نرم افزار CRM و مدیریت پروژه

مدیریت پروژه با نرم افزار CRM برای کنترل کسب و کار خدماتی

در دو مقاله قبلی با موضوع نرم افزار CRM و مدیریت پروژه ( چگونه نرم افزار CRM برای مدیریت

در دو مقاله قبلی با موضوع نرم افزار CRM و مدیریت پروژه ( چگونه نرم افزار CRM برای مدیریت پروژه استفاده می شود؟ و فواید مراحل پیگیری و نظارت در مدیریت پروژه نرم افزار CRM )، در مورد تعاریف نرم افزار CRM و مدیریت پروژه و فواید یکپارچه سازی آنها مطالبی بیان کردیم. در این مقاله بر روی فواید نرم افزار CRM با پروژه مدیریت جهت مشاغل خدماتی متمرکز شده ایم.

نرم افزار CRM خود را از مدیریت پروژه و صدور صورت حساب جدا نگه ندارید. مالکان با هوش کسب و کار ها، نرم افزار crm را با مدیریت پروژه و صدور صورت حساب خود ادغام کرده و از فواید هر سه ابزار مفید بهره می برند.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: سیستم مدیریت پروژه نرم افزار CRM پارس ویتایگر

مزایای نرم افزار CRM با مدیریت پروژه

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

مدیریت پروژه CRM

نرم افزار CRM و مدیریت پروژه را با سایر جنبه های مدیریت کسب و کار خود در یک پکیج ساده و قابل درک ترکیب کنید. بیایید از بستن فروش به سمت راه اندازی پیوسته پروژه هایی حرکت کنیم که به شما این امکان را می دهند تا در سرتا سر چرخه عمر مشتریان در کسب و کار خود، تصویر کاملی از آنها داشته باشید.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

مدیریت پروژه با نرم افزار CRM

از طریق پورتال مشتری بدون هیچ هزینه ای، مشتریان خود را دعوت کنید تا در پروژه های اصلی شرکت کنند، سوالات پشتیبانی آنها را مشاهده و پاسخ دهید و فاکتورهای پرداخت نشده آنها را پیگیری نمایید. با افزایش شفافیت برای مشتریان، شما می توانید اعتماد مشتریان به خود را ارتقاء دهید و همواره تضمین کنید که آنها با پیشرفت پروژه های در حال انجام خود راضی و خوشحال می باشند.

صدور صورت حساب پروژه

برای عوامل پروژه خود مانند تعداد ساعات پیگیری و لیست فعالیت های هر فاز، صورت حساب ایجاد کنید. پروژه ها را جهت افزودن تسهیلات بصورت خودکار به جدول های زمانی و لیست فازهای پروژه متصل نموده و قالب هایی برای صرفه جویی در زمان تنظیم کنید. زمان پیگیری تیم پروژه و مشتریان را کاهش دهید. با تخصیص یک مکان مجزا برای تمام پروژه ها و صورت حسابها، به راحتی می توانید پروژه ها را تخصیص دهید و تمام صورت حساب های قابل پرداخت را پیگیری کنید، در نتیجه مشتریان شما سوپرایز نمی شوند.

نرم افزار پشتیبانی مشتری

نرم افزار خدمات پشتیبانی برای مدیریت بهتر نتایج پروژه. پرونده ها و پروژه ها را برای ارجاع سریع با کمک سایر تیم ها پشتیبانی می کنید و هرگز برای بررسی اطلاعات بین نرم افزار پرش نخواهید کرد. با نرم افزار مدیریت پروژه CRM، می توانید به درخواست های پشتیبانی مشتری سریعتر پاسخ داده و میزان بسته شدن درخواست ها را با ارجاع به پرونده های گذشته افزایش دهید.

نرم افزار CRM با مدیریت پروژه و صدور صورت حساب- بهترین ترکیب ابزارها

تصور کنید که هر روز می توانستید به اینترنت متصل شوید و نرم افزار مبتنی بر وب کسب و کار کوچک خود را باز کنید و در یک نگاه مشاهده کنید که دقیقا شما در کدام قسمت پروژه قرار گرفته اید، وضعیت کلی شرکت شما، لیست کارها و وظایف، مهلت های تعیین شده، مشکلات مربوط به هزینه ها، کارمندان، ایمیل ها و تمام جنبه های شرکت شما بطور خلاصه چگونه می باشند. این نرم افزار مدیریت پروژه CRM است، شما همه سیستم را از یک مکان واحد کنترل می کنید، هیج احتیاجی به یکپارچه سازی این سه نرم افزار مجزا، یا آموزش کارمندان در سه سیستم مجزا نمی باشد. تمام آنچه احتیاج دارید یک راه حل مدیریت پروژه CRM واحد با صورت حساب می باشد، و تنها چیزی که احتیاج دارید اجرای کسب و کار کوچک خود می باشد.

ابزارهای مدیریت اسناد

مدیریت اسناد

مدیریت اسناد

قالب های پوشه ای برای مشتریان ایجاد کنید. مجوز ها را تنظیم کنید و از طریق دسترسی از راه دور به وب دسترسی داشته باشید. اشتراک گذاری به اسناد را بصورت ساده و کارآمد ایجاد کنید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

اسناد را یکپارچه سازی نموده و برای نرم افزار امکان استفاده از اسناد در سراسر کسب و خود را فراهم نمایید، فرقی نمی کند که برای پشتیبانی، مدیریت پروژه، استفاده داخلی یا سایر گزینه ها باشد.

مدیریت پروژه CRM با گزینه های اتوماسیون فروش

اتوماسیون فروش

اتوماسیون فروش

وب فرم هایی را برای دستیابی به سرنخ های فروش مرتبط ایجاد نمایید، و مخاطبان جدیدی در نرم افزار CRM خود ایجاد کنید. سرنخ ها را ارجاع دهید و کنترل نمایید، پیش فاکتور صادر نمایید، بر روی یک فروش مهم تمرکز کنید، و یادآوری پیگیری ها را تنظیم کنید.

وضعیت سرنخ را از هر جا حتی از طریق ایمیل به روز رسانی کنید.

سایر ویژگی های مدیریت پروژه CRM

  • تنظیم پروژه های مرتبط با تعداد نامحدودی سطوح برای پیگیری پروژه عمیق
  • تخصیص کارهای گروهی به پروژه ها و کنترل دسترسی به نرم افزار مدیریت پروژه CRM با مجوز ها
  • همکاری با مشتریان از طریق پورتال خود خدمت (سلف سرویس)
  • حفظ ارتباط ایمیل و الصاق به پروژه ها در نرم افزار CRM
  • مدیریت پروژه موبایل CRM از آیفون یا دستگاه هایی با سیستم عامل اندروید
  • مشابه سازی پروژه ها و ایجاد قالب های پروژه در نرم افزار CRM با مدیریت پروژه
  • ایجاد وظایف وابسته و هشدارها و یادآوری های مرتبط با آن

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه