دانلود رایگان کتاب

روانشناسی فروش برایان تریسی در ۱۰ دقیقه

کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی کتابی  است که به صورت تخصصی مباحث مربوط به فروش را مطرح می کند و برای هر مشکل در زمینه فروش راهکاری را ارائه می دهد.

آیا صاحب کسب کاری هستید که با فروش محصولات و خدمات در هم آمیخته است؟ یا از میزان فروش کنونی شرکت یا کسب و کار خود راضی نیستید؟ و درصدد هستید تا درصد بالاتری از فروش را تجربه کنید؟ دانلود کتاب روانشناسی فروش به شما در حل این قبیل مشکلات کمک می کند.

حقیقت این است که افزایش فروش، سریع تر و آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

دانلود رایگان کتاب روانشناسی فروش

برایان تریسی، سخنران و نویسنده سرشناس آمریکایی است. وی تاکنون بیش از هفتاد کتاب در زمینه های خودیاری، رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار منتشر نموده است.

تکه ای از کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی

در بخشی از کتاب فروش برایان تریسی توضیح می دهد: "تنها سازندگان واقعی ثروت در جامعه ما، کسب و کارها هستند" و "فروشندگان مهم ترین افراد در هر کسب و کاری هستند." تریسی ادامه می دهد: "بدون فروش، بزرگ ترین و پرآوازه ترین شرکت ها هم شکست میخورند و بسته می شوند."

برایان تریسی تاکید دارد که برای قرار گرفتن در میان 10 درصد فروشندگان برتر، نیاز به "مفهوم لبه ی بَرَنده" دارد که می گوید: "تفاوت هایی کوچک در توانایی ها می تواند منجر به تفاوت های بزرگی در نتایج شود."

کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی یکی از مراجع و کتب فوق العاده عالی در زمینه فروش می باشد.

شما می توانید با تکمل فرم زیر و دانلود رایگان کتاب رهبری برایان تریسی خلاصه و نکات مهم روانشناسی برای فروش در کسب وکارها را دریافت کنید:


فرم دانلود فایل

  • Hidden