چگونه CRM را به ارزشمندترین دارایی خود تبدیل کنید

چگونه CRM را به ارزشمندترین دارایی خود تبدیل کنید

مالکان کسب و کار ها باید چند قدمی به عقب برگشته و از خود بپرسند با ارزش ترین

مالکان کسب و کار ها باید چند قدمی به عقب برگشته و از خود بپرسند با ارزش ترین دارایی آنها چیست. جواب این سوال بسته به نوع صنعت متفاوت می باشد. بروکرهای املاک و مستغلات احتمالاً می گویند مکان و موقعیت مکانی با ارزش ترین دارایی می باشد، در حالیکه محصولات جدید و شرکاء احتمالاً جواب صاحبان کسب و کارهای IT می باشد. بدون توجه به صنعت، دستیابی به تجارت بیشتر و مشتریان بیشتر پاسخ نهایی می باشد که از طریق یک راه حل مناسب مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) امکان پذیر است. اگر هنوز نمی دانید کهCRM چیست، پیشنهاد می کنم مقاله ” مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟ ” را مطالعه نمایید.

مرتبط با: نرم افزار CRM برای مشاوران املاک و مستغلات

یافتن سرنخ های جدید

با مجله کسب و کار نرم افزار پارس ویتایگر هم‌گام شوید.

اگر فکر می کنید کمپین های تبلیغاتی، تماس های سرد و سایر روش هایی که برای اطلاع رسانی به مردم استفاده می کنید، تنها روش برای ایجاد سرنخ می باشد، بهتر است مجدداً فکر کنید! راه حل نرم افزار CRM می تواند در ثبت سرنخ ها و مخاطبین و اطلاع رسانی در مورد زمانی که یک سرنخ آماده خرید است، به شما کمک کند. شما هرگز نمی خواهید سرنخ هایتان سرد شوند یا از سیستم شما خارج شوند، و می توانید اطلاعیه های CRM خود را به گونه ای تنظیم کنید که برای سرنخ هایی که به شرکت شما ابراز علاقه می کنند، یادآوری های تماس یا ایمیل محترمانه و ملایمی ارسال نمایید.

داده های مشتری

همانطور که به استفاده از نرم افزار CRM خود ادامه می دهید، ویژگی های مفید بیشتری پیدا می کنید که نرم افزار CRM می تواند انجام دهد. شما می توانید تمام تعاملات مشتری با تیم فروش، وب سایت، پاسخ ها به کمپین های تبلیغاتی خود را پیگیری کنید. هنگامی که با سرنخ ها تماس می گیرید، می توانید پیشینه آنها را مرور کنید تا به شما ایده بهتری در مورد نحوه رسیدگی به آنها ارائه دهد. به عنوان مثال، سرنخی که تنها از سایت شما بازدید کرده یا به یک کمپین تبلیغاتی پاسخ داده است، به نسبت سرنخی که مجدداً در حال مشاهده وب سایت شما می باشد، اطلاعات بیشتری درباره محصولات و خدمات شما احتیاج دارد.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

تمرکز بر روی مکان مناسب

احتمالاً فهمیده اید که یک راه حل CRM می تواند به شما کمک کند تا تلاش های خود را مجدداً از طریق گزارش های ارزشمند هدایت کنید. شما می توانید معیارهای سرنخ ها، بسته شدن فروش و تعداد سرنخ ها را مشاهده کنید، این عوامل به شما کمک می کنند تا توجه خود را در جایی که نیاز است متمرکز نمایید. احتمالاً تلاش های خود را بر روی سرمایه گذاری بر روی مشتریان خود متمرکز کرده اید. این عالی است، اما شما احتمالاً کشف کرده اید که منابع خود را می توانید در جای دیگری به نحو بهتری استفاده کنید. با تمرکز مجدد و هدایت مجدد منابع بر اساس معیارهای CRM، می توانید روش هایی برای دستیابی بهتر به مشتریان قدیمی و جدید طراحی کنید. هدایت مجدد کمپین ها برای مخاطبان جدید یا پلت فرم های جدید می تواند نتایج شگفت انگیزی را به دست آورد.

فروش خود را بسازید

شما می توانید از راه حل CRM خود نکات زیادی یاد بگیرید، مانند اینکه کدام یک از سرنخ ها علاقمند یا سرد هستند، به کدام یک از آنها فروش داشته باشید، و کدام یک آماده خرید می باشند. تنها به دلیل اینکه یک سرنخ از شما خرید نکرده نمی تواند سرنخ سردی می باشد. بارها، سرنخ ها قبل از آمادگی برای خرید علاقه خود را ابراز کرده اند.

شما همچنین می توانید تامین کنندگان خود را از پایگاه داده CRM پیگیری کنید. شاید ندانید، اما راه حل CRM شما ارزشمندتر از آنچه شما فکر می کنید، می باشد. احتمالاً شما ویژگی هایی در نرم افزار CRM خود پیدا کرده اید که حتی نمی دانستید که وجود دارند. بنابراین، مهم است که به پتانسیل استفاده نشده خود از طریق راه حل CRM پی ببرید. نرم افزار CRM می تواند به سرعت تبدیل به ارزشمند ترین دارایی شما شود.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه