روش هایی برای افزایش درآمد با نرم افزار CRM

روش هایی برای افزایش درآمد با نرم افزار CRM

بخشی از مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )، سیستم بازاریابی می باشد که از پایگاه داده ها

بخشی از مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )، سیستم بازاریابی می باشد که از پایگاه داده ها برای جمع آوری داده های مشتریان بالقوه و بالفعل استفاده می کند. داده ها به اطلاعات مورد استفاده برای ارتقای تجربه کلی مشتری، ایجاد بازاریابی هدفمند تر و افزایش عملکرد درآمد، تبدیل می شوند. درآمد به چندین روش موثر با استفاده از نرم افزار CRM افزایش می یابد. پیشنهاد می کنم قبل از شروع مطالعه ی این روش ها پیشنهاد می کنم مقاله ” راز افزایش درآمد از طریق نرم افزار CRM ” را مطالعه نمایید.

نرخ های تبدیل بالاتر

یک روش ساده که نرم افزار CRM می تواند درآمد را افزایش دهد، استفاده از نرخ های تبدیل فروش بالاتر می باشد. هنگامی که فروشندگان دسترسی بیشتری به اطلاعات مشتریان بالقوه داشته باشند، توانایی بهتری برای فروش خواهند داشت. در حالت کلی، نرم افزار CRM به شما این امکان را می دهد تا پروفایل های مشتریان را مدیریت کرده، نکات کامل تری در جلسات جمع آوری و مشکلات و خطا ها را بهتر ارزیابی نمایید. این قابلیت به مرور زمان به شما این توانایی را می دهد که از فرصت ها به بهترین شکل برای فروش استفاده کنید.

ارتباطات طولانی مدت تر

مزیت دیگر چنین داده های پیچیده ای، توانایی تبدیل مشتری به حامیان طولانی مدت و وفادار می باشد. مزیت های مختلف بازاریابی نیز قابلیت برقراری ارتباط را برای شما فراهم می کند. نرم افزار CRM ابزارهایی دارد که به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات مشتری و ارتباط با وی را در هنگام فروش و پس از فروش پیگیری کنید. همچنین، با داشتن رکوردهای مناسبی از قرار ملاقات ها با مشتری، می توانید ارتباط قوی تری با هر یک از آنها داشته باشید.

پول

پیشنهاد فروش

افزایش فرصت ها در نرم افزار CRM برای پیشنهاد فروش نیز منجر به افزایش درآمد می شود. پیشنهاد فروش شامل بیش فروشی و فروش متقابل نیز می باشد. بیش فروش هنگامی رخ می دهد که محصولات مرتبط بیشتری به مشتری موجود بفروشید. به عنوان مثال به خریدار سیستم کامپیوتر، نرم افزار و یک پرینتر هم بفروشیم. فروش متقابل هنگامی رخ می دهد که شما به مشتری خود اقلام نامرتبط می فروشید. بانک ها اغلب به مشتریان وام میدهند تا پس انداز خود را افزایش دهند. این ایده، ارتباطات بین افزایش فروش، پروفایل های مشتریان نزد کارمندان فروش و پیشینه سفارش را متعادل می سازد تا بتوانید مشاهده کنید که فرصت های فروش بیشتر کجا می باشند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

معرفی به سایرین

نرم فزار CRM پارس ویتایگر به شما کمک می کند تا مشتری محور بودن سیستم خود را از طریق معرفی به سایرین گسترش دهید. معارفه منجر به فرصت های درآمد زا می شوند. شما می توانید ایمیل های پیگیری را بصورت خودکار تنظیم کنید و از مشتریان درخواست کنید تا اطلاعاتی در مورد نوع ارجاع خود ارائه دهند. همچنین در صورتی که افراد معرفی شده از سوی مشتری خرید کنند، می توانید پاداش هایی برای این مشتریان در نظر بگیرید. با اطلاع از روش های آشنایی مشتری بالقوه با شرکت شما می توانید مسیرهای منابع معرفی کننده را شناسایی و از آنها در بازاریابی آتی و برنامه های معارفه بهتر استفاده کنید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه