مدیریت پروژه

فواید مراحل پیگیری و نظارت در مدیریت پروژه نرم افزار CRM

در ابتدای مقاله ” چگونه از نرم افزار CRM برای مدیریت پروژه استفاده کنیم؟ ”  به تعریف نرم

در ابتدای مقاله ” چگونه از نرم افزار CRM برای مدیریت پروژه استفاده کنیم؟ ”  به تعریف نرم افزار CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری )  و مدیریت پروژه ( PROJECT MANAGEMENT ) پرداختیم و سپس به شما توضیح دادیم که چگونه می توان از یک نرم افزارCRM برای مدیریت پروژه استفاده نمود.

مقاله امروز را با یک سوال ساده شروع می کنیم: آیا تاکنون اتفاق افتاده که شما پروژه ای داشته باشید اما ابزارهای مدیریت پروژه برای مدیریت وظایف، افراد و منابع مرتبط را نداشته باشید؟ مدیریت پروژه تعهد اصلی از سوی خودتان می باشد. شما باید زمانتان را بین قرار ملاقات ها، مدیریت افراد، دستیابی به منابع، مهلت های سررسید و غیره خصوصاً در بخش فروش و بازاریابی تقسیم بندی کنید. به نظر کار سختی است، نه؟

چالش اصلی مدیریت پروژه برآورده کردن اهداف پروژه با وجود محدودیت های موجود می باشد. این اطلاعات معمولاً توسط یک کاربر یا پروژه که در ابتدای فرایند توسعه ایجاد شده است، بصورت دستی شرح داده می شود. محدودیت های اولیه، طرح نهایی، زمان، کیفیت و بودجه می باشد. چالش دوم- و البته جاه طلبانه تر- بهینه سازی تخصیص ورودی های لازم و یکپارچه سازی آنها جهت برآورده شدن اهداف از پیش تعیین شده است.

در حال حاضر، ما آرایه ای از ابزارهای تحلیلی، هنرمندانه و سودمند را به صورت خودکار داریم. با وجود تکنولوژی های متفاوت، خلاء بین متخصصان و افرادی که در چندین رشته مهارت دارند در حال پر شدن بوده و اتوماسیون CRM پیشتاز این مسیر است.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: سیستم مدیریت پروژه نرم افزار CRM پارس ویتایگر

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
فواید یکپارچه سازی نرم افزار CRM و مدیریت پروژه در پیگیری و دیدگاه کسب و کار

همکاری و تعامل ابزارها با یکدیگر در یکپارچه سازی جامع نرم افزار CRM و مدیریت پروژه عالی است. آنها در مدیریت کردن تیم کسب و کار با قابلیت دید بالاتر و دستیابی به لیست فازهای پروژه از پیش تعریف شده صنعت کسب و کار کمک می کنند. سایر فوایدی که این یکپارچه سازی ارائه میدهد به شرح زیر می باشد:

ایجاد یک محیط کار دوستانه، آرام و سازنده

ایجاد محیط کار دوستانه

ایجاد محیط کار دوستانه

دفتر کار یک کسب و کار از چندین دپارتمان تشکیل شده است که در جهت دستیابی به اهداف والا با یکدیگر کار می کنند. هنگامی که سایر بخش ها منتظر هستند که یک بخش کار خود را ارسال کند، سر درگمی و هرج و مرج افزایش پیدا می کند. راه حل یکپارچه سازی شده به بخش های فروش و بازاریابی و مدیریت پروژه کمک می کند تا با استفاده از نتایج راه حل یکپارچه سازی شده، با آرامش در کنار یکدیگر کار کنند. در نتیجه، اطلاعات مربوط به اولین تعامل مشتری تا انتهای پروژه موجود و برای هر دو بخش بسیار مفید هستند.

مرتبط: ارتباط موثر با مشتری

ارائه دیدگاه کاملی از نتایج پروژه

تعامل مشتری با برند کسب و کار بخشی از پروژه می باشد. با استفاده از پیگیری اطلاعات و دیدگاه ها، این ارتباط موثر به وسیله تیم های فروش و بازاریابی و مدیران پروژه افزایش می یابد تا تحقق اهداف تضمین شود. هدف مدیریت فروش و بازاریابی و دستیابی به سود با استفاده از این ابزارهای آسان می باشد.

ارائه مزیت بالقوه رقابتی در پروژه

در یک کسب و کار با ساختار عملکرد مشابه، گزارش تعامل با یک مشتری می تواند برای سایر مشتریان استفاده یا با گزارش سایر مشتریان مقایسه شود. قالب های پروژه می توانند با موفقیت تغییر داده شوند. این امر به اتمام سریع چرخه عمر مشتری کمک می کند. هرگاه  شناخت این چرخه تکمیل شود، شروع چرخه پروژه آسان می شود.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

ارزیابی بهتر برای مدیریت ریسک در مدیریت پروژه

 

مدیریت ریسک

مدیریت ریسک

رویکرد ترکیبی ابزارها به پیدا کردن مسائل زیادی کمک می کند. شما می توانید بفهمید که مشکل تعامل مشتری با برند دقیقاً کجاست، چه فرایندی از پروژه هنوز تکمیل نشده است و چگونه این تغییرات بر روی اهداف کسب و کار تاثیر می گذارند. نکته مثبت درباره پیگیری و ارائه گزارش این است که شما می توانید از آنها برای شناسایی خطرات و موانع موجود در مسیر موفقیت استفاده کنید. به محض اینکه اعضای تیم خطرات مواجه شده در پروژه را شناسایی کند، چه مربوط به بودجه بندی باشد، چه ارتباط موثر با مشتری یا مدیریت وظیفه، می توانید به راحتی مشکلات را حل کنید.

امکان تمرکز بر روی اهداف اصلی کسب و کار

بدون شک نرم افزار CRM و ابزارهای مدیریت پروژه، به عنوان مهم ترین ابزارها در دنیای کسب و کار در نظر گرفته می شوند. با اندازه گیری فواید این ابزارها و وزن دهی آنها در برابر احتمالات، می توانیم بفهمیم که آنها نقش اصلی در توسعه و موفقیت کسب و کار دارند. صاحبان کسب و کارها در سرتا سر دنیا از نرم افزار CRM و ابزارهای مدیریت پروژه برای افزایش بهره وری کسب و کار خود استفاده می کنند. اطلاعات به دست آمده از این ابزارها به میزان سازی دقیق عملکرد ها و استراتژی هایی که برای به دست آوردن موفقیت استفاده می شوند، کمک می کنند.

مزایای نرم افزار CRM و مدیریت پروژه بی نظیر می باشند. شما می توانید مشاهده نمایید چگونه آنها بطور موثر بر روی نتایج پیشرفت کسب و کار تاثیر می گذارند. داشتن چنین راه حل مقرون به صرفه و سودمندی برای دستیابی به اهداف یک موهبت است و دنیای کسب و کار بسیار به آن وابسته است.

آموزش قسمت مدیریت پروژه در نرم افزار CRM

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

در این ویدئو قسمت مدیریت پروژه در نرم افزار CRM پارس ویتایگر را به شما آموزش می دهیم.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه