نرم افزار CRM برای شرکت ها و مؤسسات طراحی

نرم افزار CRM برای شرکت ها و مؤسسات طراحی

مزایای استفاده از نرم افزار CRM برای شرکت ها و مؤسسات طراحی چیست؟ نقش نرم افزار CRM در

مزایای استفاده از نرم افزار CRM برای شرکت ها و مؤسسات طراحی چیست؟

نقش نرم افزار CRM در شرکت ها و مؤسسات طراحی چیست؟

ویژگی های استفاده از نرم افزار CRM برای شرکت ها و مؤسسات طراحی چیست؟

در دنیای امروزی طراحان با استعداد زیادی – بصورت مستقل یا  شرکت های طراحی – دنیای رقابت وسیعی را ایجاد کرده اند. کسب و کارهای طراحی برای موفق شدن در این صحنه رقابتی، علاوه بر ایده های جدید و خلاقیت به حفظ مشتری احتیاج دارند. اگر شما هنرمند با استعدادی هستید که در  مراحل

 • پیدا کردن مشتری
 • پیگیری مشتری
 • مدیریت پروژه
 • تحویل پروژه در موعد مقرر

به کمک احتیاج دارید، نرم افزار CRM بهترین گزینه است.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

نرم افزار CRM پارس ویتایگر قابلیت های زیادی برای مدیریت کامل تمامی کسب و کارها از جمله شرکت های طراحی دارد. ابزارهای نرم افزار CRM پارس ویتایگر برای کسب و کارهایی که در زمینه طراحی کار می کنند، به دو بخش اصلی ” فروش و بازاریابی” و “طراحی” تقسیم بندی می شوند.

بخش فروش و بازاریابی

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

در این بخش شما می توانید فرصت های معاملاتی خود را تعریف کنید و کلیه مراحل انجام کار، از زمانی که این فرصت ها به عنوان “سرنخ فروش” وارد سیستم می شوند تا زمان ارسال پیش فاکتور را مدیریت و پیگیری نمایید.

ابزاهای موجود برای این بخش دارای این قابلیت ها هستند:

 • مدیریت و پیگیری سرنخ های فروش:
  می توانید مشتریان بالقوه را به عنوان سرنخ در سیستم وارد کنید و با ارسال اطلاعیه ها از طریق نرم افزار CRM در فواصل زمانی معین با وی در تماس باشید و پس از هر بار تماس نتیجه کار خود را در سیستم وارد کنید. سیستم تلفنی ویپ هم برای پیگیری آسان و راحت تماس ها و هم برای ضبط مکالمات در دسترس شما می باشد.
 • تبدیل سرنخ به مخاطب:
  پس از آماده شدن مشتری برای خرید و برنامه ریزی جهت خرید، شما سرنخ فروش را به بخش مخاطبین/ سازمان و فرصت های فروش انتقال می دهید. این فرایند انتقال بصورت خودکار انجام شده و هیچ داده ای از بین نمی رود.
 • سفارشی سازی فیلد:
  شرکت های طراحی می توانند با استفاده از قابلیت “سفارشی سازی فیلد” نرم افزار CRM ، بر اساس نیاز کسب و کار خود، فیلد مورد نیاز در رکوردهای مشتریان را در نرم افزار CRM ایجاد کنند.
 • ارسال پیش فاکتور:
 • شما می توانید پیش فاکتور خود را در نرم افزار CRM ایجاد کنید و آنرا بصورت خودکار برای مشتری ارسال نمایید.
 • یکپارچه سازی ایمیل با نرم افزار CRM:
  شما می توانید طرح ها و پیشنهادات ویژه خود را برای سرنخ ها به عنوان مشتری بالقوه و مخاطبین به عنوان مشتریان اصلی از طریق نرم افزار CRM بصورت خودکار ارسال نمایید.
 • کمپین تبلیغاتی:
 • یکی از بهترین روش های ارزیابی بازار و روش های بازاریابی می باشد. قدرت و عملکرد کمپین های تبلیغاتی بر هیچ کسب و کاری پوشیده نمی باشد.
 • قیف فروش، نمودارها و گزارشات:
  شما می توانید میزان موفقیت یا عدم موفقیت کل سیستم یا یک طرح خاص، میزان عملکرد کارمندان، میزان سود و زیان کسب و کار را در نرم افزار CRM مشاهده نمایید.
 • و …

بخش طراحی

با استفاده از ابزارهای تعریف شده در نرم افزار CRM برای این بخش، شما می توانید سفارشات مشتری را در مراحل مدل سازی، اصلاح، پیاده سازی، پشتیبانی، مدیریت و پیگیری کنید. دیگر لازم نیست در میان انبوهی از کاغذ ها و ایمیل ها به دنبال متن قرارداد، نمونه طرح های ارسال شده برای مشتری، درخواست اصلاح و تغییر طرح و … جست و جو کنید، با استفاده از  نرم افزار CRM پارس ویتایگر می توانید همه این موارد را در سیستم خود جمع آوری کرده و به راحتی تنها با جست و جوی نام مخاطب به تمام این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

حتی می توانید از مشتری خود درخواست کنید که برای اعلام هر گونه تغییر یا وجود مشکل از سیستم تیکتینگ نرم افزار CRM استفاده کند، بدین ترتیب کارمندان شما بصورت مکتوب از نحوه اصلاحات مطلع می شوند و دقیقاً طبق خواسته مشتری، کار خود را انجام می دهند.

نرم افزار crm برای طراحان و گرافیست ها

با نرم افزار CRM ، هرگز فراموش نمی کنید که در چه مرحله ای هستید، چه کارهایی باید انجام دهید و چه زمانی باید با مشتریان تماس بگیرید.

تقویم نرم افزار CRM ابزار مهمی برای شرکت های طراحی می باشد. شرکت های طراحی همواره باید از تاریخ مناسبت های مختلف، زمان دقیق برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی، زمان تحویل کل پروژه یا مرحله فعلی، قرار ملاقات ها و … مطلع باشند. به همین دلیل، متخصصان و مشاوران گروه فناوری اطلاعات آوب، ابزار تقویم نرم افزار CRM را بصورت شمسی طراحی کرده اند تا بتوانید برنامه های کاری خود را به آسانی در سیستم وارد کنید. نرم افزار CRM زمان فرا رسیدن برنامه ها را به شما یادآوری می کند و بدین ترتیب شما همواره سیستم کاری منظم و دقیقی خواهید داشت.

بسیار واضح است که دو کسب و کار هیچ گاه مثل هم نیستند، شرکت های طراحی هم از این قاعده مستثنی نمی باشند. نرم افزار CRM پارس ویتایگر بعنوان هوشمند ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایران، با قابلیت سفارشی سازی خود می تواند به شما در افزایش کارایی کسب و کارتان کمک کنند. علاوه بر اینکه نرم افزار CRM برای کسب وکار شما سفارشی سازی می شود، هر زمانی که نیازی فراتر از ابزارهای موجود داشته باشید، می توانید با استفاده از افزونه ها و ماژول های موجود در فروشگاه پارس ویتایگر نیاز خود را مرتفع سازید. نرم افزار CRM پارس ویتایگر این امکان را به شما می دهد تا به جای اینکه با روش دیگران با کارمندان و مشتریان خود صحبت کنید، کسب و کار خود را سفارشی سازی کرده و بر طبق نیاز ها و خواسته های خود با مشتریان در ارتباط باشید.

برای استفاده از دموی نرم افزار CRM پارس ویتایگر پارس ویتایگر به سایت parsvt.com مراجعه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر همکاران من با افتخار در خدمت شما هستند.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: نرم افزار خدمات پس از فروش و پشتیبانی

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه