کمپین بازاریابی SMS

راهنمای ایجاد کمپین پیامکی در پارس ویتایگر

کمپین پیامکی یا SMS Campaign، پیامکی است که معمولاً برای اهداف بازاریابی برای گروه بزرگی از گیرندگان ارسال

کمپین پیامکی یا SMS Campaign، پیامکی است که معمولاً برای اهداف بازاریابی برای گروه بزرگی از گیرندگان ارسال می شود. پیامک های فروش و تخفیفات جشنواره ها از محبوب ترین آنها هستند. کمپین‌های پیامکی یک استراتژی بسیار قدرتمند برای ارائه اطلاعات ضروری به مردم هستند و در ترکیب با سایر کانال‌های بازاریابی، مانند ایمیل بهترین عملکرد را دارند.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند:

چرا کمپین های پیامکی مهم هستند؟

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

open rates فوق العاده SMS. به گفته گاردنر، کمپین پیامکی نرخ باز شدن 98 درصدی و نرخ پاسخ 45 درصدی دارند. در حالی که فقط 20٪ ایمیل‌ها بررسی می‌شوند. در واقع، 75 درصد از کاربران پیامک را به‌جای ایمیل‌ها به‌عنوان کانال اصلی تعامل با کسب‌وکارها انتخاب می‌کنند.

مشتریان را به اقدام وادار می کند. پیامک ها به این دلیل مفید هستند که احساس حساسیت زمانی ایجاد می کنند. به عبارت دیگر کمپین های پیامکی مدت زمان محدودی را برای اقدام به مردم اطلاع می دهند و اگر هرکسی می خواهد از این پیشنهاد استفاده کند باید عجله کند. هیچ کانال بازاریابی دیگری وجود ندارد که احساس فوریت را آنقدر قوی ایجاد کند که بسیاری تصمیم بگیرند به سرعت عمل کنند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

آسان و سریع. پیامک ساده و استاندارد است در حالی که ایمیل های بازاریابی باید با استفاده از HTML به خوبی طراحی شوند، بنابراین ایجاد پیامک فقط چند لحظه طول می کشد. علاوه بر این، نتایج قابل توجه بسیار سریعتر به دست می آیند، زیرا 95٪ از تمام متون در عرض 3 دقیقه پس از ارسال خوانده می شوند.

مطلوب برای هر کسب و کاری. بازاریابی پیامکی زمینه وسیعی از فرصت ها را برای انواع شرکت ها باز می کند. کمپین های پیامکی در مورد محصولات جدید، خدمات، مشتریان جذاب با فروش و پیشنهادات انحصاری اطلاع رسانی می کنند. همچنین می تواند به روز رسانی ها و اعلان ها را ارائه دهد یا قرار ملاقات ها را به آنها یادآوری کند. علاوه بر این، یک کمپین پیامکی می تواند برای گزارش برخی اخبار مرتبط یا برای بهبود پشتیبانی و خدمات مشتری استفاده شود.

با سایر کانال های بازاریابی ادغام کنید. آیا می دانستید که کمپین پیامکی می تواند نتایج یک کمپین بازاریابی ایمیلی را بهبود بخشد؟ می توانید برای افرادی که برایشان ایمیل ارسال کرده اید، پیامکی مبنی بر تحریک برای باز کردن ایمیل ارسال کنید. بنابراین، از طریق استفاده از یک کمپین پیامکی به صورت استراتژیک فکر کنید و با تلاش های سایر کانال های بازاریابی از آن حمایت کنید.

به طور متوسط، کاربران روزانه بیش از یک ساعت را صرف چک کردن گوشی های خود می کنند. بازاریابان سعی می‌کنند با ارائه پیشنهادات خود از طریق پیام‌رسان‌ها، پوش نوتیفیکیشن ها، ایمیل‌ها و سرویس پیام کوتاه پیش‌فرض تلفن همراه – SMS میزان فروش را افزایش دهند.

ایده های کمپین پیامکی

  • ارسال پیشنهادات منحصر به فرد و تخفیفات جشنواره
  • ارسال یادآوری برای یک رویداد
  • ارائه پیشنهادات شخصی
  • مشترکین را از یک مجموعه جدید یا راه اندازی محصول مطلع کنید
  • مشتریان را تشویق کنید تا به برند شما در شبکه های اجتماعی بپیوندند
  • بازخورد بخواهید

چطور در CRM پارس ویتایگر کمپین پیامکی را اجرا کنیم؟

شما می توانید از طریق سامانه پیامکی و یا نرم افزارهای بازاریابی پیامک ارسال کنید. اما ساده ترین و قدرتمندترین ابزار برای ایجاد کمپین های پیامکی استفاده از نرم افزار CRM پارس ویتایگر است.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

بطور مثال با استفاده از ماژول دریافت پیامک و ایجاد یک کمپین برای سرنخ های فروش می توانید کمپین موفق زیر را اجرا کنید:

یک پیامک به سرنخ ها با ویژگی های مشتریان ایده آل خود ارسال کنید و از آن ها بخواهید که در صورت نیاز به محصول و خدمات تان، عدد 1 را ارسال کنند. سپس توسط گردش کار رویدادی برای پرسنل ایجاد کنید که به مشتریانی که عدد 1 را ارسال نمودند، تماس بگیرند.

دسته بندی به کمک لیست ها

استفاده از بخش بندی در کمپین های بازاریابی ایمیلی و پیامکی امکان پذیر است (و توصیه می شود). می توانید متغیرهای مورد نیاز مانند جنسیت، شهر، سن و غیره را انتخاب کنید، مشروط بر اینکه این اطلاعات را در ماژول های سرنخ، مخاطب و سازمان خود داشته باشید و پیام های کمی متفاوت ایجاد کنید تا انتظارات افراد مختلف را به طور همزمان برآورده کنید.

برای دسته بندی پیامک به مخاطبین، سازمان ها و یا سرنخ های با ویژگی های خاص مثلا تمامی مخاطبین ساکن در شهر تهران، خیابان سعادت آباد، ابتدا باید یک لیست در آن ماژول با شرط های لازم بسازید:ساخت لیست مرحله 1همچنین می توانید با کلیک روی افزودن شرط، شروط دیگری را وارد کنید.

ساخت لیست مرحله 2

متن پیام کمپین را وارد کنید

پس از ذخیره سازی لیست، وارد قسمت کمپین های تبلیغاتی شوید و یک کمپین جدید ایجاد کنید. توجه کنید که هنگام ساخت کمپین حتما تیک گزینه کمپین پیامکی را زده و متن پیامک خود را وارد کنید.

ساخت کمپین تبلیغاتی اس ام اس

ارسال بصورت دستی

پس از ذخیره سازی کمپین، از تب های بالا، نوع مخاطب، سازمان و یا سرنخی که تمایل به ارسال دارید را انتخاب کنید:

ساخت کمپین تبلیغاتی اس ام اس (2)

  1. از قسمت 1 می توانید مخاطب، سازمان و یا سرنخ های موجود را اضافه کنید.
  2. از قسمت 2 می توانید مخاطب جدیدی اضافه و به کمپین مرتبط کنید.
  3. از قسمت 3 می توانید لیستی که ساختید را انتخاب و وارد کنید.

افزودن لیست به کمپین

برای ارسال کافی است روی گزینه بیشتر کلیک کرده و روی ارسال پیامک مرتبط کلیک کنید.

ارسال پیامک در کمپین

ارسال توسط گردشکار

همچنین برای ارسال می توانید با استفاده از توابع سفارشی موجود در گردش کارها اقدام به ارسال پیامک کنید.

ارسال پیامک با گردش کار

ارسال پیامک با گردش کار 2

خالی کردن لیست ارسالی

ممکن است تمایل داشته باشید که لیست صف ارسالی یا کمپین ارسال پیامک را متوقف و حذف کنید. برای این منظور کافی است از قسمت بیشتر در کمپین روی گزینه خالی کردن لیست مرتبط کلیک کنید تا کمپین ارسال پیامک متوقف و لیست کمپین خالی گردد.

خالی کردن لیست کمپین

CRM پارس ویتایگر بهترین انتخاب در اجرای کمپین های پیامکی

با اجرای کمپین های پیامکی در سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان پارس ویتایگر، علاوه بر حفظ مشتریان فعلی و تکرار خرید توسط آن‌ها، می‌توانید با خیال راحت برای ارائه محصولات یا خدمات جدید خود اقدام کنید. به این صورت که مشتریان فعلی شما می‌توانند تحت تاثیر کمپین های پیامکی، با محصول و خدمت جدید شما آشنا شوند. این ابزار به خوبی امکان پوشش اهداف مارکتینگ و برندینگ یک سازمان را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با کارشناسان ما در زمینه خرید crm در ارتباط باشید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه