نرم افزار CRM برای بخش مهندسی مکانیک و ماشین آلات

نرم افزار CRM برای بخش مهندسی مکانیک و ماشین آلات

بطور معمول، بخش مهندسی مکانیک و ماشین آلات همواره نسبت به تغییرات بسیار مقاوم بوده است. اما با

بطور معمول، بخش مهندسی مکانیک و ماشین آلات همواره نسبت به تغییرات بسیار مقاوم بوده است. اما با توجه به اینکه در حال حاضر، رقبای با دستمزد پایین تر در حال تصرف بازار هستند و کارخانه های صنعتی برای افزایش صادرات محصولات خود و پشت سر گذاشتن بحران های فعلی مجبور به رقابت با یکدیگر می باشند؛ صاحبان کارخانه ها و کارگاه های صنعتی باید ایده ها، راهکارها و استراتژی های جدیدی وارد سازمان کنند تا چرخه جدیدی راه اندازی شده و همه کارمندان در موفقیت سازمان همکاری داشته باشند. در مبارزه برای سهم بازار، فروش بیشتر و همچنین افزایش رضایت مشتری، شناسایی عوامل تصمیم گیرنده برای موفقیت مهم و استراتژیک می باشند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) یک راه حل کامل در این زمینه برای بخش مهندسی مکانیک و ماشین آلات می باشد.

 

هدف نرم افزار CRM

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

  • ترسیم نقشه کلی فرایند های پیچیده و بهینه سازی آنها
  • حضور در بازار رقابتی با کاهش هزینه ها
  • همکاری و تعامل بین بخش های مختلف سازمان

مزایای نرم افزار CRM

عوامل اصلی برای بقاء در بازارهای رقابتی، محصولات با کیفیت، بهره وری بالای خط تولید و کاهش قیمت ها می باشد. نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا تعادل مناسبی بین این عوامل پیدا کرده و در نتیجه بتوانید مسیر موفقیت خود را هموار کنید. در حقیقت راه حل نرم افزار CRM، بخش های استراتژیک سازمان مانند فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت های مهندسی مکانیک و ماشین آلات را پشتیبانی می کند.

یک نرم افزار CRM می تواند فرایند های پیچیده شرکت های مهندسی مکانیک و ماشین آلات را بهینه سازی کند تا مدیران این کسب و کار ها بتوانند تقاضای مشخص مشتریان خود را برآورده سازند. توجه داشته باشید که کلید انجام این کار یک پایگاه داده مرکزی می باشد که شامل تمام اطلاعات مشتریان و ماشین آلات می باشد.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

در واقع نرم افزار CRM به یک سازمان کمک می کند تا بخش های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش را بصورت شبکه مقاومی به یکدیگر متصل نماید. نرم افزار CRM گردش مداوم اطلاعات در داخل و خارج از  سازمان و همچنین سرویس دهی عالی به مشتریان را آسان کرده و رابط های بین نرم افزار CRM، ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) و PPC (برنامه ریزی تولید و کنترل) تضمین می کند که تمام این اطلاعات در یک محل قابل دسترسی باشند.

پرونده مرکزی مشتری

در یک کارخانه و یا کارگاه صنعتی، رکورد کامل مشتریان و ماشین آلات بسیار پرکاربرد می باشند. پرونده مشتریان در نرم افزار CRM تمام اطلاعات مربوط به مشتریان شامل: یادداشت های تماس، ایمیل ها، آدرس های معامله کنندگان، افراد تماس گیرنده، سوالات مربوط به خدمات، اطلاعات مربوط به قرارداد، و …. را به شما نشان می دهد. از طریق نرم افزار CRM کلیه پرسنل با دسترسی تعریف شده و مجاز می توانند به تمام اطلاعات لازم دسترسی فوری داشته و زمان صرف شده برای دستیابی به اطلاعات را به حداقل برسانند.

مدیریت مخاطبین

ویژگی های مدیریت مخاطبین هوشمند در نرم افزار CRM به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین خود را بدون هیچ گونه زحمتی مدیریت کنید. به یاد داشته باشید که در نرم افزار CRM تمام مخاطبین شامل: مشتریان، تامین کنندگان، کارمندان و … بصورت مرکزی ذخیره می شوند. ماژول جستجو در نرم افزار CRM به شما کمک می دهد تا معیار های جستجوی مختلفی را تعیین کنند.

مدیریت فرایندها و پروژه های یکپارچه سازی شده

نرم افزار CRM می تواند به تیم توسعه محصول شما کمک کند تا پروژه ها و پورتفولیو ( سبد پروژه ) محصولات را مدیریت کنند. از آنجایی که تمام رکورد داده ها با یکدیگر لینک شده اند، می توانید ارتباطات را به سرعت شناسایی کنید. با لینک کردن وظایف، آدرس های تامین کنندگان و قرار ملاقات ها می توانید فرایندهای خود را بصورت شفاف ترسیم نمایید. شما همچنین می توانید درخواست یک مشتری را به یک کارمند خاص تخصیص دهید تا به سرعت به درخواست وی پاسخ داده شود.

برنامه ریزی و کنترل پروژه

نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا فرایندها، زمان و هزینه پروژه های خود را بصورت بهینه و کارآمدتر برنامه ریزی و مدیریت کنید. در نتیجه شما می توانید برنامه ریزی و سازمان دهی دقیقی برای پروژه های خود داشته باشید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

مدیریت فروش موثر

به خاطر داشته باشید نرم افزار CRM به افزایش کارایی کارمند فروش شما کمک خواهد کرد. با نرم افزار CRM کارمندان فروش می توانند آمار و ارقام فروش را تحلیل، سرنخ ها را مدیریت، چرخه فروش را کوتاه تر و در نهایت فرصت های فروش جدید را در زمان مناسب برای سازمان شناسایی کنند. علاوه بر این، حیطه کاری پرسنل فروش نیز در فرآیندهای نرم افزار CRM مشخص شده است.

تحلیل ها و پیش بینی ها

هنگامی که شما گزارش ها، آمار و ارقام فروش، وظایف و فرصت های فروش را ایجاد می کنید، نرم افزار CRM به تمام این داده ها دسترسی دارد و می تواند تحلیل دقیقی از آنها ارائه دهد: بعنوان نمونه، شما می توانید قالب های گزارش متفاوتی انتخاب کنید یا می توانید برنامه ریزی کنید تا تحلیل در زمان های مشخص شده ای بصورت خودکار انجام، ذخیره  و برای کارمندان انتخاب شده انجام شود.

در صورت داشتن هرگونه سئوالی با واحد مشاوره نرم افزار CRM با ما در ارتباط باشید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه