نرم افزار CRM در بخش های تولید و فروش

نرم افزار CRM در خدمت تولید و فروش ماشین آلات و تجهیزات

آیا به راه حل هوشمندانه ای برای پیگیری مشتریان در کسب و کار خود لازم دارید؟ آیا به

آیا به راه حل هوشمندانه ای برای پیگیری مشتریان در کسب و کار خود لازم دارید؟
آیا به راه حلی برای کاهش هزینه فرایندهای تولید و فروش در کسب و کار خود نیاز دارید؟
آیا قرارداد های فروش دستگاه ها یا ابزارآلات و خدمات، دوره های وارانتی و … بسیار طولانی و پرهزینه است؟

فرایندهای فروش طولانی، سرمایه گذاری های عظیم و تعداد پرسنل زیاد از خصوصیات کسب و کار های بزرگ، خصوصاٌ کارخانه ها و کارگاه های صنعتی می باشند. فرقی نمی کند که شما ماشین آلات و تجهیزات را تولید می کنید و یا می فروشید، یا حتی آنها را تعمیر می کنید، نرم افزار CRM می تواند ضامن موفقیت کسب و کار شما در حوزه صنایع تولیدی باشد.

هنگامی که صحبت از تولید به میان می آید ماشین آلات، کارخانه ها و فرآیندهای مکانیکی بزرگ در ذهن افراد تداعی می شود. در دنیای کنونی و با توجه به رقابت های شدید در میان کسب و کارها، تولیدکنندگان به این نتیجه رسیده اند که همان اندازه که، برای افزایش فروش و سوددهی کسب و کار خود به پیچ و مهره و خط تولید مدرن احتیاج دارند، نرم افزار CRM نیز جزء نیازهای حیاتی آن ها در بخش های تولید و فروش می باشد. توجه به این نکته لازم است که، مدیران کارخانه ها و کسب وکارهای صنعتی از نرم افزار CRM برای کمک مستقیم و غیر مستقیم به بخش تولید و فروش کارخانه خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، یک تولیدکننده دستگاه برش، تنها به این فکر نمی باشد که از فروش این دستگاه ها به سود زیادی دست یابد.

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات صنعتی

در حقیقت این تولید کننده برای داشتن فروش خوب و سود بیشتر بر روی خدمات پس از فروش، تعمیرات و فروش لوازم جانبی این دستگاه نیز حساب می کند. به احتمال زیاد این تولید کننده برای خدمات پس از فروش خود، دفتر کار و برای لوازم جانبی محصولات خود، فروشگاهی در مرکز شهر و دور از کارخانه دایر خواهد کرد. بسیار واضح است که مدیریت یک کارخانه یا کارگاه به تنهایی کاری طاقت فرسا می باشد، از آن واضح تر اینست که، اداره کردن همزمان روند های کاری و کارمندان کارخانه، دفتر کار و فروشگاه بسیار مشکل و پیچیده می باشد. در موارد نرم افزار CRM به مدیران این مشاغل کمک می کند تا به راحتی بتوانند از راه دور کل فرایندهای تولید، فروش و خدمات خود را کنترل، مدیریت و نظارت کنند.

آنها می توانند با استفاده از نرم افزار CRM به راحتی از نحوه عملکرد کارمندان و جریان کار آنها در هر یک از حوزه های تولید و فروش مطلع شوند. کارمندان هم به راحتی می توانند با استفاده از نرم افزار CRM زمان برگزاری جلسات، نتیجه کارهای تیمی خود و همچنین وظایف محول شده به خود چه در حوزه تولید و چه در حوزه فروش را مشاهده نمایند. علاوه بر این کارمندان بخش های تولید و فروش و همچنین مدیران کارخانه نیز می توانند با استفاده از نرم افزار CRM به تمام اسناد مربوط به قراردادهای فروش، پیش فاکتورها، فاکتورها، قراداد های خدمات و پشتیبانی و…. به سرعت و به آسانی دسترسی داشته باشند. بدین ترتیب، با استفاده از نرم افزار CRM پیشینه همه مشتریان در اختیار کارمندان مختلف بخش های تولید، خدمات و فروش قرار می گیرد و میزان خطای انسانی در تمام مراحل کار بسیار کاهش می یابد.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

از قابلیت های نرم افزار CRM برای کسب و کارهای بزرگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت دانش سازمانی (اشتراک اطلاعات مربوط به پروژه های بالقوه و درحال انجام، با همکاران)

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

در این روش، هر فردی که به دسترسی اطلاعات نیاز دارد در هزک از بخش های تولید و یا فروش ماشین آلات و تجهیزات، در هر جایی که باشد می تواند با استفاده از نرم افزار CRM از اطلاعات استفاده کند.

افزایش فروش ماشین آلات و تجهیزات

پس از اتمام پروژه ها، شما می توانید با استفاده از نرم افزار CRM کلیه نیازمندی های مشتریان در هر یک از بخش های تولید و فروش از قبیل: قطعات یدکی، خدمات پس از فروش، گارانتی و یا پروژه های جدید را به آن ها یادآوری و یا حتی پیشنهاد دهید.

اطلاع از خریدار دستگاه یا ابزار های تولید شده توسط شرکت

با استفاده از نرم افزار CRM شما، کنترل کاملی بر روی قراردادها، دوره های وارانتی و خدماتی که باید در بخش های تولید و یا فروش اجرا شوند، خواهید داشت

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

اطلاع از نحوه عملکرد پرسنل بخش های تولید و فروش

برای تکنسین های خدمات، نرم افزار CRM ابزار خوبی فراهم کنید تا خدمات بهتری را با قیمت مناسب به مشتریان خوب شما ارائه دهند.

جمع آوری داده ها در یک محیط جدید و جالب برای استفاده کارکنان بخش های تولید و فروش

داده های مهم را از سیستم ERP ( برنامه ریزی منابع سازمانی ) که خسته کننده می باشند به نرم افزار CRM خود انتقال دهید تا بتوانید محیط جالب و جدید نرم افزار CRM به راحتی کار کنید.

دسترسی به داده های تولید و فروش حتی از راه دور

در هر مکانی که هستید، می توانید با استفاده از تلفن های همراه هوشمند به اطلاعات دسترسی داشته باشید.

مشاوران و متخصصان کسب و کار در گروه آوب در می توانند در زمینه استقرار نرم افزار CRM در محیط کسب و کار به شما مشاوره دهند. همچنین شما می توانید کلیه سوالات خود را بصورت ۲۴ ساعت از طریق سایت parsvt.com با مشاوران ما مطرح نمایید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه