نرم افزار CRM ویتایگر، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که قابلیت های فروش، بازاریابی و پشتیبانی را به همراه ابزارهای قدرتمند دیگر برای برقراری همکاری موثر و کارآمد فراهم کرده تا تجربه ای ایده آل از کار با سیستم کسب کنیم.

شما با استفاده از نرم افزار CRM می توانید سطح فروش را افزایش و در زمان صرفه جویی کنید و کسب و کار خود را با توجه به تجربه کار با مشتریان جدید و  از طریق بازاریابی، اتوماسیون فروش، وظایف پشتیبانی و تحلیل آماری عوامل موثر بر کسب و کار و بهبود ببخشید.
۱۴ وبژگی کلیدی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر که در ادامه به آن می پردازیم عامل ایجاد تمایز میان این نرم افزار با سایر سیستم های مشابه و نمایانگر کارایی آن به عنوان یک بسته با ارزش است.

ویژگی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

دیگران در مجله کسب و کار پارس ویتایگر خوانده‌اند: ویژگی یک نرم افزار CRM قدرتمند چیست؟

ویژگی 1: متن باز بودن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر

شعار ما در مجله کسب و کار پارس ویتایگر، کمک به رشد و ارتقا با ارائه محتوای مفید درباره کسب و کار ها است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه تکنولوژی و سازمانی، فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

آیا تمایل دارید بصورت رایگان از نرم افزار CRM استفاده نمایید؟ استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

متن باز بودن بدین معنی است که کدهای منبع نرم افزار در دسترس بوده و هر کاربری می تواند آن ها را خوانده، تغییر داده و مجدداً مورد استفاده قرار دهد. تمامی این امور تحت مجوز عمومی ویتایگر (مجوز متن باز که از طریق مجوز عمومی Mozilla دریافت می شود) صورت می پذیرد.

ویژگی 2: امکان استفاده به صورت تک کاربر یا عمومی برای اعضای یک شرکت

این نرم افزار امکان ارائه تحت وب و شبکه را داشته و به صورت چندکاربره می باشد، یعنی شما یا همکارانتان می توانید از هر نقطه ی دنیا و در هر زمان به این برنامه دسترسی داشته باشید. مثلاً یک کاربر رکوردی را در تهران به روزرسانی می کند و کاربر دیگر می تواند فوراً از طریق سیستمی در محل دیگر به این اطلاعات به روزرسانی شده دسترسی پیدا کند.

ویژگی 3: نرم افزار دارای افزونه های بسیار زیادی ست

شما می توانید کد های این نرم افزار را به همراه سری کامل ابزارها که شامل پلاگین هایی است که داده ها، ایمیل ها، برنامه ها، وظایف و قرارملاقات ها را با Microsoft Outlook، Mozilla، Thunderbird و … همگام سازی می نماید از طریق سایت Vtiger.ir  به طور رایگان دانلود کنید.

ویژگی 4: بانک اطلاعات ابری یا Remote

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر بر پایه ی MySQL ساخته و از طریق PHP توسعه یافته است. این نرم افزار پایدار و امن بوده و سرور ویتایگر می تواند بر روی ویندوز، لینوکس و سیستم عامل مک راه اندازی شود. این در حالی است که راه اندازی این نرم افزار بر روی لینوکس معمول تر می باشد.

ویژگی 5:تحت وب و Cloud

به واسطه ی داشتن این قابلیت ما می توانیم از طریق هر دستگاهی که مرورگر داشته و به اینترنت متصل می شد به نرم افزار CRM ویتایگر دسترسی داشته باشیم. نرم افزار CRM اولیه تنها بر روی ویندوز یا سیستم عامل مک نصب می شدند اما اکنون می توان از طریق هر دستگاهی اعم از لپ تاپ، iPad، iMac، iPhone، تبلت با سیستم عامل Android یا Chromebook گوگل به ویتایگر دسترسی داشت و آن را به روز رسانی نمود.

وقت آن رسیده است تا کسب و کارتان را متحول کنید. دانلود رایگان کتاب 103 مزیت نرم افزار CRM در کسب و کار

ویژگی 6: اپلیکیشن تلفن همراه

این برنامه هم قابلیت نصب بر روی تلفن های Android و iPhone را دارا بوده و به طور خودکار داده های وب را با تلفن شما همگام سازی می کند. لازم به ذکر است این همگام سازی بیش از همگام سازی اطلاعات مخاطبین و وظایف می باشد. شما می توانید به صورت Online به تمام داده ها اعم از موجودی، اطلاعات فاکتور، تقویم، وظایف (شما و همکارنتان) و سایر موارد دسترسی داشته باشید.

ویژگی 7:کلاینت سرور

یعنی زمانی که شما از طریق لپ تاپ یا تلفن همراه خود به اطلاعات دسترسی پیدا می کنید، به جمع آوری آمار می پردازید، گزارشات را مطالعه یا کمپین های ایمیل را ارسال می نمایید و …تمامی این امور و پردازش ها بر روی سروری در وب پردازش می شود و همه ی این موارد بدون ایجاد هیچ مانعی در روند انجام وظایف شما انجام پذیرفته و مشتریان شما را پشتیبانی یا شما را در توسعه بازاریابی و تجارتتان یاری می کند. همچین چندین کاربر می توانند کار یکسانی را به طور هم زمان از طریق لپ تاپ، تلفن همراه یا رایانه ی خود انجام دهند. به عبارت دیگر سرور بار سنگینی به دوش کشیده و تمامی امور را پردازش می کند و مشتریان از طریق iPad، لپ تاپ یا … شاهد نتیجه خواهند بود.

ویژگی 8: ساختار کاربرپسند (user-friendly)

نرم افزار CRM ویتایگر از آخرین متدهای طراحی وب برخوردار بوده و به خوبی طراحی شده است. توابع، ماژول ها، گزارشات و خدمات مدیریتی دقیقاً همان جایی هستند که انتظار می رود و سیستم از ظاهری مناسب برخوردار می باشد.

ویژگی 9:امکان استفاده از هر ماژول در صورت نیاز

CRM ویتایگر مجموعه ای کامل با قابلیت های فراوانی است. بسته ی پایه این نرم افزار بیش از ۲۰ ماژول در خود گنجانیده اما شما به هنگام نیاز تنها آن دسته از ماژول ها که شاید شما به تمامی این ویژگی ها نیاز نداشته باشید، از این رو امکان غیر فعال ساختن سایر ماژول ها برای شما فراهم می شود. لازم به ذکر است شما می توانید در صورت نیاز این ماژول ها را مجدداً فعال نمایید.

ویژگی 10: ویژگی های اصلی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر که شامل مشتریان حقوقش (رکوردهای اصلی که شامل کمپین ها، سازمان ها، ادارات و غیره)، مخاطبین (شخص یا کارمندان شرکت یا ادارات)، تقویم چند کاربره (هر کاربر رویداد تقویم، برنامه و وظایف شخصی مختص به خود را دارد) و وب میل می باشد.

ویژگی 11:ماژول قابل تنظیم

ماژول های پیشرفته نرم افزارCRM  ویتایگر شامل مدیریت کامل کمپین های تبلیغاتی، پیش فاکتور، سفارشات خرید و فروش، صدور فاکتور، سیستم تیکتینگ، مدیریت سرنخ های فروش و پیگیری امور مربوط به آن ها بوده (که تمامی آن ها به PDF ساز و ایمیل متصل می شود) و یک پورتال مشتری کامل که خود دربرگیرنده ی قابلیت هایی برای شخصی سازی تعاملات و پشتیبانی مشتریان می باشد. به عبارت دیگر هر ابزاری در ویتایگر را می توان به طور کامل سفارشی سازی نمود.

ویژگی 12:ویژگی گزارش گیری

برنامه های جانبی نرم افزار CRM ویتایگر دارای گزارش گیری فوق العاده منعطفی است که امکان دسترسی و مدیریت انبوه اطلاعات را برای شما فراهم می آورد.

ویژگی 13:یادگیری و استفاده آسان

یکی از مشکلاتی که ما در استفاده از سایر سیستم ها تجربه کرده ایم یادگیری، نصب و به روزرسانی سخت و چه بسا پیچیده نرم افزار بوده است. اما در نقطه مقابل، کار با CRM ویتایگر بسیار سریع، قابل اعتماد و لذت بخش می باشد. هزاران کسب و کار و اشخاص در سراسر دنیا هستند که از ویتایگر جهت مدیریت سرنخ های فروش، مشتریان و برنامه ریزی امور استفاده می کنند.

ویژگی 14:قابلیت به روز رسانی

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر دارای تیم توسعه دهنده است که به طور منظم نسخه های جدید نرم افزار را برای به روز رسانی و ارتقاء سیستم در اختیار مشتریان قرار می دهند. همچنین تعداد زیادی مشاور و مربی برای ارائه خدمات به مشتریان فعالیت می کنند.

ویژگی های دیگر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر:

 • اتوماسیون فروش(با قابلیت سفارشی سازی محصولات، مدیریت انبار، پیش فاکتورها، صورت حساب ها، تیکتینگ)
 • پشتیبانی مشتریان و خدمات پس از فروش از جمله پورتال سلف سرویس مشتریان
 • اتوماسیون بازاریابی (ایجاد سرنخ فروش، کمپین های تبلیغاتی، پایگاه دانش)
 • مدیریت انبار
 • تجزیه و تحلیل و گزارش گیری

امکانات تعاملات کاربر عبارتند از:

 • نسخه ی موبایل برای مرورگرهای موبایل.
 • یکپارچه سازی با سیستم ایمیل سازمانی(دارای پلاگین برای Microsoft Outlook، Mozilla، Thunderbird و…)
 • پشتیبانی از سیستم تلفنی PBX استریسک
 • تقویم
 • قابلیت برچسب گذاری
 • اشتراک فید RSS
 • ایجاد فایل PDF از طریق کتابخانه TCPDF
 • گارد امنیتی بسیار پیشرفته

استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در تجارت موجب وفاداری به مشتریان، رضایتمندی بیشتر مشتریان و کارآمدی و سودآوری تجارت می شود و دیگر نیازی به خریداری چندین نرم افزار برای انجام امور تجاری نخواهد بود. نرم افزار ویتایگر سیستم های تجاری را متحول نموده و دنیایی متفاوت از مدیریت ارتباط با مشتری ساخته است. برای مشاهده دمو رایگان پارس ویتایگر کلیک کنید.

دیگران در پارس ویتایگر خوانده اند:

همین حالا بصورت کاملا رایگان، نرم افزار CRM را آزمایش کنید: استفاده از نرم افزار CRM بصورت رایگان

ثبت دیدگاه