CRM در صنعت IT

CRM در صنعت IT

مشاوره مستمر، پشتیبانی عالی و مدیران پروژه ای که با مهلت سررسید پروژه خود مواجه هستند و برای

مشاوره مستمر، پشتیبانی عالی و مدیران پروژه ای که با مهلت سررسید پروژه خود مواجه هستند و برای حفظ بودجه خود تلاش می کنند، برای دستیابی به مزیت رقابتی در صنعت فناوری اطلاعات ( IT ) عوامل اصلی و ضروری می باشند.

ملزومات CRM مخصوص شرکت های IT

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

  • مدیریت کارآمد پروژه ها
  • همکاری دپارتمان ها و تیم های پروژه در یک شبکه
  • تحت تاثیر قرار دادن مشتریان با خدمات دائم

فواید CRM برای شرکت های فناوری اطلاعات

شرکت های IT - فناوری اطلاعات

نرم افزار CRM از تمام فازهای پروژه پشتیبانی می کند. بالاترین سطح شفافیت با برنامه ریزی و کنترل پروژه ها و به شیوه ای سازمان یافته به دست می آید. یک راه حل CRM تمام منابع و زمان شما را مدیریت و ثبت می کند.

کارمندان بخش خدمات شما همواره به تمام داده های مشتری شما دسترسی دارند. مشتری از چه محصولی استفاده می کند؟ چه قرارداد خدماتی امضاء شده اند؟ شما می توانید جواب تمام سوالات را در بهترین نرم افزار CRM پیدا کنید. در نتیجه کارمندان همواره درباره حیطه خدمات موجود مطلع می باشند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

راه حل CRM در صنعت IT برای دستیابی به ملزومات شرکت های IT توسعه یافته است: از ارائه دهندگان خدمات IT که بر روی مشاوره و سرویس دهی متمرکز شده اند تا ارائه دهندگان نرم افزاری که محصولات را با کمیپن های بازاریابی به فروش می رسانند.

فرایندهای فروش کارآمد

فرصت های کسب و کار خود را برای داشتن فروش های بالقوه بیشتر پیگیری کنید. با فرصتها، شما می توانید سرنخ ها را از مرحله تماس اولیه تا بسته شدن فروش، مدیریت کنید. اطلاعیه های خودکار و خدمات انجام شده، شما را درباره رویدادهایی مانند تاریخ تولد، قرار ملاقات ها تغییر یافته یا توسعه یافته مطلع می سازد. نه تنها این مورد بلکه می توانید با فشردن تنها یک کلمه، پیش بینی ها و گزارش هایی در مورد پتانسیل فروش ایجاد کنید.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند: اتوماسیون فروش

کمیپن های بازاریابی هدفمند و دقیق

کمپین های تبلیغاتی چند فازه به آسانی برنامه ریزی و پیاده سازی می شوند. شما می توانید، به عنوان مثال، مشتریانی که قرارداد خدمات دارند و بیشترین پتانسیل فروش متقابل را دارند، فیلتر کنید. با این راه حل تمام پاسخ های مشتریان شما بصورت خودکار ذخیره می شوند و شما می توانید سرنخ ها را مستقیماً به دپارتمان فروش ارسال کرده و آمار حجم معاملات را به دست آورید. ویژگی تحلیل هوشمند به شما این امکان را می دهد تا بلافاصله متوجه شوید که یک کمپین تا چه حد موثر بوده است.

مرتبط: ابزارهای اتوماسیون بازاریابی پارس ویتایگر

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

برنامه ریزی و مدیریت پروژه ها

از یک سیستم کارآمد برای برنامه ریزی و کنترل پروژه های خود بهره مند شوید. بدین ترتیب شما می توانید دقیقاً پروژه های خود را برنامه ریزی و ایجاد کنید. درست از زمان شروع، شما با خطرات، فازها، رویدادهای مهم و اهداف، وظایف، منابع، بودجه ها، هزینه ها و زمان مواجه می شوید. وضعیت پروژه، تجزیه و تحلیل های موقتی ( ad-hoc ) و یک سیستم هشدار زودهنگام به شما این امکان را می دهند که پروژه های خود را همیشه در مسیر صحیح خود نگه دارید.

کنترل پروژه

اختصاص ساعت کار به پروژه ها، پایه و اساس حسابداری مدیریت پروژه موثر می باشد. خدمات IT پارس ویتایگر دارای قابلیت ضبط هوشمند، هم برای مشتریان و هم برای پروژه ها می باشد، به عنوان مثال، نرخ های ساعتی، ارقام برآورد شده، زمان باقیمانده، بودجه و مواد و هزینه های متفرقه ثبت می شوند.

میز کمک ( Helpdesk ) برای حداکثر بازدهی

درخواست های خدمات بصورت شفافی سازماندهی می شوند: یک سیستم تیکتینگ، گزارش های مربوط به خطاها را ثبت می کند، کنترل می کند چه کسی این وظیفه را انجام می دهد، دپارتمان فروش را مطلع می سازد و به مشتریان اجاره می دهد تا گزارش خطاهای خود را در اینترنت پیگیری کنند. ضبط خودکار زمان پردازش و منابع استفاده شده به شما اجازه می دهند تا کنترل کاملی بر روی هزینه های خود داشته باشید. فقط با یک کلیک، تجزیه و تحلیل را برای بخش ها یا مشتری های فردی ایجاد کنید. در این روش، شما همواره درباره حقوق خدمات مشتری خود آگاهی دارید.

مرتبط: خدمات پس از فروش در نرم افزار پارس ویتایگر

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه