نرم افزار CRM برای شرکت های تولیدی

نرم افزار CRM برای شرکت های تولیدی

شرکت های تولیدی خواستار دقت، توجه به جزئیات، و اجرای کامل فرایند ها در زمان و مکان مناسب

شرکت های تولیدی خواستار دقت، توجه به جزئیات، و اجرای کامل فرایند ها در زمان و مکان مناسب می باشند. برآورده کردن این خواسته مستلزم این است که شرکت های تولیدی به جای اینکه در برابر تغییرات موضع گیری کنند، نیازها و خواسته های مشتریان را پیش بینی کرده و در برآورده کردن این خواسته ها پیش قدم باشند. به یاد داشته باشید که این فرایند به سادگی ارسال چندین ایمیل یا پرس و جو کردن از چند شرکت توزیع کننده برای آشنا شدن با بازار نمی باشد. امروزه شرکت های تولیدی بزرگ و پیشرفته همچنان بر روی یکپارچه سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) متمرکز شده اند. نرم افزار CRM به تولید کنندگان کمک می کند تا داده های مشتریان را تحلیل ، تغییرات بازار را پیش بینی  و قبل از رخ دادن این تغییرات و زودتر از سایر رقبا به آنها پاسخ دهند.

در حقیقت به دلیل آنکه فرایند تولید، نیازهای منحصر بفردی در ارتباط با برنامه ریزی روندهای بازار، ارتباط با مشتریان و تحلیل داده های آن ها در کنار تحلیل فروش در جهت ایجاد محصولات جدید دارند؛ شرکت های تولیدی باید راه حلی انتخاب کنند که فرایند عرضه-تقاضا را تحلیل، با نیازهای آتی بازار یکپارچه سازی  و در نهایت خدمات مشتریان منحصر بفردی ارائه کنند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری  ( CRM ) به دلیل قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد، برای تمام شرکت های تولیدی -کوچک، متوسط و بزرگ- گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند:

درادامه مقاله ضرورت های استفاده نرم افزار CRM برای کسب و کار های تولیدی بیان گردیده است:

ارتقاء خدمات مشتری در شرکت های تولیدی

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

چه مقدار زمان صرف می کنید تا کارمندان شما پاسخ یک سوال بسیار ساده مشتری را پیدا کنند؟ آیا جواب این سوال در میان تمام کارمندان به اشتراک گذاشته می شود؟ به مشتری خود این اعتماد را بدهید که کسب و کار شما کاملاٌ سازمان دهی می باشد و تمام سوالات آنها را سریع و دقیق پاسخ می دهید.

اولین حیطه ای که برای اکثر کسب وکارهای تولیدی مهم می باشد، پیاده سازی خدمات پس از فروش و تحویل یک پروژه می باشد. به عنوان یک تولید کننده، نرم افزار CRM شما باید توانایی مدیریت این اطلاعات را داشته و تمام تیم شما را وارد جریان کار سازمان کند، بدین ترتیب شما می توانید کار خود را به درستی انجام دهید، مشتریان را راضی نگه دارید، تاخیر و خطای سیستم خود را کاهش دهید و بیشتر به دنبال فروش باشید.

یک نرم افزار CRM همچنین به شما کمک می کند تا مشکلات وارانتی، تعمیر یا خدمات را پیگیری کنید. شاید سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی ( ERP ) شما بخشی از این مشکلات ر ا پیگیری کند، اما پیگیری سوالات، تحقیقات و تماس های خدمات یکی از آسان ترین فرایندهایی است که نرم افزار CRM مدیریت می کند و تضمین می کند که هیچ چیز نادیده گرفته نمی شود.

شرکت های تولیدی

شرکت های تولیدی

افزایش فروش در شرکت های تولیدی

وقتی همه چیز در نظر گرفته می شود، نوبت به فروش بیشتر می رسد. اما چگونه یک نرم افزار CRM در این راه به شما کمک می کند؟

اولین باری که نرم افزار CRM به تیم شما کمک می کند زمانی است که شما با یک مشتری فعلی یا بالقوه در یک فرصت جدید درگیر می شوید. جمع آوری احتیاجات مشتری در یک پایگاه داده، تضمین می کند که تمام کارمندان مرتبط با پروژه، اطلاعات کاملی درباره مشکلات احتمالی و آنچه نیاز می باشد، در اختیار دارند. پس از آن شما می توانید با مشتری برای اجرای راه حل کار کنید. پس از مدتی، پایگاه داده جامعی از احتیاجات مشتریان دارید که به شناخت کامل شما در مورد کل مشتریان و همچنین تک تک آنها کمک می کند.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

شرکت های زیادی وجود دارند که برای پاسخ گویی به  استعلام قیمت ( RFQ ) با مشکل جدی روبرو می شوند. مشکل اصلی این است که این فرایند آنقدر طولانی می شود که درخواست کننده به شرکت دیگری مراجعه می کند، یا، فرایند پیکر بندی با مجموعه ای از قوانین استاندارد، بصورت دستی انجام می شود. همچنین اغلب، دانش بسیار کمی در مورد برنده شدن یا بازنده شدن یک کسب وکار وجود دارد. این اطلاعات، داده های بسیار با ارزشی می باشند که به راحتی در نرم افزار CRM پردازش و نمایش داده می شوند.

توسعه در بازارهای جدید

ممکن است سفارش گرفتن از شرکت های موجود برای کسب وکار شما آسان باشد، اما راه اندازی محصولات جدید، وارد شدن به بازارهای جدید، یا هدف قرار دادن صنایع مختلف مستلزم آن است که تلاش های فروش خود را بسیار مدیریت شده و کارآمد پیش ببرید.

به محض اینکه شما این فعالیت ها را شروع کنید، مناسب ترین و بهترین نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه را مورد هدف قرار دهید و ارتباط با آنها را مدیریت کنید. این نرم افزار عملکرد تیم شما را بر اساس اهداف تعیین شده برای آنها اندازه گیری می کند.  کوشا و منظم بودن به همراه بازاریابی خوب، عامل موفقیت در طرح های جدید می باشند. روند فروش متفاوت می باشد و پیگیری این روند بسیار مهم می باشد.

یک نرم افزار CRM خوب مانند نرم افزار پارس ویتایگر به کسب و کارهای تولیدی این امکان را می دهد تا خط تولید خود را مستقیماً با مشتریان هماهنگ کرده و بخش فروش و خدمات مشتری را کاملاً از یکدیگر تفکیک نمایند. نرم افزار CRM همچنین به تولید کنندگان کمک می کند تا مستقیماٌ با توزیع کنندگان معامله کنند، به آنها اجازه می دهد تا سطح تقاضای مشتری را پیگیری کرده، برنامه های حمل و نقل را مدیریت و گزارش های ضرر و زیان ها و موارد از دست رفته را به سرعت ایجاد کنند.

گروه فناوری اطلاعات آوب همواره حامی تولیدکنندگان عزیز ایرانی می باشد و تمام تلاش خود را برای ارتقاء و مدیریت ارتباطات مختلف کسب و کارهای تولیدی انجام میدهد. با ما تماس بگیرید تا در جهانی کردن محصولات ایرانی همراه شما باشیم.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه