دلایل موفقیت شرکت های استارت آپ

دلایل موفقیت شرکت های استارت آپ

در گذشته به نقش نرم افزار CRM در استارت آپ ها اشاره کردیم و امروز به ۹ دلیل

در گذشته به نقش نرم افزار CRM در استارت آپ ها اشاره کردیم و امروز به ۹ دلیل و نکته موفقیت شرکت های استارت آپ می پردازیم. امیدوارم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیره.

رشد، نشانه پیروزی یا شکست یک کسب و کار استارت آپ می باشد. مطالعات موردی و تحقیقات معتبر زیادی در باره رشد استارت آپ های کسب و کار های موفق انجام شده است. اگرچه هیچ فردی نمی تواند همه چیز را ۱۰۰ درصد درست بداند اما ما اعتماد زیادی به این آمار داریم. در سایه این مطالعات، شما باید از این شرکت های موفق یاد بگیرید، به روند افکار خود شکل دهید و با امیدواری خود را تشویق کنید که به رشد کسب و کار استارت آپ خود نزدیکتر می شوید.

در ادامه،  نکات ضروری را مرور می کنیم که تحقیقات مختلف با موضوع سریعترین رشد استارت آپ در سطح جهانی در نظر گرفته اند. این عوامل می توانند مرجعی برای داشتن روش صحیحی جهت ایجاد کسب و کار شما باشند.

محصول برای رشد ضروری است

تجربه کاربری عالی

تجربه کاربری عالی

در تمام شرکت های دارای سریعترین میزان رشد، تجربه محصول یک ویژگی رایج می باشد. یک تجربه کاربر عالی، مشتریان وفادار بیشتری برای محصول شما جذب می کند. رشد پایدار بدون یک محصول خوب غیر ممکن است.

رشد یک روند بی پایان است

رشد موضوع اصلی تمام کسب و کار های استارت آپ موفق می باشد. این شرکت ها از تمام منابع خود برای به دست آوردن رشد ثابت استفاده می کنند. نوآوری لینکدین یک مثال خوب از این مورد است.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

بازاریابی و رشد دو جنبه مجزا

ویژگی مشابه دیگر این شرکت ها این است که آنها از تکنیک های بازاریابی سنتی برای تبلیغات استفاده نمی کنند.  آنها ابتدا به محصول خود و سپس بازاریابی وابسته می باشند. برنامه رشد آنها بر پایه تلاش های مشترک در زمینه رشد، محصولات و بازاریابی می باشد.

دقیقاً از مسیر دیگران پیروی نکنید.

خلاقیت و نوآوری

خلاقیت و نوآوری

یادگیری تکنیک ها و ابزارها خوب است. اما پیروی محض از یک مسیر باعث می شود که شما نسخه دوم آن شرکت شوید.

فوراً برای حل مشکلات سعی نکنید

شرکت های موفق برای دستیابی به موفقیت، محصولات را وارد بازار گوشه (niche market ) می کنند. اندی رکلف بنیانگذار شرکت  Wealthfront همواره بر روی اهمیت این موضوع تاکید می کند. اسنپ چت با چنین استراتژی شروع شد.

ایجاد مقیاس پذیری در محصولات

پاول گراهام به کسب و کارهای استارت آپ توصیه می کند که زمان خود را صرف صحبت کردن و ملاقات با کاربران مورد انتظار کنند. اوبر ( Uber ) دستورالعمل کسب و کار خود را توسعه داد و بدین ترتیب ابتدا بازار را امتحان کرده و سپس خدمات جدیدی را در بازار راه اندازی کرد.

ادغام تحلیل با رویکرد و نحوه نگرش

رویکرد تجزیه و تحلیل یک عنصر اصلی برای رشد استارت آپ می باشد و تمام شرکت هایی که رشد سریعتری دارند با ترکیب تحلیل ها و بینش ها برای رشد، قبل از راه اندازی محصول یا خدماتی، فرصت هایی پیدا کرده اند.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

عدم استفاده از یک راه حل واحد

شرکت های موفق از یک راه حل واحد برای مشکلات کسب وکارهای خود استفاده نمی کنند. محصولات با استفاده از استراتژی های رشد مناسب کاربران زیادی را جذب می کنند.

رشد نتیجه کار گروهی می باشد

dna

dna

رشد مانند یک DNA برای شرکت هایی که سریعترین رشد را دارد، کار می کند. کل ساختار مدیریت از بالاترین سطح تا پایین ترین سطح اهداف مشابهی دارد. بنابراین کار گروهی ستون فقرات تمام استراتژی های رشد می باشد.

مباحث و دروس کمی برای استارت آپ های در حال رشد وجود دارد. شما می توانید از این درس ها به عنوان ملزومات و اهداف کسب و کار خود استفاده کنید و قانون شماره ۴ را فراموش نکنید.

نرم افزار CRM استارتاپ [شرکت های نوپا]

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه