نرم افزار CRM و بازده فروش

چهار روش نرم افزار CRM برای افزایش بازده فروش

آیا می خواهید تیم فروش شما، رکورد فروش منحصر بفردی در بازار داشته باشد؟ یک روش آسان برای

آیا می خواهید تیم فروش شما، رکورد فروش منحصر بفردی در بازار داشته باشد؟ یک روش آسان برای فروش بیشتر، پشتیبانی از فروشندگان جهت افزایش کارایی تیم فروش می باشد. اگر شما برای افزایش بازده فروش کسب و کار خود برنامه ای دارید، بهتر است بر روی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) هوشمندی سرمایه گذاری کنید.

روش اول: “ابر هوشمند” برای انجام کارها از راه دور

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

در گام اول سعی کنید، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) انتخاب کنید که بصورت خودکار داده های شما را همگام سازی کرده و تیم فروش شما را برای کار کردن در هر مکانی که هستند، مجهز کند تا بدین ترتیب دیگر لازم نباشد فروشندگان برای آپلود یا ورود اطلاعات و داده ها به شرکت بازگردند. علاوه بر این، آنها می توانند از این طریق بلافاصله پس از اینکه ملاقاتی را تمام کردند، تمام یادداشت ها و داده ها را در نرم افزار CRM آپلود کنند.

اگر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) انتخاب کنید که با تلفن هوشمند یا تبلت همگام سازی شده و قابل دسترس باشد؛ همواره داده های شما بروز رسانی خواهند شد. همچنین شما می توانید با حذف نیاز به تکرار فرایند ورود داده ها در وقت خود صرفه جویی کنید و زمان بیشتری برای تمرکز بر روی فعالیت های مرتبط با بستن معاملات داشته باشید.

روش دوم: دسترسی سریع و آسان به اطلاعات کلیدی فروش

یک نرم افزار CRM خوب به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات مهم مشتری کسب و کار خود را از یک مکان و بصورت متمرکز مدیریت کنید. اگر می خواهید کارمندان فروش شما کلیه فعالیت های شرکت، از جزئیات تماس مشتری گرفته تا حساب های فروش، مسیرهای خرید و تعیین موقعیت در قیف فروش را به بهترین شکل انجام دهند، باید دسترسی سریع و آسانی به آخرین اطلاعات داشته باشند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این امر را برای کسب و کار شما میسر می سازد. همچنین به دلیل اینکه کل تیم می تواند آنچه رخ داده است را مشاهده کند؛ نه تنها همه افراد می توانند کار تیمی بهتری داشته باشند بلکه، کارمندان فروش بیشتر تشویق می شوند تا برای رسیدن به اهداف سازمان تلاش کنند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

فروشندگان ما نباید تنها به حافظه و دست نوشته های خود تکیه کنند، آن ها می توانند برای جمع آوری داده های مورد نیاز جهت مدیریت یک مشتری بالقوه، به نرم افزار CRM تکیه کنند.

در حقیقت، دسترسی سریع و دائم به اطلاعات کلیدی CRM می تواند تیم های فروش شما را به پیشرفت و ارتقای بزرگی برساند. فروشندگان به جای تکیه بر هوش ذاتی و حدس و گمان ها، می توانند مشتریان و تغییرات انجام شده را به وسیله نرم افزار CRM به درستی پیگیری کنند و بدین ترتیب، بر اساس حقایق موجود می توانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند. علاوه بر این، به دلیل قابلیت مشاهده قیف فروش، مشاهده عملکردها و دستاوردها در یک نگاه بسیار آسان می باشد.

روش سوم: پیش بینی موثق

هنگامی که برای دستیابی به فروش بیشتر تلاش می کنید، پیش بینی های دقیق می توانند دارایی های مفیدی باشند. در حقیقت پیش بینی موثق برای موفقیت تیم فروش و عملکرد کلی شرکت شما ضروری می باشد. اهداف سازمان می توانند کارمندان را تشویق کند، اما تعادل برقرار کردن بین هدفی که طولانی اما دست یافتنی است و هدفی که کاملا غیر واقعی است، مهم می باشد.

اگر شما نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) انتخاب کنید که قابلیت تجزیه و تحلیل و پیش بینی خوبی داشته باشد؛ می توانید به راحتی بررسی هوشمندانه ای از رشد پیش بینی شده خود داشته باشید. اگر به وسیله نرم افزار CRM از نرخ تبدیل و مدت زمان حرکت مشتریان بالقوه در قیف فروش مطلع باشید می توانید ببینید که در کجای مسیر هدف قرار گرفته اید. به عنوان مثال، اگر تعداد مشتریان بالقوه در بالای قیف فروش شما بسیار کم باشد، فوراً متوجه می شوید که در سازمان شما عارضه هایی وجود دارد. اینجاست که نرم افزار CRM می تواند به مدیریت فروش شما کمک کند. واضح است که اگر قبل از وقوع مشکل بدانید که مشکلی ممکن است رخ دهد، می توانید راه علاجی برای افزایش احتمال دستیابی به اهداف فروش خود پیدا کنید.

روش چهارم: کارایی هوشمندتر

نرم افزارهای CRM مدرن، مانند پارس ویتایگر، اغلب با سایر ابزارهای آنلاین همگام سازی می شوند که این امر باعث صرفه جویی زیادی در زمان می شود زیرا نرم افزار CRM پارس ویتایگر به طور ویژه ای حجم ورود داده های تکراری را از میان بر می دارد. به علاوه، شما می توانید از تابع همگام سازی برای خودکار سازی فرایند ها استفاده نمایید. به عنوان مثال می توانید :

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار
  • نرم افزار CRM خود را با ارائه دهنده سرویس ایمیل خود لینک کرده و فوراً یک توالی پاسخگویی خودکار را شروع کنید.
  • زمانی که فردی برای وبینار یا پر کردن یک صفحه آزمایشی ثبت نام می کند، فوراً مشتری بالقوه را به عنوان سرنخ جدید اضافه کنید.
  • تقویم خود را برای دریافت یادآوردی های خودکار لینک کنید، در نتیجه شما هرگز پیگیری را فراموش نمی کنید یا مهلت سررسیدی را از دست نمی دهید.
  • با ایجاد چنین سطح حرفه ای و کارآمدی برای روند فروش خود، انجام معاملات بیشتر را تضمین کنید.

چه راه حل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM ) برای شما مناسب می باشد؟

کاملاً مشخص است که نرم افزار CRM تیم فروش شما را قدرتمند ساخته و از این طریق آنها از داده های به موقع و با کیفیت و کاهش میزان تکرار ورود داده ها بهره خواهند برد و در نتیجه زمان بیشتری برای پیاده سازی بهترین فرایند فروش دارند.

به یاد داشته باشید که فروشندگان ذاتاً کارآفرین می باشند و کار اداری وقت گیر، باعث می شود که آنها از زمان خود بهترین بهره را نبرند. با استفاده از نرم افزار CRM می توانید کل سیستم خود را به راحتی مدیریت کنید، دسترسی به داده ها برای کل اعضاء آسان می شود و فروشندگان می توانند زمان بیشتری برای ایجاد ارتباطات و بستن معاملات داشته باشند.

نرم افزار CRM پارس ویتایگر راه حل نرم افزاری مناسبی برای کسب و کارهای B2B و B2C می باشد. تمام کسب و کارها می توانند با نرم افزار CRM پارس ویتایگر نیازهای مشتریان را شناسایی و روند سازماندهی شده ای داشته باشند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره های تخصصی کسب و کار با مشاوران ما بصورت آنلاین از طریق سایت Parsvt.com در ارتباط باشید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه