CRM و دورکاری

چطور با نرم افزار CRM بهره وری دورکاران را افزایش دهیم؟

این روزها با شیوع بالای کرونا برخی کسب‌وکارها از حضور فیزیکی در محل کار دوری می‌کنند و به

این روزها با شیوع بالای کرونا برخی کسب‌وکارها از حضور فیزیکی در محل کار دوری می‌کنند و به سمت دورکاری تمایل پیدا کرده­اند. البته قبل از این روزها هم کسب‌وکارهای بسیاری بوده‌اند که بسته به شرایط، دورکاری را انتخاب کرده‌اند. در این مقاله مزایا و معایب دورکاری پرسنل بررسی‌شده است.

شرایطی که در دوران دورکاری تجربه می‌کنید شاید برایتان جالب باشد، آن هم با وجود همکاران جدید! فرزندان بازیگوش و پر شیطنتتان. نکته مثبتی که در این دورکاری‌ها وجود دارد، صرفه‌جویی در زمانی است که منتظر رسیدن مترو و اتوبوس هستید، یا زمانی که صرف رفت‌وآمدتان می‌شود. البته رفاه و آرامشی که در خانه دارید موردی قابل ملاحظه است.

حقیقت این است که دفتر خانگی محیطی فوق‌العاده است و همکاران جدید هم دوست‌داشتنی هستند، اما بیاید با هم رو راست باشیم. محل کار جدیدی که با سلایق شخصی ما مطابقت دارد و وجود همکاران جدیدی که در واقع فرزندانمان هستند، می‌تواند کار در خانه را طاقت‌فرسا کند. افزایش بهره‌وری در ساعات کاری و تمرکز روی کار امری دشوار است و اکثراً افراد مجبور هستند در ساعات اولیه روز یا آخر شب‌ وظایف خود را انجام دهند. بدون ابزار مناسب نمی‌توانید بین کار و زندگی شخصی تعادل ایجاد کنید.

سازمان‌دهی شرایط با نرم‌افزار دورکاری

خوشبختانه نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دورکاری، به شما و کارمندان دورکار‌تان کمک می‌کند تا انجام امور برایتان راحت و حتی سریع‌تر شود. اگر در خانه کار می‌کنید و هم زمان از فرزندانتان هم نگهداری می‌کنید، به مزایای نرم‌افزار ارتباط با مشتری پارس ویتایگر دقت کنید:

دسترسی به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی

کارمندان شما می‌توانند اطلاعات لازم برای انجام کارها و پیگیری فعالیت‌هایشان را از هر نقطه‌ای در دنیا و در هرزمانی مدیریت کنند. در این حال فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشند و با دستگاهی مانند لپتاپ وارد سیستم CRMسازمانتان شوند. با این روش همه کارمندان با رعایت حق دسترسی به اطلاعات مربوطه دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات مشتریان، لیست وظایف اختصاص‌یافته، سوابق فعالیت‌ها و مستندات مربوط به خودشان را ببینند.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ دموی نرم افزار CRM را مشاهده نمایید

همه موارد مهم را در کنار هم ببینید!

در شرایط عادی به خاطر سپردن وظایف در یک روز کاری نیاز به حافظه قوی دارد، این مسئله زمانی حادتر می‌شود که حواس‌پرتی‌های جدیدی هم به محیط کارتان اضافه شده باشد! شرکت در جلسه‌های روزانه سازمانتان، پیگیری سرنخ‌های فروش، انجام وظایف روزانه و رسیدگی به درخواست‌های همکاران، همه کارهایی است که در طول یک روز کاری باید مدیریت کنید. تقویم نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دورکاری همانند یک دستیار شخصی عمل می‌کند و همه اعمال روزانه شما را در یک صفحه نشان می‌دهد در نتیجه می‌توانید روی موارد مهم‌تر تمرکز کنید.

همکاری گروهی از راه دور

در زمان دورکاری شرایطی پیش می‌آید که همکاری گروهی کارمندان برای انجام یک پروژه لازم است. اطلاع از فعالیت‌های انجام شده توسط همکاران و مشاهده خروجی‌های همدیگر یک بخش مهم از فرایند انجام کار است. وجود نرم‌افزار دورکاری crm در این شرایط امکان مشاهده فعالیت‌های همکاران، بیان نظرات در رابطه با موضوعات مشترک کاری و سایر فعالیت‌هایی که به عملکرد بهتر در پروژه‌های گروهی منجر می‌شود، را فراهم می‌کند.

ایمیل‌هایتان را در صندوق ورودی ایمیل مدیریت کنید.

ایمیل‌های مشتریان در طول روز در صندوق پیام شخصی و گروهی باقی می‌مانند. از دست دادن ایمیل‌های مهم و فراموش کردن پیگیری مشتریان حتی بدون وجود حواس‌پرتی هم امری آسانی نیست، حالا شرایط خانه و حواس‌پرتی‌های موجود در منزل را هم در نظر بگیرید! صندوق ورودی ایمیلتان را با خودکار سازی می‌توانید روی نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دورکاری همگام کنید تا ایمیل‌های جدید وارد صندوق ورودی شرکت شوند.

البته برای این اتصال ایمیل با نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری مزایا دیگری هم وجود دارد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • ایمیل‌ها به‌طور خودکار به اطلاعات مشتری لینک می‌شوند و در پرونده مشتری ذخیره می‌شوند.
 • با تقسیم‌بندی ایمیل‌های دریافتی و نشانه‌گذاری ایمیل‌های خوانده‌شده می‌توانید تمرکز بیشتری روی ایمیل‌های خوانده‌نشده داشته باشید.
 • صفحه خلاصه اعمال مشتری را چک کنید و بررسی کنید که آیا همکارتان به ایمیل مشتری پاسخ داده یا خیر.
 • نرم‌افزار به‌طور خودکار، گزارش جدیدی از ایمیل‌های جدید ایجاد می‌کند.

پارس ویتایگر خود را با تقویم گوگل همگام‌سازی کنید و برنامه‌ریزی کنید!

با مدیریت زمان می‌توانید بهره‌وری خود را افزایش ‌دهید. هنگامی‌که به‌طور هم‌زمان درگیر کار و خانواده هستید، با چالش‌های متفاوتی روبرو هستید. نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دورکاری، برنامه‌ریزی شما و تیمتان را سازمان‌دهی می‌کند. با استفاده از تقویم، کنترل وظایف و رویدادها را حتی زمانی که حواس‌پرتی‌های متعددی دارید به دست می‌گیرید.

برخی از فواید همگام‌سازی تقویم با پارس ویتایگر:

 • همگام‌سازی تقویم‌ها را به یکدیگر پیوند می‌دهد.
 • می‌توانید برنامه‌ریزی کل تیم را در یک صفحه منسجم مشاهده کنید.
 • هنگام برنامه‌ریزی برای انجام یک وظیفه خاص در یک روز، پارس ویتایگر برای جلوگیری از برنامه‌ریزی مجدد آن روز را مسدود می‌کند.
 • پارس ویتایگر قبل از شروع یک رویداد یا وظیفه شما را مطلع می‌کند.
 • با پاپ آپ یادآوری، رویدادها را یادآوری می‌کند، درنتیجه هیچ موردی را فراموش نخواهید کرد.
 • تاریخ پایان انجام یک رویداد را به شما نشان می‌دهد، بنابراین برای تحویل یا به پایان رساندن آن آماده می‌شوید.
 • اعضای تیم شما می‌توانند به‌طور مستقیم درباره یک رویداد یا وظیفه نظر بدهند و درنتیجه حتی از راه دور همکاری و کارآمدی بیشتری خواهید داشت.

پیگیری خودکار با خودکارسازی ایمیل‌های متوالی

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های والدین در محل کار جدیدشان، رخ دادن موارد پیش‌بینی‌نشده است. مثلاً زمانی را تصور کنید که فرزندتان خرابکاری کرده یا از شما می‌خواهد که با او بازی کنید حالا به ایمیلی فکر کنید که قرار بوده اول صبح فرستاده شود اما به دلیل اتفاق‌های رخ داده شده، به کلی آن‌ را فراموش کرده‌اید! با وجود نرم‌افزار ارتباط با مشتری دورکاری دیگر نگران نباشید!

با نرم‌افزار CRM پارس ویتایگر می‌توانید ایمیل‌های آماده شده بنویسید و با توجه به پاسخی که از مشتری دریافت می‌کنید، فعالیت بعدی را خودکار سازی کنید. برای بیشتر دیده شدن می‌توانید ایمیل‌ها را سفارشی‌سازی هم بکنید. در نتیجه با خودکار سازی پاسخگویی به ایمیل‌ها می‌توانید بعدازظهر‌های آرامی که در خانه هستید را لذت ببرید و نگران ایمیل‌ها و پاسخگویی به آن‌ها نباشید.

گزارش‌گیری مدیران از فعالیت‌های انجام‌شده توسط کارکنان

در شرایط دورکاری نظارت مدیران بر فعالیت‌های کارمندان و میزان فروش آن‌ها ممکن است یک معضل باشد. کارمندان با به‌کارگیری CRM دورکاری می‌توانند اطلاعات پروژه‌ها و تعاملات مرتبط با مشتریان و فعالیت‌های خود را در نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دورکار ثبت کنند و با یکدیگر به اشتراک بگذارند. مدیران هم در پایان روز می‌توانند به‌سادگی گزارش عملکرد روزانه تهیه کنند یا به طور هفتگی و ماهانه گزارش‌هایی را با دید 360 درجه از عملکرد و فروش کارمندان تهیه کنند. قابلیت‌های تعاملی نرم‌افزار، به مدیران این امکان را می‌دهد تا در مورد فعالیت‌های افراد به آن‌ها بازخورد بدهند.

با گردش کار وظایف تکراری را حذف کنید.

کارایی مهم‌ترین موضوع در کار است و هنگامی‌که والدین زمانی را برای انجام وظایف پیدا می‌کنند باید مطمئن شوند که کار تکراری انجام نمی‌دهند. گردش کار با خودکار سازی کارها، کسب‌وکار شما را راحت می‌کند و کارایی تیم شما را افزایش می‌دهد. در زیر برخی از مزایا گردش کار را خواهید دید:

 • مواردی که می‌توانید گردش کار را روی آن‌ها اعمال کنید: ارسال ایمیل‌، ایجاد وظایف، به‌روزرسانی‌ها، ضبط یکسری فعالیت‌ها، ارسال پیامک همه جز وظایفی هستند که تحت شرایطی می‌توانند اجرا شوند.
 • تصمیم‌گیری برای انجام مجدد گردش کار
 • مشخصه‌های شروع گردش کار بروی ماژول را مشخص کنید. مواردی که می‌توانید طبق آن گردش کار را تنظیم کنید: ایجاد گزارش، به‌روزرسانی گزارش و یا زمان ثبت گزارش
 • جریان کارها می‌توانند در هر زمان که شرایط لازم را داشتند، شروع به کار کنند.

بهره‌گیری حداکثری از فرصت‌های بازار

در این شرایط اقتصادی برخی کسب‌وکارها با کاهش تقاضا مواجهه شده‌اند، با حرکت هوشمندتر می‌توان از این فرصت‌های بازار بالاترین بهره را برد. آنلاین سازی کسب‌وکار و استفاده از نرم‌افزار CRM برای مکانیزه سازی فرایندهای فروش می‌تواند در این شرایط بهترین انتخاب باشد. در این صورت مطمئن خواهید بود که کارها به‌درستی انجام می‌شوند و با پیگیری‌های به‌موقع از فرصت‌های بازار می‌توان حداکثر بهره‌برداری را داشت.

سخن نهایی برای کاربران نرم‌افزار دورکاری پارس ویتایگر:

اگر شما هم جز افرادی هستید که به دورکاری رفته‌اید یا قصد رفتن به دورکاری را دارید بهتر است نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید. با وجود نرم‌افزار دورکاری یا مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر می‌توانید از لحظات بودن در کنار خانواده و فرزندتان لذت ببرید. این نرم‌افزار با فراهم آوردن یک داشبورد مجتمع نگاهی جامع به روند کاریتان را فراهم می‌کند. در کنار آن با خودکار سازی یکسری فرایندها می‌توانید از ارتباطتان با مشتری را هم بهینه کنید. نرم افزار CRM پارس ویتایگر تمام این مزایا را برای شما فراهم می کند برای مشاهده دمو کلیک کنید.

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه