شرکت دادن آنها در دموها و دوره های آموزشی نرم افزار به شما کمک می کند تا داده های ورودی خود را مستقیماً از افرادی دریافت کنید که به استفاده روزانه از نرم افزار احتیاج دارند.

چه کسی پکیج را پشتیبانی می کند؟

ارتباطات با مشتری

ارتباطات با مشتری

تنها ساده بودن نرم افزار کافی نمی باشد. برخی از شرکت ها به دوره های آموزشی قوی احتیاج دارند. برخی از سیستم های منبع باز و رایگان بیشتر به عنوان یک فروشنده دوره های پشتیبانی سیستم کار می کنند زیرا پشتیبانی بسیار تخصصی می باشد.

اغلب، شرکت ها شخصی را برای پشتیبانی استخدام می کنند یا آموزش می دهند. گزینه دیگر استخدام یک مشاور گران قیمت می باشد. در هر صورت، این را در نظر بگیرید که احتمالاً یافتن فرد مناسب، هم در حال حاضر و هم در آینده مشکل می باشد.

نتیجه گیری

سیستم CRM برای پیمانکاران بسیار جذاب می باشد. چه کسی ابزار مناسب و کاربردی با قیمتی مناسب برای پیگیری تمام سیستم در یک محل را نمی خواهد؟

هر یک از گزینه های موجود نقاط ضعف و قوت متفاوتی دارند. مطمئن شوید که فرایندهایی که برای سازمان شما مهم می باشند را در نظر گرفته اید، و نرم افزاری را انتخاب کرده اید که به بهترین نحو برای پشتیبانی این فرایندها و تمام نیازهای شما کار خواهند کرد.

نرم افزار CRM پارس ویتایگر یک راه حل کم هزینه، با قابلیت سهولت در استفاده و سفارشی سازی برای پیمانکاران می باشد. پشتیبانی و آموزش جزء گزینه های موجود در تمام پکیج های ما می باشند، و تیم پشتیبانی فنی ما همواره در دسترس شما می باشند تا قابلیت های نرم افزار CRM پارس ویتایگر برای کسب و کار شما را معرفی نمایند.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه