نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار CRM برای ناشران و رسانه

در مقاله قبلی “نرم افزار CRM برای ناشران و رسانه ها” را منتشر کردیم. اما امروز مقاله متفاوت

در مقاله قبلی “نرم افزار CRM برای ناشران و رسانه ها” را منتشر کردیم. اما امروز مقاله متفاوت تری برای شما تهیه کرده ایم:

نرم افزار CRM راه حلی برای افزایش ارزش کسب و کار ناشران و اصحاب رسانه

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

بسیاری از  ناشرانی که به دنبال استقرار یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جهت تسهیل و تسریع در مدیریت فعالیت های فروش خود می باشند، تقریباً احساسی مشابه عمل جراحی دندان دارند. آنها می دانند که اینکار باید انجام شود و همچنین می دانند که بعد از انجام دادن این کار احساس بهتری خواهند داشت، اما انجام دادن مراحل این کار، برای آن ها بسیار دشوار به نظر می رسد.

طبق نظر کاربران نرم افزار CRM، رایج ترین دلایل عدم استفاده مدیران کسب و کارها از نرم افزار CRM به شرح زیر می باشد:

 • ما فروشندگان و ویزیتورهای کمی داریم، در نتیجه از نرم افزار هایی مانند اکسل استفاده خواهیم کرد.
 • زمان و هزینه آموزش به کارمندان ما در مورد نحوه استفاده از نرم افزار CRM بسیار گران می باشد.
 • من به یک نرم افزار پیچیده دیگر که هیچ کارمندی از آن استفاده نمی کند، احتیاج ندارم.

شاید در نگاه اول، دلایل بالا متقاعد کننده باشد، اما در صورتیکه آشنایی کاملی با نرم افزار CRM داشته باشید و نرم افزاری انتخاب کنید که برای شما، کارمندان شما و بودجه شما کار کند آنگاه شما:

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
 • می توانید با استفاده از نرم افزار CRM بهره وری کارکنان بخش فروش خود را افزایش داده و درنتیجه بتوانید با تعداد کمی از فروشندگان میزان فروش خود را افزایش دهید
 • لازم نیست زمان و هزینه زیادی بابت آموزش کارمندان و خرید نرم افزارهای بسیار گران قیمت صرف کنید
 • کارمندان شما با اشتیاق از نرم افزار CRM استفاده می کنند و با اعضای تیم خود همکاری بیشتری خواهند داشت

در دنیای رسانه که فروشندگان و کارکنان بخش تبلیغات مرتباً در حال تغییر می باشند، پایگاه داده ها در نرم افزار CRM می تواند به عنوان یک آرشیو دیجیتالی از ارتباطات شما با سایر همکاران، مشتریان و … ، به افراد جدیدی که وارد بخش فروش می شوند، دیدگاه های کلیدی در مورد مشتریان ارائه دهد.

در ادامه عواملی را توضیح می دهیم تا مطمئن شوید که نرم افزار CRM بهترین روش برای بازگشت سرمایه شما می باشد.

نرم افزار CRM بهترین روش برای بازگشت سرمایه ناشران و اصحاب رسانه

برای کسب اطلاعات در زمینه نرم افزار CRM تلاش کنید:

ابتدا بهتر است کلیه وبسایت های مربوط به کسب و کارهای موجود در صنعت خود را بررسی کنید و یا در وبینارهای توسعه دهندگان نرم افزار های CRM شرکت کنید و نشریه های تخصصی در مورد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را بخوانید. از سایر ناشران بپرسید که از کدامیک از نرم افزار های CRM استفاده می کنند. برای جمع آوری اطلاعات لازم و انتخاب توسعه دهنده بهتر نرم افزار CRM بهتر است با یک مشاور در زمینه نرم افزار CRM صحبت کنید.

ویژگی های کلیدی مورد نظر خود را در نظر بگیرید:

راه حل های نرم افزار CRM می توانند ویژگی های بسیار پیچیده ای ارائه دهند که اکثر سازمان های فروش هرگز تاکنون از آنها استفاده نبرده اند. برخی از مهم ترین ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

ویژگی های اساسی:

 1. پایگاه داده مخاطبین، امکان ایجاد مخاطبین، ارجاع حساب و مدیریت سرنخ ها را برای شما فراهم می کند.
 2. نسخه موبایل، تسریع و تسهیل در دسترسی از راه دور به نرم افزار CRM را برای تیم فروش شما فراهم می کند.
 3. ارتقاء برنامه های قیمت گذاری منعطف با رشد کسب و کار شما

سایر ویژگی های ارزشمند

 1. ویژگی “همگام سازی ارتباطات”، تخصیص ایمیل ها به رکوردهای مشتری مربوطه را برای تیم فروش شما آسان کرده می کند.
 2. قابلیت های اتصال به ایمیل، شبکه ها و رسانه های اجتماعی، در مورد آثار و محصولات شما به مشتریان اطلاع رسانی می کند.
 3. قیف فروش که در حقیقت فروش های شما را پیش بینی و مدیریت کرده و مذاکرات را پیگیری می کنند.عوامل کلیدی در پیاده سازی موفق را شناسایی کنید:

در داخل سازمان خود یک مسئول برای نرم افزار CRM پیاده سازی شده تعیین کنید. این فرد می تواند یکی از همکاران فروش یا یک کارآموز باشد. داشتن تجربه قبلی ضروری نمی باشد، فردی که در حیطه کامپیوتر کار می کند و از قابلیت های نرم افزار CRM برای ناشران و اصحاب رسانه مطلع می باشد می تواند گزینه مناسبی برای انجام این کار باشد، لازم نیست فرد مورد نظر رزومه حرفه ای داشته باشد.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

مطمئن شوید که برای مسئول نرم افزار CRM خود به اندازه سایر کارمندان، برای آموزش و استفاده نرم افزار CRM وقت صرف کرده اید. در نهایت کارمندان فروش خود را تشویق کنید تا از نرم افزار CRM در مذاکرات فروش و شناخت فعالیت تیمی استفاده کنند.

نیاز های خود و قابلیت های نرم افزار CRM را در نظر بگیرید:

لازم به ذکر است، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) که خریداری می کنید باید با خواسته های شما هماهنگ باشد. پس ابتدا لیستی از نیازهای خود تهیه کرده، به توسعه دهنده نرم افزار CRM خود ارائه دهید و برای هر مورد از توسعه دهنده راه حلی بخواهید. بیشتر نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) مانند ویتایگر قابلیت های زیادی دارند، پس اگر توسعه دهنده شما نتواند نیازهای شما را بر طرف کند، مطمئن باشید که وی دانش کافی ندارد.

رسانه

برخی از نیازهایی که با نرم افزار CRM پارس ویتایگر می توانید مرتفع سازید به شرح زیر می باشد:

مدیریت آسان فروشگاه آنلاین:

از طریق نرم افزار CRM پارس ویتایگر می توانید از تعداد بازدیدکنندگان خود مطلع شوید، می توانید اطلاعات افرادی که در وب سایت شما فرم عضویت پر می کنند را بطور خودکار در پایگاه داده نرم افزار داشته باشید. همچنین شما می توانید فرم نظر سنجی طراحی کرده و از میزان عملکرد وب سایت یا میزان رضایت مشتریان نسبت به محصولات خریداری شده مطلع شوید و … .

ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغاتی:

شما می توانید برای آثار و محصولات خود کمپین های تبلیغاتی مختلف ایجاد کرده و طبق استقبال مشتریان، می توانید روش های تبلیغاتی سودآور را شناسایی کرده و برای چاپ مجدد آثار یا ارائه بیشتر محصول تان طبق خواسته و نیاز مشتریان تصمیم بگیرید.

سورپرایز کردن مشترکین:

با جمع آوری اطلاعات کامل در مورد مشترکین در پایگاه داده نرم افزار CRM پارس ویتایگر ، می توانید در مناسبت های مختلف با پیشنهادات عالی آنها را خوشحال و به مشتریان وفادار تبدیل کنید. همچنین با تغییر یا عدم حضور یکی از کارمندان فروش، همواره مطمئن هستید که اطلاعات مشتریان حفظ شده و سایر کارمندان می توانند روند فروش را ادامه دهند.

ایجاد پایگاه داده ای از آثار و محصولات انتشارات یا رسانه خود:

می توانید به هر یک از محصولات خود شناسه ای اختصاص داده و تمام اطلاعات مرتبط با آن از جمله، موضوع، نویسنده، گردآورنده، مترجم، سال چاپ، نوبت چاپ، تاریخ نشر، خلاصه ای از محتوا و … را جمع آوری کنید و پایگاه داده ارزشمندی از آثار مفتخرتان داشته باشید.

اطلاع از عملکرد کارمندان:

شما می توانید به راحتی با مشاهده گزارش ها و نمودار ها از موفقیت یا عدم موفقیت کارمندان خود، میزان فروش ، سود و یا زیان کسب و کار و یا یکی از پروژه های خاص مطلع شوید.

در پایان لازم به یادآوری است که با توجه به نقش خطیر و ارزشمند شما بعنوان ترویج دهندگان فرهنگ و دانش در جامعه، همواره باید شما برای سایر کسب و کار ها الگو بوده و با پیشرفت های روز دنیا همگام شوید و استفاده از فناوری های جدید را یکی از الویت های کاری تان قرار دهید. متخصصان و گروه فناوری اطلاعات آوب ( پارس ویتایگر CRM ) با افتخار در این مسیر همراه شما هستند و به شما کمک می کنند تا همواره چندین گام از رقبایتان جلوتر باشید. شما می توانید در هر زمان بصورت آنلاین با مشاوران ما از طریق وبسایت parsvt.com در ارتباط باشید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
   1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه